فیلم کامل ماجرای خداحافظی ساسان رئیسیان گوینده خبر از تلویزیون را ببینید

0

فیلم کامل ماجرای خداحافظی ساسان رئیسیان گوینده خبر از تلویزیون را ببینید

فیلم کامل لحظه خداحافظی ساسان رئیسیان گوینده خبر از تلویزیون و خداحافظی و وداع مجری اخبار شبکه خبر و مجری شبکه یک از تلویزیون و واکنش ها را ببینید در ویدئوی خداحافظی و وداع مجری شبکه خبر از تلویزیون را در ادامه مطلب از مجله حرف تازه میخوانید

فیلم خداحافظی ساسان رئیسیان گوینده اخبار از تلویزیون

انتشار ویدئویی از خدا حافظی ناگهانی و به یکباره ساسان رئیسیان گوینده اخبار شبکه خبر و شبکه یک و جام جم از تلویزیون پس از اجرای خبر در شبکه خبر و شبکه ۳ روز گذشته خبرساز شده و بازتاب گسترده و فراوانی در شبکه های اجتماعی از جمله توئیتر و اینستاگرام داشته است.

در این ویدیو که در این صفحه بارگذاری شده مشاهده می کنید که این مجری باسابقه و قدیمی اخبار شبکه های مختلف تلویزیون ایران از جمله شبکه یک و جام جم و شبکه های رادیویی پس از پایان بخش خبری شبکه خبر سیما از مخاطبان خداحافظی می کند و می گوید امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ این آخرین اجرای من بود و بعد از این بازنشسته می شوم و امیدوارم در بخش های دیگر خبری در خدمت شما باشم. او اما علت این کناره گیری بازنشستگی اعلام کرد. در زیر فیلم خداحافظی مجری اخبار شبکه خبر از تلویزیون را ببییند:

وی یکی از مجریان و گویندگان خبر در صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران است که در شبکه های مختلف به اجرای خبر پرداخته و سابقه زیادی در گویندگی خبر دارد. او گاهی به عنوان مجری نیز در برنامه های مختلف حضور داشته است.

سید ساسان رئیسیان گوینده و مجری بخش‌های خبری شبکه‌های رادیویی و بخش بامدادی اخبار شبکه‌های یک و جام‌جم  بود که پس از ۲۶ سال فعالیت خبری و اجرا در نهایت در شهریور ۱۴۰۱ بازنشسته شد.

 

نظرات