همه جا با فرادرس
اکسکوینو

جدیدترین مدل های جامدادی دخترانه ویژه ابتدایی ۱۴۰۱

0

جامدادی دخترانه ابتدایی : خرید یک جامدادی دخترانه ویژه ابتدایی برای فرزندتان در نگاه اول شاید کار آسان و بدون‌ دردسری به نظر برسد، اما واقعیت این‌طور نیست؛ به علت وجود طرح‌ها، الگوها و مدل‌های متعدد و گوناگون خرید آن بسیار سخت می شود.به همین جهت ما مجموعه ایی از جامدادی دخترانه ویژه ابتدایی ۱۴۰۱ به همراه راهنمای خرید را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

جامدادی دخترانه ویژه ابتدایی

جدیدترین مدل های جامدادی دخترانه ویژه ابتدایی ۱۴۰۱

نکات مهم خرید جامدادی دخترانه :

اندازه : اگر دخترتان برای رفتن به مدرسه عادت ندارد هرچیزی که دم دستش آمد را داخل جامدادی خود بگذارد، به یک جامدادی دخترانه شیک و جمع‌وجور احتیاج دارد. اما اگر دلش می‌خواهد انواع مدادرنگی، ماژیک هایلایتر، خودکار رنگی و کلی چیزهای دیگر را همراهش داشته باشد و دفاتر و جزواتش را رنگارنگ بنویسد، به یک جامدادی دخترانه بزرگ‌تر و جاداتر نیاز است.

جامدادی دخترانه

راهنمای خرید

سبک و کیفیت جنس : یکی از مزیت‌های انواع جامدادی دخترانه این است که در سبک‌ و طرح‌های مختلف تولید می‌شوند و براساس شکل و ظاهری که دارند، دست‌تان برای انتخاب آن چیزی که دخترتان دوستش دارد، کاملاً باز است: از جامدادی‌های بیضی‌شکل و زیپی گرفته تا جامدادی‌های رولی و جمع‌شدنی تا جامدادی‌های ایستاده و… به لحاظ کیفیت جنس نیز می‌توان انواع جامدادی دخترانه را از بدنه‌های چرمی و شمعی گرفته تا فلزی و نایلونی در بازار پیدا کرد.

مدل های جدید جامدادی دخترانه

دسترسی : یکی دیگر از معیارهایی که در خرید یک جامدادی دخترانه کمتر به آن توجه می‌شود، نحوه دسترسی به وسایل داخل جامدادی است. برخی دانش‌آموزان دوست دارند سریعاً وسایل داخل جامدادی‌شان را از آن خارج کنند یا در یک نگاه بتوانند هرآن‌چیزی که داخلش هست را ببینند، در این شرایط انتخاب یک جامدادی با دسترسی آسان و دید نسبت به محتوای داخلی یک گزینه ایده‌آل برای خرید خواهد بود. برای مثال، در مدل‌های رولی، می‌توان محتویات یک جامدادی دخترانه را به صورت یک‌دست مشاهده کرد، یا در مدل‌های ایستاده، می‌توان سریعاً هرآنچه که به آن نیاز است را از جامدادی خارج کرد.

انواع جامدادی دخترانه

انواع جامدادی :

جامدادی دخترانه فلزی :  اگر به دنبال یک جامدادی ساده، باریک و اقتصادی هستید، این نوع جامدادی همان چیزی است که به دنبالش هستید؛ با باز کردن درب آن، همه محتویاتش قابلش مشاهده است و در اندازه‌ها و عمق‌های مختلف با طرح‌های زیبا و رنگارنگ ساخته‌شده و در بازار موجود است.

جامدادی ایستاده : این نوع جامدادی دخترانه، بدون اینکه نیازی باشد با دست نگه داشته شود، به صورت عمودی می‌ایستد و محفظه جاداری هم در آن تعبیه شده است. به خاطر طراحی فضای داخلیش و چند محفظه‌ای‌اش، یک انتخاب ساده، هوشمندانه و مقرون به صرفه برایتان خواهد بود.

جامدادی پارچه ایی دخترانه

جامدادی کتابی : یک جامدادی دخترانه با رعایت اصول زیبایی‌شناسی که با داشتن یک محفظه جادار، منظم و متوسط، همه نیازهای عادی دانش‌آموز شما را فراهم می‌کند.

جامدادی رولی : وقتی یک جامدادی دخترانه رولی را باز کنید، می‌توانید در یک نگاه تمام محتویات داخل آن را ببینید و به انواع مداد، خودکار، پاک‌کن و… در جای خودشان دسترسی داشته باشید.

جامدادی دخترانه با شخصیت های کارتونی

جامدادی دخترانه شفاف : در این نوع جامدادی دخترانه، لوازم‌التحریری که داخش قرار دارند به خاطر شفافیت به راحتی در یک نگاه دیده می‌شوند و هر زمان که بخواهید چیزی از آن خارج کنید، نیازی نیست با دستان‌تان محتویات داخلش را بهم بزنید تا به چیزی که می‌خواهید برسید.

جامدادی فلزی دخترانه

راهنمای خرید جامدادی دخترانه ابتدایی

بهترین جنس جامدادی دخترانه

جامدادی دخترانه فانتزی

همراه ما باشید

نظرات