دانلود آبجکت لوازم دکوری و تزئینی

0

دانلود آبجکت لوازم دکوری و تزئینی

یکی از دغدغه های معماران و شبیه سازان پروژه های سه بعدی زمان می باشد یکی از بهترین گزینه ها برای صرفه جویی در وقت و سرعت بخشیدن به پروژه استفاده از آبجکت های آماده می باشد.این آبجکت های آماده از کیفیت و ظرافت بسیار بالایی برخوردار هستند و همان طور که می دانید این آبجکت های آماده بسته به نیاز کاربر در پروژه دارای گروه بندی های مختلف می باشند که  به صورت فایل های زیپ شده در اختیار کاربران قرار می گیرند.یکی از نکات جالب در مورد این فایل ها این آماده این است که در فایل مدل شبیه سازی شده ، انواع نورها (ies،hdri)و دوربین قرار دارند. هم چنین تمامی آبجکت ها دارای مواد و متریال هستند و با بافت هایی با وضوح بالا تکسچر گذاری شده اند. مجموعه مدل سه بعدی وسایل دکوری برای در نرم افزار تری دی مکس های و موتور رندر ویری می باشد.یکی از مزیت های استفاده از این فایل ها این است که شما می توانید بنا بر میل خود تغییرات لازم را در قسمت های مختلف آن ایجاد کنید شما همچنین می توانید بخش هایی را اضافه یا حذف کنید.از  دیگرخصوصیات این مجموعه می توان به نکات زیر اشاره نمود:

 لوازم دکوری و تزئینی

  • تمام آبجکت ها با کیفیت بالا و ظرافت خاصی مدل سازی و طراحی شده اند؛
  • قابلیت استفاده آسان و سریعی دارند؛
  • این آبجکت های آماده خود مجموعه ای از نکات الهام بخش حتی برای کسانی که قصد تمرین مدل سازی دارند می باشند؛
  • تنوع و گستردگی این مجوعه ها مطابق با هر سلیقه و ذائقه ای می باشد؛

اکسسوری ها یا به اصطلاح لوازم تزئینی ،مجموعه ای بسیار متنوع و گسترده ای هستند و با وجود اینکه جز ملزومات یک فضا به حساب نمی آیند اما  از نظر ساختار بصری و زیبایی شناسی نقش مهمی در بالا بردن کیفیت یک فضا بازی می کنند.طراحان می دانند که فرش ، مجسمه ، تابلو و سایر لوازم جانبی می تواند چه تأثیر در فضا بگذارد و می دانند چگونه ازآنها هوشمندانه استفاده کنند.این آبجکت های آماده هرکدام دارای ماهیت و حال و هوای خاصی می باشند که به فضای شما معنا و حس متفاوتی انتقال می دهند.یکی از نکات مهمی که در استفاده از این مدل های آماده باید در نظر داشته باشید جانمایی و چینش مناسب و همچنین اسکیل آنها در قرار گیری در فضای سه بعدی می باشد و می بایستی این نکته را در نظر داشته باشید که از چه آبجکت هایی در چه فضا استفاده نمایید.برای مثال شما فضاهایی را  دیده اید که طراح آن به اشتباه آبجکتی را در اتاقی قرار داده است و آن آبجکت نا مناسب با اسکیل  بسیار بزرگ در فضای خیلی کوچک قرار گرفته است. بنابراین قبل از قرار دادن لوازم دکوری می بایستی زمانی را برای بررسی تمام جوانب آن اختصاص دهید.

لوازم دکوری و تزئینی

از ست آبجکت های دکوری و تزئینی می توان برای افزودن علاقه بصری و کنتراست در یک فضای سه بعدی استفاده کرد و لوازم دکوری را می توان به راحتی متناسب با حالات ، سبک ها یا فصول تغییر داد. بهتر است ترکیب های نامتقارن را در فضا سازی های خود درنظر بگیرید هنگام چیدمان لوازم دکوری در صحنه سه بعدی خود ، به جای تقارن به دنبال تعادل بروید و موارد کوچکتر را در تعداد عجیب و غریب مثلاً در سه یا پنج قرار دهید. مجموعه ست دکوری و تزئینی معمولا شامل انواع:پرده مدرن و کلاسیک،آینه،قاب عکس،کتاب،انواع فرش،لباس،کیف،کفش،آکواریوم،انواع مجسمه و غیره می باشند. افزودن این مدل آبجکت های های آماده به فضاهای سه بعدی منجر به افزایش جذابیت فضاهای شما می شود.

https://3body.ir/fa/search/3D-Model/Decoration

نظرات