جدیدترین مدل های کلاه تابستانی پسرانه بچگانه شیک و باکلاس ۱۴۰۱

0

کلاه تابستانی پسرانه بچگانه : کلاه تابستانی پسرانه بچگانه، از اکسسوری های واجبی است که استایل کودک شما را کامل و جذاب می کند. علاوه بر زیبایی، دلیل مهمتر برای استفاده از کلاه تابستانی بچگانه، مبحث سلامتی و مراقبتی است. به همین جهت ما مجموعه ایی از مدل های کلاه تابستونی بچگانه پسرانه ۱۴۰۱ را به همراه راهنمای خرید آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

کلاه تابستانی بچگانه پسرانه

جدیدترین مدل های کلاه تابستانی پسرانه بچگانه ۱۴۰۱

بهتر است هنگام انتخاب کلاه تابستانی، کلاه های لبه دار و نقابدار را در اولویت قرار دهیم . در بزرگسالان توصیه میشود، حداقل لبه کلاه تا هفت و نیم سانت باشد. در کودکان نیز، توجه کنید، سایه مناسب روی صورت کودک ایجاد شود . کلاه هایی که به خوبی روی گوش، صورت و پشت گردن کودک، سایه ایجاد می کنند از بهترین ها هستند. هرچه لبه کلاه بزرگتر باشد، محافظت بهتری را بوجود می آورد. کلاه های ساحلی به خوبی دورتادور سر را با لبه خود پوشش میدهند.

کلاه تابستانی پسرانه

راهنمای خرید

اندازه کلاه نیز مهم است چراکه کلاه های کوچک باعث سردرد در کودک میشود. بهتر است از کلاه های دارای بند تنظیم استفاده کنیم. دراینصورت کلاه های دارای کش در پشت سر نسبت به کلاههای چسبی در اولویت قرار می گیرند، چرا که چسب تنظیم ممکن است خیلی زود خراب شود.

کلاه آفتابی پسرانه

جنس کلاه بهتر است خنک و از نخ باشد ، اما کلاه های حصیری نیز گزینه بسیار خوبی برای کودک هستند چرا که هوا به راحتی از میان الیاف آنها عبور کرده و مانع عرقسوز شدن سر کودک میشود. کلاه های برزنت و کتانی نیز گزینه خوبی هستند. کلاههای موجود در بازار بصورت روباز و روبسته وجود دارند. کلاههای روباز باعث گردش هوای خوب روی سر میشوند. اما اگر انتخاب شما کلاه های روبسته تابستانی است، بهتر از از مدلهایی انتخاب کنید که بافت توری دارند تا گردش هوا در آنها به خوبی صورت گیرد.

کلاه تابستانی بچگانه نوزادی

کلاه های قابل شستشو نیز از بهترین کلاه های موجود در بازار است، چرا که کلاه های تابستانی بچگانه در تابستان در تماس پوست عرقکرده کودک هستند و قابلیت بیشتری در تکثیر باکتری های مضر در بافت خود دارند . در انتخاب کلاه تابستانی کودک، رنگهای روشن را در الویت قرار دهید، چراکه گرمای کمتری را به خود جذب می کند و سر کودک کمتر گرم می شود. باید به این نکته توجه کنید که کلاه تابستانی هرگز جای کرم های ضدآفتاب را نمیگیرد. حتما بیست دقیقه قبل از خروج از منزل پوست در معرض نور را با کرم ضدآفتاب مناسب به خوبی پوشش دهید و هر دو تا سه ساعت یکبار آن را تمدید کنید

کلاه آفتابی شیک پسرانه

چرا باید برای فرزندمان کلاه آفتابگیر بخریم؟

نور آفتاب برای سنتز ویتامین دی (D) در بدن انسان ضروری است. کودکان به دلیل نیاز بیشتر به ویتامین دی برای رشد استخوان‌ها و دندان‌ها در اثر کمبود آفتاب بیشتر مشکل پیدا می‌کنند. پس ضرورت دارد به‌ طور متناوب در طول هفته در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرند ولی به دلیل لطافت و ظرافت زیاد پوست کودک نور آفتاب ممکن است حساسیت شدید ایجاد کند.

کلاه بچگانه نوزادی

قسمت عمده اشعه خورشید برای پوست مضر است، همچنین اشعه‌های موجود در نور خورشید باعث آسیب رساندن به شبکیه چشم کودکان می‌شود. کودکان به‌طور معمول در مدت یک سال سه برابر بزرگترها اشعه ماورای بنفش خورشید را دریافت می‌کنند. مقدار تابش پرتوهای خورشید اثرات تجمعی دارد و در صورت تماس زیاد ممکن است در سنین بسیار پایین خصوصیات ژنتیکی فرد آسیب‌پذیر شوند و زمینه ایجاد سرطان پوست را فراهم کند. بنابراین استفاده از کلاه برای محافظت از مو و پوست صورت و گردن کودک در فصل تابستان بسیار مفید است.

راهنمای خرید کلاه تابستانی بچگانه

کلاه آفتابی بچگانه اسپرت

مدل های جدید کلاه تابستانی پسرانه

بهترین جنس کلاه آفتابی بچگانه

همراه ما باشید

نظرات