بیوگرافی یلدا ابتهاج و همسر و دخترش + زندگی یلدا ابتهاج دختر هوشنگ ابتهاج

0

بیوگرافی یلدا ابتهاج و همسر و دخترش + زندگی یلدا ابتهاج دختر هوشنگ ابتهاج

یلدا ابتهاج : زاده سال ۱۳۳۸ در تهران، دختر هوشنگ ابتهاج شاعر پرآوازه ایرانی است . در ادامه به معرفی و بیوگرافی یلدا ابتهاج و همسر و دخترش + زندگی یلدا ابتهاج دختر هوشنگ ابتهاج همراه با سوابق شغلی و تحصیلات و عکس های جدید در ادامه از مجله حرف تازه همراه با پیج اینستاگرام یلداابتهاج ویکی پدیا و اطلاعات شخصی با عکس خانواده وی به اطلاع می رسانیم تا با این چهره معروفی کشورمان آشنا شوید.

یلدا ابتهاج, بیوگرافی یلدا ابتهاج, فرزندان یلدا ابتهاج, همسر یلدا ابتهاج, شغل یلدا ابتهاج, یلدا ابتهاج دختر هوشنگ ابتهاج کیست

بیوگرافی یلدا ابتهاج دختر هوشنگ ابتهاج

یلدا ابتهاج، متولد سال ۱۳۳۸ در تهران، معلم موسیقی و نوازنده ساز و دختر زنده یاد هوشنگ ابتهاج از شاعران کشورمان است که در زمینه تدریس موسیقی و نوازندگی فعالیت دارد. او معلم موسیقی است و در حال حاضر به تدرس موسیقی به کودکان مشغول است.

خانواده و زندگی شخصی

او فرزند ارشد مرحوم هوشنگ ابتهاج است و دو خواهر به نام های آسیه و کافه و یک برادر به نام کیوان دارد. پدرش هوشنگ ابتهاج معروف به سایه و مادرش آلما مایکیال است که هر دو در زمینه ادبیات و شعر فعالیت می کردند و در حال حاضر هر دو به رحمت خدا رفتند. هوشنگ در سال ۱۳۳۷ با آلما مایکیال ازدواج کرد.

مادرش آلما میخائیل در روز چهارشنبه (۲۷ اسفند ۱۴۰۰) درگذشت و پدرش نیز در ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ دارفانی را وداع گفت.

همسر و فرزندان یلدا ابتهاج

خانم ابتهاج سال ها پیش ازدواج کرده است. ثمره این ازدواج یک دختر جوان است

خانواده و زندگی شخصی یلدا ابتهاج

سوابق و شغل

ایشان فارغ التحصیل رشته موسیقی است که سابقه همکاری با خوانندگان و نوازندگان بزرگ ایرانی را در کارنامه خود ثبت کرده است. او فرزند ارشد مرحوم هوشنگ ابتهاج است و دو خواهر و یک برادر دارد همچنین مانند پدر و مادرش بزرگوارش علاقه زیادی به شعر و ادبیات و اشعار شاعران بزرگ ایرانی دارد و از فعالان فرهنگی و ادبی کشورمان می باشد.

سوابق و شغل یلدا ابتهاج

پیج اینستاگرام

صفحه شخصی ایشان با نشانی

yaldaebtehaj فعال است. وی با انتشار عکسی زیر در صفحه اینستاگرامش نوشت: هروقت اين عكس را ميبينم ياد آنروزها مى افتم كه سخت بود و ما هيچ نميدانستيم آينده خيلى دورتر از آنچه تصور داريم ايستاده است.در نهايت سادگى همه جهان مان و مالامال از آرزوها زندگى را شيرين مى پنداشتيم اما چه تلخى هايى را ميچشيديم. تازه دوران دانشجويى آغاز شده بود و در سر شورى داشتيم.

یلدا ابتهاج اینستاگرام

یلدا ابتهاج, بیوگرافی یلدا ابتهاج, فرزندان یلدا ابتهاج, همسر یلدا ابتهاج, شغل یلدا ابتهاج, یلدا ابتهاج دختر هوشنگ ابتهاج کیست

یلدا ابتهاج

زندگینامه یلدا ابتهاج دختر هوشنگ ابتهاج کیست

همسر و فرزندان یلدا ابتهاج

نظرات