نحوه ثبت نام و فعالسازی اینترنت رایگان خبرنگاری ۱۴۰۱ [خانگی، همراه اول، رایتل]

0

نحوه ثبت نام و فعالسازی اینترنت رایگان خبرنگاری ۱۴۰۱ [خانگی، همراه اول، رایتل]

نحوه فعالسازی اینترنت رایگان خبرنگاری [خانگی، همراه اول، رایتل] برای خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار ۱۴۰۱ و نحوه دریافت بسته ۲۰۰ گیگابایتی اینترنت خبرنگاری از سامانه https://my.gov.ir در ادامه مطلب می خوانید:

نحوه ثبت نام اینترنت رایگان خبرنگاری 1401

آموزش نحوه فعالسازی اینترنت رایگان خبرنگاری برای خبرنگاران

ورود به سامانه ثبت نام بسته های اینترنت خبرنگاری به آدرس my.gov.ir برای دریافت ۲۰۰ گیگ اینترنت رایگان به مناسبت روز خبرنگار ۱۴۰۱ ،بنابر اظهارات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره بسته‌های اینترنت خبرنگاران: خبرنگاران از امروز و فردا (۱۹ و ۲۰ مرداد ماه) می‌توانند به درگاه ملی خدمات هوشمند به آدرس https://my.gov.ir مراجعه کرده و با ثبت یک شماره تلفن همراه، بسته ۲۰۰ گیگابایتی دریافت کنند.

بسته اینترنت خبرنگاران به مقدار ۲۰۰ گیگ از شرکت همراه اول به تمام خبرنگارانی که در سایت e-rasaneh.ir ثبت‌نام کرده و تأیید شده‌اند، تعلق می‌گیرد.

شرایط دریافت اینترنت رایگان خبرنگاری

مشمولان و واجدین شرایط دریافت اینترنت رایگان خبرنگاری پس از ورود به سامانه https://my.gov.ir بعداز کلیک بر روی دکمه مشاهده، پیامی را مبنی بر واجد شرایط بودن نمایش را مشاهده میکند و سپس با وارد کردن شماهر تلفن همراه خود ادامه مراحل ثبت نام را انجام می دهید.

همچنین می توانید از طریق اپلیکیشن های مربوط به اپراتور تلفن همراه خود از فعالسازی اینترنت خبرنگاری طی امروز و فردا مطلع شوید.

وزارت ارتباطات امسال بسته اینترنتی رایگان به خبرنگاران می‌دهد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اختصاص بسته اینترنتی رایگان به خبرنگاران توسط این وزارتخانه علاوه بر بسته های ارائه شده از سوی برخی اپراتورها خبر داد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، عیسی زارع پور در حاشیه نمایشگاه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های وزارت دفاع گفت: هدیه بسته اینترنتی سال گذشته اپراتور‌ها برای خبرنگاران تمدید می‌شود ضمن اینکه امسال وزارت ارتباطات نیز به مناسب روز خبرنگار (۱۷ مرداد) بسته اینترنتی به خبرنگاران هدیه می‌دهد.

بسته اینترنت خبرنگاران به مقدار ۲۰۰ گیگ از شرکت همراه اول به تمام خبرنگارانی که در سایت e-rasaneh.ir ثبت‌نام کرده و تأیید شده‌اند، تعلق می‌گیرد.

۲۰۰ گیگابایت اینترنت، هدیه رایتل به خبرنگاران

رایتل به مناسبت روز خبرنگار، ۲۰۰ گیگابایت اینترنت یکساله به فعالان عرصه رسانه، هدیه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی رایتل: این اپراتور ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و تبریک به اصحاب رسانه، برای قدردانی از تلاش این عزیزان و سهولت در ارتباطات رسانه‌ای آنها، همچون سال‌های قبل، هدیه ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

بر این اساس، بسته اینترنت هدیه یک‌ساله، با حجم ۲۰۰ گیگابایت، برای تمام خبرنگاران فهرست ارسالی سال گذشته وزارت ارتباطات و فناوری ‌اطلاعات، فعال می‌شود.

 

نظرات