arongroups

بیوگرافی امیرحسین مدرس و همسرانش و فرزندان + زندگی شخصی

0

بیوگرافی امیرحسین مدرس مجری بازیگر و همسرانش و فرزندان + زندگی شخصی

بیوگرافی امیرحسین مدرس

امیرحسین مدرس متولد ١۶ شهریور ۱۳۴۹ در تهران خواننده، مجری و بازیگر ایرانی است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی امیرحسین مدرس مجری بازیگر و همسرانش با عکس و همسر دومش بهار بهاردوست و فرزندانش و آثار و اینستاگرام وی می پردازیم. با ما همراه باشید.

امیرحسین مدرس

امیرحسین مدرس متولد ۱۶ شهریور ۱۳۴۹ در تهران، مجری، خواننده، شاعر، نویسنده و بازیگر هستند او فارغ التحصیل رشته ی زبان و ادبیات فارسی و دانش آموخته بازیگری از مرکز فیلمسازی وزارت ارشاد بوده و فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۶۵ آغاز کرده است.

سوابق هنری

وی فعالیت در عرصه اجرا و بازیگری را با گروه کودک و نوجوان شبکه یک شروع کرد و پس از آن وارد رادیو شد. وی در سال ۱۳۷۰ با اجرای بک برنامه پرمخاطب و جالب به نام ” نیمرخ ” در میان مردم محبوب و چهره شد. این بازیگر در شاخه های مختلف هنر از جمله بازیگری، مجری گری، نویسندگی و خوانندگی فعالیت دارد و از خط بسیار زیبایی برخوردارست. وی در گاهی مواقع شعر می گوید و در زمینه موسیقی فعال است.

وی با سازهای سه تار، تنبور و دف آشنا بوده و توانسته ۵ آلبوم موسیقی با صدای خودش منتشر کند. وی تعداد زیادی تیتراژ برنامه و سریال خوانده‌ و کنسرتی در برج میلاد کنسرت داشت، از جمله برنامه و سریالهایی که با صدای مدرس بوده می توان مجموعه خوش نشین ها، متهم گریخت، عید امسال و مسابقه هوش برتر را نام برد.

ایشان درباره ی حرفه بازیگری گفت : بازیگری را خیلی دوست دارم اما دلم نمی‌ خواهد به هر قیمتی در این عرصه حضور داشته باشم و از آنهایی نیستم که دوست داشته باشم حتما در کارهای تصویری دیده شوم. امیرحسین مدرس با همکاری همسرش کافه گالری موسسه به نام رنگ طَرَب تاسیس کرده اند و در آنجا نیز مشغولند.

امیرحسین مدرس کیست

همسر اول و دوم امیرحسین مدرس کیست

او از همسر اول خود به نام نازنین اسکندری در سال ۸۶ طلاق گرفته و در سال ۹۲ با بهار بهاردوست ازدواج کرده و در حال حاضر متاهل است. وی از ازدواج اولش صاحب یک پسر به نام ایلیا است که۸ متولد سال ۱۳۸۲ می باشد.

بهار بهاردوست همسر دوم امیرحسین مدرس

بهار بهاردوست همسر دوم امیرحسین مدرس هنرمند پتینه کاری ، آنتیک کاری روی چوب و طراحی داخلی است. آشنایی مدرس و همسرش بهار بهاردوست به واسطه یک دوست مشترک اتفاق افتاده و همین آشنایی مسبب معاشرت خانوادگی آنها گردید و نهایتا امیرحسین مدرس و همسرش سال ۹۲ عقد کردند

بهار بهاردوست نیز بعد از ازدواج اولش که ازدواجی ناموفق بود، دو پسر به نام‌های پژمان و امیرحسین دارد.

همسر اول امیرحسین مدرس کیست

آقای مدرس که اولین بار در ۲۵ سالگی با نازنین اسکندری ازدواج کرده بود، بعد از ۱۲ سال از او جدا شد. بهار بهاردوست نیز بعد از ازدواج اولش که ازدواجی ناموفق بود، دو پسر به نام‌های پژمان و امیرحسین دارد.

مدرس و همسرش بهار بهاردوست نمایشگاه رنگ طرب را به راه انداختند که در آن آثار هنری خود را به نمایش میگذارند. بهاردوست که خود به نوعی طراح و دیزاینر است در صفحه اینستاگرام رنگ طرب ، آثار هنری خود و همسرش را ارائه میکند.

صفحه اینستاگرام

پیج رسمی و صفحه شخصی این بازیگر عزیز در اینستاگرام با نشانی* در دسترس عموم قرار دارد.

سریال و مجموعه های تلویزیونی

  • راستش را بگو
  • یوسف پیامبر
  • رهایی
  • یادآوری
  • و…

فیلم ها

  • نرگس مست
  • در امتداد شهر
  • ما همه گناهکاریم
  • گرگ و میش
  • و…

دیگر عکس های امیرحسین مدرس

آثار امیرحسین مدرس

اینستاگرام امیرحسین مدرس

زندگینامه امیرحسین مدرس

خانواده امیرحسین مدرس

همسر امیرحسین مدرس

امیرحسین مدرس در سریال یادآوری نقش شیخی

 فیلم های امیرحسین مدرس

امیرحسین مدرس در دورهمی

همراه ما باشید

نظرات