تفریحات

فیلم کامل مداحی و نوحه خوانی آرون افشار در عاشورای حسینی ۱۴۰۱ ببینید

0

فیلم کامل مداحی آرون افشار در عاشورای حسینی ۱۴۰۱ ببینید که در مسجد جامع شاندیز در دسته عزاداری به مداحی و نوحه خوانی پرداخته و با واکنش های زیادی همراه بوده و بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته است.

مداحی آرون افشار در عاشورا

فیلم کامل مداحی و نوحه خوانی آرون افشار در عاشورای حسینی ۱۴۰۱ ببینید

آرون افشار خواننده پاپ که صدای رسا و بی نظیری دارد، به مناسبت محرم ۱۴۰۱ به زادگاهش در شاندیز مشهد رفته و در دسته عزاداری مسجد جامع شاندیز به مداحی و نوحه خوانی امام حسین علیه السلام پرداخته است که در ویدئوی زیر می ببینید:

او هچنین در مراسم شام غرییان نیز در همین مکان به همراه و برادرش ماهور افشار مداحی کرده است.

ویدئوی مداحی آرون افشار در ظهر عاشورا در شاندیزِ مشهد به یکی از ویدئوهای پربازدید در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام تبدیل شده و با واکنش های مثبت و تحسین کاربران همراه بوده است

آرون افشار با نام اصلی وحید افشار در اول تیرماه سال ۱۳۷۷ در شاندیز مشهد و در یک خانواده هنری چشم به جهان گشود. پدرش حبیب افشار، خواننده و نوازنده پیانو است. وحید از کودکی نواختن گیتار و پیانو را فرا گرفت ولی ساز اصلی وی گیتار است. در کودکی و نوجوانی در مراسم ها می خواند و از سال ۱۳۹۶ کار حرفه ای خود را آغاز کرد.

بیشتر مردم برای عزاداری به شهرها و زادگاه خود در ایام محرم می روند و حالا این خواننده نیز به شاندیز محل تولد و ازدگاهش رفته و در کنار خانواده اش بع عزاداری پرداخته است

نظرات