اکسکینو

بیوگرافی میلاد خدایی از عکاسی تا مدلینگ با ماجرای ریحانه پارسا + سوابق زندگی

0

بیوگرافی میلاد خدایی از عکاسی تا مدلینگ با ماجرای ریحانه پارسا + سوابق زندگی

بیوگرافی میلاد خدایی و همسرش

میلاد خدایی : متولد دهه ۶۰ در تهران، فشن بلاگر و موسس هلدلینگ سیزده در ترکیه است که به تازگی خبر همکاری او با ریحانه پارسا در زمینه مدلینگ در صفحه اینستاگرامش منتشر شدهاست. در ادامه بیوگرافی و عکس و سوابق میلاد خدایی در ترکیه همراه با زندگینامه و سوابق شغلی از مدیریت هنری تا موسس هلدینگ ۱۳ در ادامه با پیج اینستاگرامش از مجله حرف تازه میخوانید

میلاد خدایی و ریحانه پارساگی

سوابق شغلی

میلاد خدایی موسس هلدینگ سیزده در ترکیه است که شمال سالن زیبایی سیزده و مدیر مسئول مجله سیزده fibo.thirteen و همچنین مدیر آکادمی سیزده در ترکیه می باشد.

او مدیر هنری و تصویری و موسس هلدینگ سیزده است که ریجانه پارسا به تازگی با مجله مدل و فشن سیزده با مدیریت ایشان همکاری دارد و به عنوان مدل در این بخش مشغول فعالیت است.

ازدواج میلاد خدایی و همسرش کیست

ازدواج میلاد خدایی و همسرش کیست

ایشان در حال حاضر مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است.

ایشان، با هنرمندان زیادی در ترکیه در زمین مدلینگ و همچنین به عنوان عکاس و آرایشگر همکاری دارد و کار دیزاین و تصاویر آنها را بر عهده داشته است. بیشترین زمینه مدلینگ او درباره لوازم آرایشی و بهداشتی است.

میلاد خدایی و ریحانه پارسا

او مدتی به عنوان آرایشگر برای برخی چهره های هنری و ورزشی فعالیت داشته است

او همچنین صاحب سالن زیبایی سیزده و استودیو به همین نام است که زیر مجموعه هلدینگ ۱۳ است.

بیوگرفی میلاد خدایی نامزد ریحانه پارسا

همکاری با ریحانه پارسا

حالا ریحانه پارسا بازیگر سابق سینما و تلویزیون ایران که در سال ۹۹ از ایران به ترکیه مهاجرت کرد، با انتشار عکس و نوشته ای با عنوان جان منی خبر از همکاری خود در زمینه مدلینگ با این برنده ۱۳ را در صفحه اینستاگرامش اعلام کرده و همچنین آقای میلادخدایی نیز عکس هایی از ریحانه پارسا در صفحه اینستاگرام برند ۱۳ به اشتراک گذاشته اشت.

نظرات