بیوگرافی سحرناز افتاده بازیگر و همسرش + زندگی شخصی با عکس های جدید

0

بیوگرافی سحرناز افتاده بازیگر و همسرش + زندگی شخصی با عکس های جدید

بیوگرافی سحرناز افتاده

سحرناز افتاده : زاده ۶ شهریور  ۱۳۷۲ در تهران بازیگر سینما و تلوزیون است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی سحرناز افتاده بازیگر و همسرش و آثار و اینستاگرام وی می پردازیم. با ما همراه باشید.

سحرناز افتاده

سحرناز افتاده متولد سال ۷۲ در تهران و فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی است، بعد از آن و تمام شدن درسش در رشته بازیگری زیر نظر کارگاه آزاد مسعود کیمیایی تحصیل کرد. ایشان از جمله بازیگران کم کار و گزیده کار ایرانی است که در حال حاضر و به تازگی در هیچ و فیلم و سریالی دیده نشده و بازی نکرده است.

سوابق هنری

وی بعد از اینکه در کارگاه آزاد بازیگری آموزش دید بلافاصله برای بازی در  مجموعه تلویزیونی “یلدا” ساخته ی حسن میرباقری انتخاب شد و به شهرت رسید. او در این فیلم با بازیگران مطرحی چون الهام پاوه نژاد، حمیدرضا آذرنگ، محمدرضا شریفی نیا و… بازی کرده که به گفته خودش بهترین تجربه را داشته .

سپس در فیلم سینمایی شیرین قناری بود به کارگردانی داوود توحید پرست ایفای نقش کرد.

مدتی بعد برای سریال نمایش خانگی شاهگوش به کارگردانی سید داوود میرباقری در نقش لیدا انتخاب شد و بار دیگر بر سر زبان ها افتاد. وی در این فیلم هم با بازیگران چون طناز طباطبایی که نقش دوست صمیمی اش را بازی می کرد، احمد مهرانفر،فرهاد اصلانی و بار دیگر با حمیدرضا آذرنگ و… بازی کرده.

در واقع در تمام  سریال هایی که بازی کرده با بازیگران مطرح بوده و از آن ها نیز تجربه ایی آموخته و شاید به همین دلیل است که در هر دو سریال توانسته به شهرت برسد.

بیوگرافی کامل سحرناز افتاده

همسر سحرناز افتاده کیست

متاسفانه از زندگی شخصی و وضعیت تاهل ایشان چیزی در دسترس نیست

سحر افتاده بازیگر نقش یلدا در سریال یلدا

خانم افتاده در ادامه مسیر بازیگری در سریال یلدا در نقش یلدا به ایفای نقش پرداخته است و در کنار بازیگران مطرح و سرشناس سینما و تلویزیون ایران تجارب خوبی را کسب کرد.

بازی در سریال شاهگوش

سحرناز در سال ۱۳۹۲ در سریال شاهگوش به کارگردانی سید داود میر‌باقری در کنار بازیگرانی نظیر فرهاد اصلانی، مرجانه گلچین، محسن تنابنده و حمیدرضا آذرنگ تجاب خوبی را کسب کرد.

صفحه اینستاگرام

پیج رسمی و صفحه شخصی این بازیگر عزیز در اینستاگرام با نشانی * در دسترس عموم قرار دارد.

سریال و مجموعه های تلویزیونی

  • یلدا
  • شاهگوش
  • و…

فیلم ها

  • شیرین قناری بود
  • و..

بازیگر نقش یلدا در سریال یلدا سحرناز افتاده

همسر سحرناز افتاده

اینستاگرام سحرناز افتاده

سحرناز افتاده در سریال یلدا

سحرناز افتاده بازیگر نقش یلدا

سحر ناز افتاده و الهام پاوه نژاد

سحرناز افتاده در سریال شاهگوش

سحرناز افتاده و طناز طباطبایی

عکس های سحرناز افتاده

همراه ما باشید

 

نظرات