همه جا با فرادرس

شرایط و نحوه ثبت نام سهام عدالت متولدین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ + زمان و سایت ثبت نام

2

سهام عدالت متولدین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ : شرایط و نحوه ثبت نام دریافت سهام عدالت متولدین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ و چگونگی دریافت سهام متولدین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به مبلغ یک میلیون و یک میلیون تومان و مدارک لازم برای ثبت نام سهام عدالت برای متولدین ۱۴۰۱ و ۱۴۰۰ و سایت ثبت نام سهام عدالت متولدین ۱۴۰۱ و ۱۴۰۰ و سهام عدالت نوزادان ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ در ادامه مطلب از مجله حرف تازه میخوانید:

سهام عدالت متولدین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱

شرایط و نحوه ثبت نام سهام عدالت متولدین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ + زمان و سایت ثبت نام

خبر خوشحال کننده برای والدین کودکان متولد سال های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱، سهام عدالت برای متولدین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ تعلق می گیرد و والدین این کودکان می توانند در زمان اعلام شده برای ثبت نام فرزندانشان اقدام کنند. هنوز جزئیات و زمان ثبت نام مشخص نیست، اما احتمالا واگذاری این سهام، به صورت اینترنتی، از طریق سامانه سهام عدالت، صورت می پذیرد.

بخش بزرگی از افراد جامانده از ثبت نام سهام عدالت را کودکان تشکیل می دهند و دلیل این امر این است که در هنگام اجرایی شدن دور اول ثبت نام سهام عدالت این کودکان هنوز متولد نشده بودند لذا سهام عدالت نیز به آن ها تعلق نگرفته است.

روز گذشته سهام عدالت سخنگوی دولت گفت: به متولدین سال ۱۴۰۰ یک میلیون تومان (۱ میلیون تومان) سهام عدالت و به متولدین ۱۴۰۱، یک میلیون و پانصد هزار تومان (۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان) سهام عدالت تعلق خواهد گرفت. ثبت‌نام در سامانه سجام و احراز هویت یکی دیگر از شروط مهم است.

توجه داشته باشید که تمامی متقاضیان ثبت نام جدید سهام عدالت، می بایست در سامانه سجام، جهت دریافت کد بورسی، ثبت نام و احراز هویت انجام دهند. همچنین، شماره شبا حساب بانکی مربوط به خود را هنگام ثبت نام سهام عدالت، ارائه دهند در غیر این صورت، امکان ثبت نام برای آن ها، وجود نخواهد داشت.

تمامی افراد، بدون در نظر گرفتن شرط سنی آنان، که واجد شرایط ثبت نام سهام عدالت ۱۴۰۱ می باشند، لازم است در زمان ثبت نام این سهام، با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام سهام عدالت، از طریق سامانه و یا مرکز مربوطه، به منظور انجام امور مربوط به ثبت نام این سهام، شخصا اقدام نمایند. از آنجا که ثبت نام این افراد، منوط به داشتن شرایط مقرر بوده، لازم است تا متقاضیان با شرایط ثبت نام سهام عدالت آشنا شوند.

شرایط ثبت نام سهام عدالت کودکان

از شرایط ثبت نام سهام عدالت ۱۴۰۱، می توان به این شرط که افراد، می بایست جزو گروه های واجد شرایط دریافت سهام عدالت باشند، اشاره نمود؛ همانند کودکان تازه متولد شده در خانواده های مشمول سهام عدالت. همچنین، شرط سنی برای ثبت نام جدید سهام عدالت، تعیین نشده است.

شرایط ثبت نام سهام عدالت برای متولدین ۱۴۰۱

هنوز، به طور قطعی، این طرح تایید نشده است و اطلاعاتی در رابطه با جزئیات آن، در دسترس نمی باشد، لذا نمی توان به طور قطعی در رابطه با شرایط ثبت نام آن صحبت کرد و پس از تصویب نهایی این طرح، برگزاری دور دوم ثبت نام سهام عدالت، برای کودکان و جاماندگان توسط مجلس، برای عموم مردم، اطلاع رسانی خواهد شد.

اما در ثبت نام جدید جاماندگان سهام عدالت, شامل مواردی، همچون کودکان تازه متولد شده در خانواده های مشمول سهام عدالت، افرادی که پس از پایان زمان ثبت نام سهام عدالت، تحت پوشش سازمان های حمایتی قرار گرفته اند، افرادی که در دهک های پایین درآمدی یعنی یک تا شش قرار می گیرند، افرادی که در دور اول ثبت نام سهام عدالت، اقدام به انجام فرآیند مورد نظر کرده اما، به هر دلیلی ثبت نام آن ها، ناقص مانده است و موفق به دریافت سهام مورد نظر نشده اند، بدون در نظر گرفتن شرط سنی می باشند.

سایت ثبت نام سهام عدالت برای کودکان متولدین ۱۴۰۱ – ۱۴۰۰

روند ثبت نام برای این سهام همانند دور اول بوده و کودکان نیز با ارائه مدارک مورد نیاز توسط والدین، ولی یا سرپرست قانونی آن ها به سازمان های مربوطه و سایت سهام عدالت و سجام که برای این کار در نظر گرفته شده اند قادر به نام نویسی و دریافت این سهام باشند.

2 دیدگاه در “شرایط و نحوه ثبت نام سهام عدالت متولدین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ + زمان و سایت ثبت نام

  1. rezayazdan.cam@gmail.com گفت:

    چرا امید میدید کو سهام برای متولدین جدید پدر و مادرها را اسیر میکنید

  2. آلان بادنی گفت:
    1
    4

    می‌خوام ثبت نام سهام عدالت کنم

نظرات