بیوگرافی والدیر سگاتو هالک برزیلی از تزریق مکمل تا درگذشت + ماجرای فوت

1

بیوگرافی والدیر سگاتو هالک برزیلی از تزریق مکمل تا درگذشت + ماجرای فوت

والدیر سگاتو معروف به هالک برزیلی : زاده سال ۱۹۶۷ در برزیل ۳ اوت ۲۰۲۲ بر اثر تزریق مکمل خطرناک سینتول درگذشت. در ادامه مروری داریم بر بیوگرافی والدیر سگاتو هالک قلابی برزیلی و سوابق و زندگی شخصی او همراه با پیج اینستاگرام تا علت فوت و درگذشت والدیر سگاتو هالک برزیلی در ۲ اوت ۲۰۲۲ در مجله حرف تازه میخوانید:

والدیر سگاتو هالک برزیلی

بیوگرافی والدیر سگاتو هالک برزیلی بدنساز

والدیر سگاتو ملقب به هالک برزیلی، متولد سال ۱۹۶۷ در سائوپائولو بزریل، بدنساز و ستاره شبکه اجتماعی تیک تاک بود که در ۲ آگوست ۲۰۲۲، با تزریق روغن خطرناک در تولد ۵۵ سالگی درگذشت. او که کارگر ساختمانی بود، بر اثر تزریق مکمل خطرناک سینتول فوت کرد.

بیوگرافی والدیر سگاتو هالک برزیلی

سوابق ورزشی

سگاتو در جوانی یک معتاد لاغر اندام بود و آنقدر وزن کم کرد که به «سگ لاغر» معروف شد:« به مواد مخدر اعتیار داشتم و چون میل به غذا نداشتم؛ شروع به کاهش وزن کردم. سبک زندگی ام اشتباه بود.»

سگاتو پس از ترک مواد مخدر، به باشگاه بدنسازی پیوست، اما می‌خواست خیلی سریع پیشرفت کند. یک نفر در باشگاه به او سینتول پیشنهاد کرد و همان، آغاز انحراف سگاتو بود. بسیاری از بدنسازان، برای رهایی از عوارض جانبی ناشی از استروئیدهای آنابولیک، سینتول را انتخاب می‌کنند، اما این روغن نیز خطرات زیادی را به همراه دارد. عوارض جانبی سینتول بسیار زیاد است و همچنین می‌تواند باعث آسیب اعصاب، آمبولی ریه، انسداد رگ‌ها و سکته قلبی و مغزی شود.

درگذشت والدیر سگاتو هالک برزیلی

علت فوت و علت درگذشت هالک برزیلی

سگاتو معروف به هالک برزیلی بر ۲ اوت ۲۰۲۲ بر اثر استفاده از تزریق روغن خطرناک برای افزایش حجم عضلانی درگذشت. به گزارش رسانه‌های محلی، او پس از انتقال به بیمارستان به دلیل تنگی نفس، جان خود را از دست داد. شش سال پیش به والدیر سگاتو هشدار داده شد که تزریق مکمل سینتول به معنای آسیب شدید عصبی و خطر قطع عضو خواهد بود

علت فوت و علت درگذشت والدیر سگاتو هالک برزیلی

مکمل سینتول چیست

مکمل سینتول اغلب از روغن کنجد به همراه مسکن‌ها و الکل به عنوان جایگزین استروئید استفاده می‌شود، اما قدرت و توان بدنی را زیاد نمی‌کند. کارشناسان می‌گویند که سینتول می‌تواند باعث سکته‌های مرگبار، انسداد شریان‌ها و عفونت شود.

او سال‌ها با وجود خطر سکته‌های مغزی و عفونت‌ها از تزریق سینتول استفاده می‌کرد تا عضلات دوسر بازو، سینه‌ و پشت را بزرگ کند و قبلا گفته بود که از فیزیک بدنی آرنولد شوارتزنگر و شخصیت‌های خیالی مانند هالک الهام گرفته است و از اینکه در خیابان‌ها به عنوان «هیولا» شناخته می‌شود، احساس غرور می‌کند.

او سال ۲۰۱۶ در یک مصاحبه گفت:« مردم مرا همیشه هالک و آرنولد صدا می‌کنند و این القاب را دوست دارم. من عضلات دوسر بازویم را دو برابر کرده ام اما هنوز هم می‌خواهم بزرگتر شوند.»

پیج اینستاگرام

او خود را در صفحه اینستاگرامش والدیر سینتول می نامید و تصاویر و ویدیوهایی را در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کرد. به گفته رسانه‌های محلی، هالک برزیلی در زمان مرگش، دوستان زیادی نداشت و علیرغم اینکه در شبکه‌های اجتماعی، بسیاری او را دنبال می‌کردند ولی فردی منزوی بود.

یکی از همسایگانش به نام سیلوا به خبرنگاران گفت:« حدود ساعت شش صبح بود که سگاتو با حالتی آشفته به خانه مادرم آمد. او به پنجره زد، در حالی که می‌گفت کمک کنید، دارم می‌میرم. به اورژانس زنگ زدیم و سگاتو به بیمارستان منتقل شد ولی دیگر دیر شده بود. یک بار نیز حادثه ای مشابه برای او اتفاق افتاد ولی به موقع به بیمارستان رسید و نجات پیدا کرد.»

1 دیدگاه در “بیوگرافی والدیر سگاتو هالک برزیلی از تزریق مکمل تا درگذشت + ماجرای فوت

  1. Ts گفت:

    ی اسگل به تمام معنا

نظرات