اسامی و بیوگرافی مداحان و داوران برنامه حسینیه معلی محرم ۱۴۰۱ + بیوگرافی مجری

4

اسامی و بیوگرافی مداحان و داوران برنامه حسینیه معلی محرم ۱۴۰۱ + بیوگرافی مجری

بیوگرافی مداحان و داوران برنامه حسینیه معلی + مجری برنامه حسینیه معلی کیست اسامی و بیوگرافی مجری و داوران برنامه حسینیه معلی شیکه سه با اجرای حامد سلطانی و حضور مهدی رسولی و مجید بنی فاطمه و سعید حدادیان با عکس

در ادامه مطلب میخوانید

مجری و داوران برنامه حسینیه معلی شبکه 3

مداحان برنامه حسینیه معلی چه کسانی هستند

برنامه حسینیه معلی جدیدترین برنامه مناسبتی شبکه سه در ایام ماه محرم ۱۴۰۱ است که هر شب در ساعت ۲۲ پخش می شود. در این برنامه مداحانی چون مهدیب رسولی و سعید حدادیان و مجید بنی فاطمه و محمد صمیمی به عنوان کارشناس و داور حضور دارند

ساعت پخش قسمت جدید برنامه حسنیه معلی از شبکه ۳ سه امشب حوالی ساعت ۲۲:۲۶ پخش خواهد شد.

مجری برنامه حسینیه معلی حامد سلطانی است و داوران برنامه مداحی معلی، از مداحان اهل بیت ع به نام های سید مجید بنی فاطمه و حاج سعید حدادیان و محمد صمیمی و حاج مهدی رسولی می باشند.

ویژه برنامه‌ “معلی” به تهیه کنندگی سعید ستودگان در ماه محرم و صفر امسال ۱۴۰۱ برای نشان دادن استعدادها و عرض ارادت به آستان بلند امام حسین(ع) و یاران وفادارش و همچنین بازنمایی آئین‌های سنتی سراسر ایران از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

این برنامه با اجرای حامد سلطانی روی آنتن رفت ،در این برنامه آئین‌های عاشورایی و عزاداری نواحی و اقوام استان‌های مختلف کشور برای سید شهدا(علیه السلام) به تصویر کشیده می شود.

این برنامه از حضور مداحان شاخص و پیشکسوتان هیئات مذهبی کشور بهره‌مند خواهد شد و خادمان حضرت سیدالشهدا علیه السلام، برنامه “معلی” را همراهی خواهند کرد.

برنامه حسینیه معلی محرم 1401

حامد سلطانی مجری برنامه حسینیه معلی

در اولین قسمت برنامه معلی حامد سلطانی گفت: قرار است در ۱۵ شب اول ماه محرم مهمان قاب تلویزیون شما باشیم و از آنتن شبکه سه سیما به خانه‌های شما بیاییم.ما در گوشه به گوشه ایران عزیزمان آداب و سنت‌هایی برای احیای شعایر حسینی داریم و ما در حسینیه معلی تصمیم گرفتیم این اتفاقات را به تصویر کشیده است.

اسامی و بیوگرافی مداحان و داوران برنامه حسینیه معلی محرم 1401 + بیوگرافی مجری

مهدی رسولی در برنامه حسینیه معلی

ﻣﻬﺪی رﺳﻮﻟﯽ مداح اهل بیت در ۱۲ ﻣﺮداد ماه ۱۳۶۷ در ﺷﻬﺮ زﻧﺠﺎن ﻣﺘﻮﻟﺪ ﺷﺪ. فرزند شهید است و پدرش در جنگ تحمیلی به شهادت رسیده است و یک برادر دارد.
او از جوانان حزب الله زنجان و از مداحان ترک زبان زنجانی است که چند سالی است با سبک مداحی و شورها و نوحه های خود پرآوازه شده و مشهور شده است.

مداحان برنامه حسینیه معلی محرم 1401 شبکه 3 چه کسانی هستند

سعید حدادیان

سعید حدادیان (زاده ۱۳۴۴ ) مداح و نوحه‌خوان ایرانی است که در مهدیه بزرگ امام حسن تهران که وابسته به هیئت رزمندگان استان تهران است هیئت برگزار می‌کند. حدادیان از سال ۱۳۷۶ در استخدام دانشگاه تهران است، به‌طوریکه تا سال ۱۳۷۹ مسئول قرآن دانشگاه و سپس مسئول دفتر ادبیات نمایندگی ولی فقیه این دانشگاه بوده‌است.

یاد امام و شهدا از نوحه‌های معروف حدادیان است.

مجید بنی فاطمه

مجید بنی فاطمه

سید مجید بنی فاطمه – متولد بهمن ۱۳۵۶ در تهران – تحصیلاتم دیپلم – شغل آزاد. شروع مداحی : از کودکی حدودا از سن ۷ سالگی علاقه به مداحی پیدا کرد وبه طور حرفه ای از سال ۷۱ شروع به خواندن کرد. از سال ۷۳ با حاج سعید مانوس شدم و ایشان تاثیر بسزایی در پیشرفت او داشتند.

محمد صمیمی

محمد صمیمی شاعر و ذاکر اهل‌بیت علیهم السلام در این سالهای اخیر با تولید تصنیف و نوحه در این حوزه قدم برداشته است. بسیاری از اشعار و سبک‌هایی که محمود کریمی در سال های اخیر خوانده کار او است گرچه خودش متواضعانه این کارها را بابت انجام وظیفه می‌داند.

داوران برنامه حسینیه معلی چه کسانی هستند

صمیمی با گذراندن دوره تحصیلی در مقطع دکتری در رشته مدیریت و علاوه بر شعر و مداحی، خوشنویس ماهری هم است. مطالعاتش در حوزه شعر و موسیقی و… با خدمت به آستان اهل‌بیت علیهم السلام گره خورده و می‌توان ادعا کرد که به‌طور تخصصی مداحی و همه فنون مربوط به آن را دنبال می‌کند.

4 دیدگاه در “اسامی و بیوگرافی مداحان و داوران برنامه حسینیه معلی محرم ۱۴۰۱ + بیوگرافی مجری

 1. مونا گفت:
  1
  1

  خیلی عالیه.ما که هر شب یک دل سیر در عزای امام حسین و اهل بیتش گریه میکنیم .خیلی ازشون ممنونیم.
  کارجالب و جدیدی بود

 2. نازنین گفت:
  1
  1

  برنامه خوبیه👍

 3. مهنوش گفت:
  4
  1

  برنامه ای عالی و متفاوت🙏

 4. محمد گفت:
  5
  3

  طیبه الله انفسکم. خوب این یک بدعت جدید در حوزه رسانه هست و ممنون از ساخت این برنامه ‌خوب .

نظرات