بیوگرافی سامان ویلسون خواننده رپ و همسرش + زندگی شخصی و ماجرای جنجالی

0

بیوگرافی سامان ویلسون خواننده رپ و همسرش + زندگی شخصی و ماجرای جنجالی

بیوگرافی سامان ویلسون رپر

سامان ویلسون با نام اصلی سامان رضاپور رپر ایرانی متولد ۷ آذر سال ۱۳۶۴ در تهران است که تحصیلات دبستانی خود را در شهر تهران گذرانده است و مقطع راهنمایی و دبیرستان خود را در کشور انگلیس ادامه داده است.

سامان رضاپور یا همان سامان ویلسون خواننده رپ هم اکنون ساکن شهر لندن انگلیس است. او در سبک موسیقی هیپ هاپ و رپ پارسی فعالیت های بسیاری داشته است.

سامان ویلسون خواننده رپ

خانواده و زندگی شخصی

سامان رضاپور معروف به سامان ویلسون در تهران به دنیا امده و پس از پایان دبیرستان به همراه خانواده اش برای ادامه زندگی و هم چنین ادامه تحصیل به انگلستان مهاجرت کردند. او ساکن لندن است و در حال حاضر در ایران حضور دارد و در برخی مراسم ها دیده شده است. او در مرداد ۱۴۰۱ در اکران فیلم علفزار و همچنین مراسم مذهبی ثارالله زنجان با مداحی مهدی رسولی حضور پیدا کرد.

او در دورانی که عضو گروه زد بازی بود با خوانندگانی چون سامان ویلی و مهراد هیدن و سهراب ام می به همراه کنیس و مرژاک همکاری داشته است.

بیوگرافی سامان ویلسون (سامان رضاپور) رپر

سوابق هنری

اولین آلبوم سامان ویلسون بزرگ نام دارد که بعد از سال های طولانی که از عرصه موسیقی کناره گیری کرده بود با بازگشت به رپ و خوانندگی، آن را با کمک مهراد هیدن، منتشر کرد و در واقع نام بزرگ را برای گروه جدید زدبازی که شامل خودش، مهراد هیدن و سهراب ام جی بود، انتخاب کرد.

یکی از آهنگ های دیگر سامان و هیدن، دردت چیه نام دارد که توسط این دو رپر خوب کشور و بعد از بازگشت سامان ویلسون به رپ فارسی ساخته و منتشر شده است. این آهنگ در سبک گنگ خوانده شده است و به حال و روز رپ فارسی اشاره دارد.

از آهنگ های جدید سامان می ‌توان به دردت چیه الو ال شاره کرد که با همکاری مهراد هیدن منتشر شده است. آهنگ به نام پدر من منو بد نگاه می کنه از جدیدترین آهنگ های وی محسوب می شود.

سامان ویلسون خواننده گروه زد بازی کیست

سامان ویلسون خواننده گروه زد بازی کیست

زد بازی یک گروه موسیقی رپ فارسی است که طرفداران زیادی دارد و مدتی نیز برند لباس خود را راه اندازی کرد بر روی اکثر لباس های این برند، نماد گروه زدبازی حک شده بود.

سامان در سال ۱۳۸۰ با همکاری مهراد، گروه رپ فارسی را تشکیل داد که این گروه بعد از این همه سال همچنان به عنوان یکی از بزرگترین گروه های رپ و هیپ هاپ کشورمان شناخته می شود

سامان ویلی به همراه مهراد هیدن به عنوان دو تن از مهمترین اعضای گروه زدبازی هستند که این گروه را ابتدا این دو نفر تشکیل داده اند و بعد ها سهراب ام جی و پس از او دیگر اعضای گروه زدبازی یعنی سیاوش سیجل علیرضا جی جی و نسیم پاریزه به آن اضافه شده اند.

این گروه در نهایت مدتی از هم پاشید و البته بعد از گذشت سال ها گروه زدبازی در سال ۱۳۹۹ دوباره متحد شد و هم اکنون نیز به فعالیت خود ادامه می دهند.

سهراب ام جی تنها فردی در اعضا گروه زدبازی می باشد که بعد از فروپاشی این گروه نیز با هر دو دسته گروه همکاری های زیادی داشته است. سهراب ام جی یکی از رپران معروف و محبوب در بین مردم ایران می باشد که معروف به عمو سهراب است.

ازدواج و همسر سامان ویلسون

ازدواج و همسر سامان ویلسون

در ارتباط با روابط شخصی و خصوصی سامان ویلی خواننده گروه زدبازی اطلاعات کاملی در دسترس نیست. اما از تصاویر اینستاگرامش مشخص است که او مجرد است و ازدواج نکرده.

سامان ویلسون یکی از رپر های مشهور و معروف ایرانی است که به دلیل سبک خاص خوانندگی و موزیک های قوی که دارد به یکی از رپران محبوب در بین جوانان تبدیل شده است.

عکس های جدید سامان ویلسون

حواشی دیس ها

سامان و گروه زد بازی با برخی خوانندگان رپ فارسی حواشی جنجالی داشته که یکی از این حواشی درگیری و دیس هاب سینگین به عرفان پایدار است. مدتی است که بین گروه زدبازی و گروه پایدار درگیری های زیادی به وجود آمده است که این درگیری و دعوا ها باعث منتشر شدن دیس و دیس بک هایی بین این دو گروه شده است.

سامان ویلسون در اکران فیلم علفزار

اینستاگرام سامان ویلسون

سامان ویلسون در سایت اینستاگرام با آیدی و نشانی aslekaar فعالیت دارد و تمامی اخبار و عکس های خود را با مخاطبانش به اشتراک می گذارد .

اکران فیلم علفزار

سامان در اکران فیلم علفزار در مرداد ۱۴۰۱ به همراه عوامل و بازیگران این فیلم چون ترلان پروانه و سارا بهرامی و ستاره پسیانی و پژمان جمشیدی حضور پیدا کرد.

عکس سامان ویلسون خواننده رپ در مراسم هیات ثارالله زنجان

خواننده رپ در مراسم هیات ثارالله زنجان

تصویری از سامان ویلسون، خواننده رپ معروف و عضو گروه «زدبازی» در مراسم عزاداری هیات ثارالله زنجان در فضای مجازی بین کاربران دست به دست می‌شود.

این خواننده چند روز پیش هم در مراسم اکران فیلم علفزار حضور پیدا کرده بود.

نظرات