فیلم کامل لحظه وحشتناک وقوع سیل در امامزاده داوود تهران ۶ مرداد ۱۴۰۱ را ببینید

1

فیلم کامل لحظه وحشتناک وقوع سیل در امامزاده داوود تهران ۶ مرداد ۱۴۰۱ را ببینید

فیلم کامل وقوع سیل در امامزاده داوود تهران ۶ مرداد ۱۴۰۱ را ببینید که ساعت ۱:۳۰ دقیقه بامداد پنجشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ اتفاق افتاد و منجر به کشته شدن ۲ تن و مصدوم و مفقود شدن تعدادی از اهالی امامزاده داود تهران شد همراه با جزئیات و آمار تلفات و مصدومان را در ادامه از مجله حرف تازه میخوانید

سیل امامزاه داوود تهران 6 مرداد 1401

پنجشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱:۳۰ دقیقه بامداد،بر اثر بارندگی شدید، وقوع سیل در منطقه امامزاده داوود تهران رخ داد که حجم زیادی از گل و لای را در این منطقه و روستاهای اطرف ایجاد کرد. تاکنون دو تن نفر کشته و ۸ مصدوم بر جای مانده و تعدادی نیز مفقود شدند که در ویدئوی زیر لحظه جاری شدن سیل در امامزاده داود را ببییند:

دانلود ویدئو

در همین رابطه،سرپرست مدیریت بحران استانداری تهران از حضور وزیر کشور و استاندار تهران در محل حادثه سیلاب امامزاده داوود خبر داد و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران جزئیات وقوع سیلاب در منطقه امامزاده داوود را تشریح کرد.

امار کشته ها و مصدومان

او با اشاره به این که تا این لحظه سیلاب منطقه امامزاده داوود ۸ مصدوم و دو کشته داشت، گفت: جستجو برای مفقودان احتمالی ادامه دارد.

شاهین فتحی دقایقی پیش اظهار کرد: با توجه به هشدارهای هواشناسی، شاهد بارش شدید باران از اواخر شامگاه شب گذشته در استان تهران بودیم.

او ادامه داد: بر اثر این بارش‌ها در چند نقطه از استان تهران، به خصوص در نقاط غربی و جنوبی استان، شاهد آب گرفتگی و وجود گل و لای به ویژه در منطقه کن «امامزاده داود» هستیم.

فیلم کامل لحظه وحشتناک وقوع سیل در امامزاده داوود تهران 6 مرداد 1401 را ببینید

فتحی گفت: تمامی عوامل عملیاتی هلال احمر استان تهران در آماده باش کامل قرار گرفتند و چند تیم امداد و نجات از جمله واکنش سریع و تیم‌های امداد و نجات در شهرستان‌های تهران، شمیرانات، پاکدشت و ملارد با توجه به شدت آب گرفتگی‌ها مشغول امداد رسانی به هموطنان هستند.

وی افزود: با توجه به حجم بالای سیلاب و گل و لای در منطقه امامزاده داوود، عملیات امداد و نجات در حال انجام است.

او ادامه داد: بالغ بر ۸۰ نیروی عملیاتی در منطقه حضور دارند و در حال امداد رسانی هستند.

فتحی تصریح کرد: تا این لحظه ۸ نفر از هموطنان دچار مصدومیت شدند که پس از اقدامات اولیه تحویل عوامل اورژانس شدند و متاسفانه دو نفر هم جان خود را از دست دادند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: یک تیم واکنش سریع و یک تیم سگ‌های زنده یاب جهت تسریع در امداد رسانی نیز در منطقه حضور پیدا کرده و با کمک مردم محلی و عوامل آتش‌نشانی جستجو برای مفقودان احتمالی ادامه دارد. ایرنا

 

 

1 دیدگاه در “فیلم کامل لحظه وحشتناک وقوع سیل در امامزاده داوود تهران ۶ مرداد ۱۴۰۱ را ببینید

  1. a گفت:
    7
    7

    مملکت ، باکوچکترین اتفاق حادثه خلق میشه، ایران دیگه مرگ براش عادیه، مملکتی که با زمین و زمان دشمنی داره حال و روزش از این بهتر نمیشه، هرروز مرگ بلا قحطی مصیبت نا امنی و…….

نظرات