فیلم کامل رو در رو کردن و آشتی دو زن درگیری اتوبوس BRT و واکنش ها را ببینید

0

فیلم کامل رو در رو کردن و آشتی دو زن درگیری اتوبوس BRT و واکنش ها را ببینید

فیلم کامل لحظه رو در رو کردن دو زنی «بی آر تی» و فیلم آشتی کنان زنان ماجرای اتوبوس BRT و واکنش ها را ببینید در کلیپی از لحظه آشتی دختر چادری و زن بد حجاب در ماجرای خبرساز درگیری اتوبوس بی آر تی تهران در شبکه های اجتماعی پر بازدید شده را در ادامه کامل ببینید:

فیلم کامل رو در رو کردن و آشتی دو زن درگیری اتوبوس BRT و واکنش ها را ببینید

فیلم کامل لحظه آشتی کنان دو زن ماجرای اتوبوس BRT و واکنش ها را ببینید

فیلم منتشر شده از آشتی زن آمر به معروف و دحتر چادری و زن تذکر گیرنده با عنوان عاقبت ماجرای خبرسازِ تذکر حجاب در اتوبوس که در روز شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱ بر سر حجاب در اتوبوس با یکدیگر درگیر شده بودند با واکنش های زیادی همراه بوده و به بحث روز و سوژه داغ شبکه های اجتماعی تبدیل شد. مکان این گفتگو و چگونگی انجام آن نامشخص است.

از ساعاتی پیش کلیپی با عنوان عاقبت ماجرای خبرسازِ تذکر حجاب در اتوبوس در رسانه ها با محتوای فیلم درگیری دختر چادری و زن بد حجاب منتشر شده که این ویدئوزن تذکر گیرنده و بد حجاب توضیحاتی را در باره درگیری و دعوا در اتوبوس میدهد که در ویدئوی زیر ببینید:

دانلود ویدئو

در این ویدئو، زن آمر به معروف تأکید می‌ کند طرف دعوا و دگیری منم و من با همین مانتو و لباس آن روز سوار اتوبوس بودم. او سپس در ادامه گفت: که دست زن تذکر گیرنده را گاز نگرفته و بلکه در درگیری پیش آمده، به طور سهوی ناخنش به دست او گیر کرد و آن را خراش داده. در پایان ویدئو نیز زن آمر به معروف و زن تذکر گیرنده همدیگر را بغل می کند و یکدیگر را در آغوش می‌کشند. حالا کاربران شبکه ها اجتماعی می گویند که از ابتدا نباید این درگیری پیش می امد تا لازم باشد گزارشی برای آشتی و توضیح ساخته شود.

لازم به ذکر است که ویدئوی درگیری اتوبوس بی آر تی تهران شنبه ۲۵ تیر خیلی سر و صدا کرد و خبرگزاری فارس خبر داد زنی که تذکر حجاب گرفته بود، بازداشت شده است. این خبرگزاری نوشت که این درگیری صبح روز شنبه ۲۵ تیر در یک اتوبوس بی آر تی اتفاق افتاده و یکی از طرف‌های درگیر قبل از غروب همان روز بازداشت شده است.

فیلم کامل لحظه آشتی کنان زنان ماجرای اتوبوس BRT و واکنش ها را ببینید

محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی نیز درباره این اتفاق گفته بود که شجاعت و شخصیت خانم محجبه در ویدیوی منتشر شده از تذکر حجاب او قابل تحسین است. اگر تذکر‌دهنده دست خانم دیگر را با ناخنش خونی کرده باشد، بدتر از این رفتار و گفتار را به لحاظ اخلاقی، از همان خانم مصدوم در همین فیلم دیده‌ایم.

برخی منابع هویت زن تذکر گیرنده در اتوبوس را سپیده رشنو اعلام کردند. سپیده رشنو ۲۸ ساله، شاعر، داستان نویس، ویراستار و عکاس هنری است که چند ماهی است مدرسه نویسندگی به راه انداخته است. از او داستانی در کتاب «جنگل آدم ها» منتشر شده که از ۱۸ داستان از ۱۸ نویسنده در دنیای حیوانات تشکیل شده است.

واکنش‌ کاربران به رو در رو کردن دو زن بی آر تی

همین چگونگی بهم رسیدن و محل گفتگو این دو نفر اتفاقا خیلی مهمه 😅

***

خدا را شکر به خیر و خوبی تموم شد

***

کار بدی که نکرده بیچاره امر به معروف کرده

***
دعوا سر چی بوده مقصر اول کیه؟

نظرات