افشاگری دکتر چلبیانلو درباره صدور حکم بازداشت امین فردین + سند

0

افشاگری دکتر چلبیانلو درباره صدور حکم بازداشت امین فردین + سند

سند افشاگری دکتر چلبیانلو درباره صدور حکم بازداشت امین فردین و بازگرداندن به ایران ۱ مرداد ۱۴۰۱ + سند حکم دستگیری و برگرداندن امین فردین به ایران توسط دکتر چلبیانلو در صفحه اینستاگرامش منتشر شد همراه با جزئیات خبر در ادامه مطلب می خوانید

افشاگری دکتر چلبیانلو درباره صدور حکم بازداشت امین فردین + سند

دکتر چلبیانلو از صدور حکم ویژه قضایی اعلان قرمز بین‌المللی برای دستگیری و بازگرداندن امین فردین به ایران توسط پلیس اینترپل و پلیس فتا در صفحه اینستاگرامش خبر داد. این حکم پس از شکایت امین‌رضا چلبیانلو و ۴۳ شاکی دیگر از حوزه‌های مختلف ورزش و هنر محکوم شناخته و وضعیت اعلان قرمز برای دستگیری او به پلیس بین‌الملل (اینترپل) اعلام شد.

این دندانپزشک و تهیه‌کننده سینما در صفحه شخصی‌اش از صدور حکم قضایی بازداشت امین فردین و اعلام اعلان قرمز به اینترپل برای استرداد این فرد خبر داد.‌

صدور حکم بازداشت امین فردین + سند

امین فردین چهره اینستاگرامی مشهور و جنجالی که پس از فوت زهره فکورصبور به حاشیه رفت و با انتشار اخبار جنجالی در فضای مجازی بر علیه چهره های سیاسی و هنری و ورزشی به فعالیست مشغول بود، حالا حکم دستگیری و بازداشت وی توسط قوه قضائیه به پلیس بین الملل ابلاغ شد.

فردین مدتی طولانی در شبکه‌های اجتماعی به انتشار اخبار و شایعاتی درباره سلبریتی‌های حوزه‌های مختلف تحت عنوان افشاگری می‌پرداخت و فعالیت خود را تحت عنوان خبرنگاری پاپاراتزی جلوه می‌داد

بعد از خودکشی زهره فکور صبور، حمید فراهانی (مجری خبرنگار) تی وی پلاس مدعی شد مرحومه قبل از فوت به چند نفر از آشنایان گفته بود از شایعاتی که یک اخاذ مجازی پناهنده در آلمان درباره او ساخته و منتشر کرده است، ناراحت و عصبانی است.

از این رو نام امین فردین پس از درگذشت زهره فکورصبور بازیگر ایرانی، نام پرتکرار در زبان دوستان این بازیگر بود و بسیاری به نوعی او را به خاطر شایعاتی که درباره این بازیگر منتشر کرده بود، مسوول مستقیم خودکشی این بازیگر می‌دانستند.

میلاد حاتمی، از گردانندگان سایت‌های قمار، به وضوع اعتراف کرد که امین فردین بابت داغ کردن موضوعات درباره برخی از چهره‌ها و افشاگری‌هایش از شبکه قمار خارج از کشور به طور مستقیم درآمد کسب می‌کند. میلاد حاتمی، گفته بود که امین فردین با این سایت‌ها همکاری دارد و برای چهره‌های دارای سایت قمار شایعه‌سازی می‌کند تا صفحه‌های آن‌ها بیشتر دیده شود.

 

درباره این فرد ذکر این نکته هم ضروری است که براساس مستندی که از سرشبکه‌های قمار روی آنتن تلویزیون رفت، میلاد حاتمی به وضوع اعتراف کرد که امین فردین بابت داغ کردن موضوعات درباره برخی از چهره‌ها و افشاگری‌هایش از شبکه قمار خارج از کشور به طور مستقیم درآمد دارد..

درحقیقت داغ کردن حاشیه و افشاگری با سناریوهای از قبل تعیین شده برای داغ شدن چهره‌های فعال در شرط بندی و قمار ماموریت امین فردین بوده است.

امین فردین متولد ۲۹ شهریور ۱۳۷۰ در اهواز، خبرنگار سایت‌های شرطبندی است. فردین در سال ۱۳۹۶ برای ادامه زندگی راهی کشور آلمان شد و خود را خبرنگار پشت پرده نامید. این خبرنگار در اولین تجربه خود برنامه هشتک حاشیه را از شبکه «گالا تی وی» بروی آنتن برد که در آن به بررسی حواشی مجازی و سلبریتی‌ها می‌پرداخت. در اسفند ۹۶ گفتگوی وی با روح الله زم و انتشار آن در کانال آمدنیوز نامش را سر زبان‌ها انداخت تا اینکه مدتی بعد دست به افشاگری علیه هم زدند.

نظرات