سریال از سرنوشت ۵ ساخته میشود ؟ | زمان پخش فصل پنجم سریال از سرنوشت

0

سریال از سرنوشت ۵ ساخته میشود ؟ | زمان پخش فصل پنجم سریال از سرنوشت

سریال از سرنوشت ۵ ساخته می شود . بهرنگ ملک محمدی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو از ساخت فصل پنجم و ششم سریال از سرنوشت خبر داد
در تازه ترین اظهارنظرهایش اعلام داشته آمادگی ساخت فصل ۵ از سرنوشت را دارند.

«سریال از سرنوشت» یکی از سریال‌های پرمخاطب و پربیننده است که در چند فصل روی آنتن رفت و بعد از پایان فصل چهارم، گمانه زنی‌ها درباره احتمال ساخته شدن سری پنجم این سریال به گوش رسید.

زمان پخش سریال از سرنوشت فصل پنجم + از سرنوشت ۵ کی پخش می شود؟

زمان پخش فصل پنجم سریال از سرنوشت + از سرنوشت ۵ کی پخش می شود؟

بهرنگ ملک محمدی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو از ساخت فصل پنجم و ششم سریال از سرنوشت خبر دارد و گفت: در تماس‌ هایی که با شبکه گرفته می‌شود سوال همین است که فصل‌ های بعدی کی پخش می‌شود؟ چون سریال در میان نسل نوجوان و جوان طرفداران بسیاری دارد.

محمدرضا خردمندان کارگردان سریال گفت: برای فصل بعدی “از سرنوشت” صحبت‌ هایی شده و بهرنگ ملک‌ محمدی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو از ساخت فصل‌ های بعدی این مجموعه تلویزیونی خبر داد و حالا اظهارات وی درباره ساخت فصل پنجم از سرنوشت تا فصل ششم این گمانه زنی ها را ایجاد کرده که باید منتظر پخش فصل پنجم سریال از سرنوشت باشیم .

وی افزود: تولید فصل‌ های ۵ و ۶ هم در حال برنامه‌ریزی است.

عوامل و بازیگران

دارا حیایی بازیگر نقش هاشم تأکید کرد: نکته جالب در تماس‌ های مردمی ‌با ما درخواست مردم برای تولید فصل‌ های بعدی سریال است که به ما انگیزه می‌دهد.

سریال «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و با بازی دارایی حیایی، کیسان دیباج، مونا کرمی و فاطیما بهارمست و لیلا بلوکات و حسین پاکدل و … در چهار  فصل تولید و روی آتنت شبکه دو رفت

اکبر تحویلیان تهیه کننده سریال از سرنوشت نیز گفته است:  اگر با سازمان صداوسیما به توافق برسم فصل پنجم این مجموعه را نیز تولید خواهیم کرد.

اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام میشود…

نظرات