سایت ثبت نام و شرایط دریافت وام ۱۵ میلیونی بازنشستگان کشوری ۱۴۰۱

1

سایت ثبت نام و شرایط دریافت وام ۱۵ میلیونی بازنشستگان کشوری ۱۴۰۱

شرایط و سایت ثبت نام و دریافت وام ۱۵ میلیونی بازنشستگان کشوری ۱۴۰۱ با عکس و نحوه دریافت وام ۱۵ میلیون تومانی بازنشستگان کشوری در سال ۱۴۰۱ از مردادماه تا زمان اعلام نتایج مشمولان دریافت وام بازنشستگان کشوری سال ۱۴۰۱ را میخوانید

سایت ثبت نام و شرایط دریافت وام 15 میلیونی بازنشستگان کشوری ۱۴۰۱

زمان ثبت نام و اعلام نتایج وام بازنشستگان کشوری ۱۴۰۱

وام جدید بازنشستگان کشوری در سال ۱۴۰۱ در راه است. مبلغ وام ضروری سال ۱۴۰۱ از ۱۲ به ۱۵ میلیون تومان افزایش یافته و به ۳۰۰ هزار نفر اعطا می‌شود.

بازنشستگان کشوری و وظیفه بگیران که اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ برای وام ۱۵ میلیون تومان ثبت نام کردند تا تیر و مرداد وام خود را دریافت می کنند.

محمود مرتضایی فرد در گفت‌وگو با ایسنا، درباره زمان اعلام نتایج ثبت‌نام «وام ضروری» بازنشستگان کشوری در سال ۱۴۰۱ اظهار کرد: ثبت‌ نام اینترنتی وام ضروری سال ۱۴۰۱ بازنشستگان و وظیفه‌ بگیران صندوق در اردیبهشت ماه سال جاری انجام شد.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از اعلام نتایج مشمولان دریافت وام ضروری بازنشستگان کشوری تا اواخر تیرماه خبر داد و گفت: مبلغ وام ضروری سال ۱۴۰۱ از ۱۲ به ۱۵ میلیون تومان افزایش یافته و به ۳۰۰ هزار نفر اعطا می‌شود.

شرایط دریافت وام بازنشستگی وظیفه بگیران

بررسی سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام‌های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات صندوق بازنشستگی، میزان حقوق دریافتی و سایر موارد بررسی شده و با اولویت‌ بندی و براساس میزان اعتبار تخصیص یافته از سوی بانک عامل در حال انجام است و نتایج نهایی واجدان دریافت وام، اواخر همین ماه اسامی برندگان وام ۱۲ میلیونی بازنشستگان کشوری اعلام می شود و اولین نوبت وام در مرداد ماه به حساب گروه اول واریز می‌شود.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه کارمزد این وام چهار درصد است گفت: ۳۰۰ هزار نفر مشمول این وام ضروری هستند و وام مذکور را در هشت نوبت دریافت می‌کنند.

مبلغ

مرتضایی‌فرد اضافه کرد: طی توافقات انجام شده با بانک عامل، اعتبارات و سقف پرداختی تسهیلات به بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری افزایش یافته و مبلغ این وام در سال جاری از ۱۲ به ۱۵ میلیون تومان رسیده است.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی اضافه کرد: ۲۴ هزار نفرباقی مانده از ثبت نام کنندگان دوره قبل وام مشمول دریافت مبلغ ۱۵ میلیون تومانی هستند.

او تصریح کرد: نتایج نهایی واجدان دریافت این وام، اواخر همین ماه (تیر) اعلام و اولین نوبت وام نیز در مرداد ماه به حساب گروه اول واریز می‌شود.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه کارمزد این وام چهار درصد است گفت: ۳۰۰ هزار نفر مشمول این وام ضروری هستند و وام مذکور را در هشت نوبت دریافت می‌کنند.

آن دسته از بازنشستگان و وظیفه بگیرانی که در اردیبهشت ماه سال جاری ( ۱۴۰۱ ) برای دریافت وام ضروری ثبت نام کرده بودند پس از قرعه‌کشی و تعیین اولویت‌ها از سوی صندوق بازنشستگی کشوری، وام ضروری ۱۵ میلیون تومانی دریافت خواهند کرد.

 

1 دیدگاه در “سایت ثبت نام و شرایط دریافت وام ۱۵ میلیونی بازنشستگان کشوری ۱۴۰۱

  1. خرید کاغذ دیواری گفت:

    بسیا عالی
    مرسی از سایتتون

نظرات