عکس/ زهرا منصوری همدانی کیست بیوگرافی زهرا صدیقی از قاچاق دختران تا زندان

1

زهرا صدیقی سرکرده قاچاق دختران ایرانی به اربیل کیست + بیوگرافی زهرا منصوری همدانی

زهرا منصوری همدانی کیست از قاچاق دختران ایرانی به اربیل تا زندان با بیوگرافی و عکس + بیوگرافی زهرا صدیقی همدانی (زهرا منصوری همدانی) سرکرده قاچاق دختران ایرانی به اربیل عراق با عکس و نام مستعار ساره تا ماجرای دزدیدن و قاچاق دختران ایرانی به اربیل عراق با همدستانش علیرضا فرجادی کیا و کتی در ادامه مطلب از مجله حرف تازه میخوانید

قاچاق دختر از ایران , علیرضا فرجادی کیا , زهرا منصوری همدانی , زهرا صدیقی همدانی , سرکرده قاچاق دختران ایرانی , ساره کیست

زهرا منصوری همدانی با نام اصلی زهرا صدیقی همدانی و نام مستعار ساره که اقدام به قاچاق دختران ایرانی به اربیل عراق می کرده و از سرکردگان قاچاق زنان و دختران بوده، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شده و به زندان ارومیه منتقل شد.

زهرا صدیقی همدانی، معروف به ساره با نام زهرا منصوری همدانی در آبان ماه سال ۱۴۰۰ در حین سفر به ترکیه توسط ماموران سپاه پاسداران دستگیر شده و هم اکنون در زندان مرکزی ارومیه به سر می برد.⁣ او ازدواج کرده و دارای دو فرزند است.

دستگیری این فرد که زهرا منصوری همدانی نام دارد و با نام مستعار ساره فعالیت می‌کرده، از سوی رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور با عنوان ظلم جمهوری اسلامی به یکی از اقلیت‌ های جنسی (همجنسگرا) مطرح شده بود. این در حالی است که ترویج همجنس‌ بازی، قمار، کلاهبرداری و قبح زدایی از روابط جنسی نامشروع و انتشار آن در فضای مجازی از جمله اقدامات این فرد بوده است.

 زهرا صدیقی سرکرده قاچاق دختران ایرانی به اربیل کیست+ بیوگرافی زهرا منصوری همدانی

بیوگرافی زهرا منصوری همدانی اینستاگرام

بازداشت این فرد که زهرا صدیقی همدانی نام دارد و با نام مستعار ساره فعالیت می‌کرده، از سوی رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور با عنوان ظلم جمهوری اسلامی به یکی از اقلیت‌ های جنسی (هم جنسگرا) مطرح شده بود.

از جمله اقدامات وی، ترویج همجنس‌بازی، قمار، کلاهبرداری و قبح زدایی از روابط جنسی نامشروع و انتشار آن در فضای مجازی بوده است.

علیرضا فرجادی کیا و کتی همدستان زهرا صدیقی همدانی

با این حال، سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه پس از تعقیب و مراقبت چند ماهه، از طریق این زن به یکی از بزرگترین باندهای قاچاق زنان و دختران ایرانی به اربیل عراق رسیدند که توسط دو نفر به نام‌های علیرضا فرجادی کیا و کتی اداره می‌شد که از طریق همکاری با زهرا منصوری همدانی صدها تن از دختران ایرانی را به اربیل می‌بردند.

قاچاق دختر از ایران , علیرضا فرجادی کیا , زهرا منصوری همدانی , زهرا صدیقی همدانی , سرکرده قاچاق دختران ایرانی , ساره کیست

بنا بر این گزارش، این زنان و دختران که تعداد آنها به بیش از هزار نفر می‌رسد، در اربیل عراق فروخته می‌شدند.

علیرضا فرجادی کیا و کتی

این باند توسط دو نفر به نام‌های علیرضا فرجادی کیا و کتی اداره می‌شد که از طریق همکاری با ساره صدها تن از دختران ایرانی را به اربیل می‌بردند.

زنان و دخترانی که تعداد آنها به بیش از ۱۰۰۰ نفر می‌رسد، در اربیل عراق توسط ساره و هم دستانش علیرضا فرجادی کیا و کتی فروخته می‌شدند.

تسنیم

1 دیدگاه در “عکس/ زهرا منصوری همدانی کیست بیوگرافی زهرا صدیقی از قاچاق دختران تا زندان

  1. جمشید گفت:

    لعنت به این نجسا، مرحبا به سربازان گمنام امام زمان درود وهزاران درود
    این مفسده وهرز ازلحاظ روحی مشکل دارد ویارانش

نظرات