آخرین وضعیت تعطیلی ادارات شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱ آلودگی هوا (جدید)

0

آخرین خبر درباره وضعیت تعطیلی ادارات شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱ گرد و خاک و آلودگی هوا و گرمای هوا در شهرهای خوزستان و ایلام و شهرهای اصفهان ، تبریز ، مشهد ، یزد ، تهران ، زنجان و سیستان و بلوچستان و کرمان و تهران و البرز… بدلیل آلودگی هوا مشخص شد, تعطیلی مهدکودک ها و ادارات فردا شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱ به دلیل گردوخاک و الودگی هوا و شاخص آلودگی هوا و وضعیت آلودگی هوا و وضعیت تعطیلی ادارات امروز شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱ آلودگی هوا را از حرف تازه میخوانید.

وضعیت تعطیلی ادارات شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱ آلودگی هوا

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱ آلودگی هوا (جدید)

🔹 تا ساعاتی دیگر اطلاعیه جدید درباره تعـطیلی مهدکودک ها و ادارات برای شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱ بروزرسانی میشود

در حال تکمیل…

وضعیت آب و هوا و شاخص آلودگی هوا برای فردا

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی، سازمان هواشناسی کشور در ادامه با صدور هشدار زرد رنگ از وقوع رگبار و رعدوبرق گاهی وزش باد شدید موقت و احتمال ریزش تگرگ در نواحی مستعد در هرمزگان و جنوب کرمان خبر داده است.

سازمان هواشناسی کشور نسبت به وقوع رگبار و رعدوبرق، خیزش گردوخاک، کاهش شدید شعاع دید و کیفیت هوا در برخی نقاط کشور هشدار داد.
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار نارنجی رنگ از رگبار باران، رعدوبرق، تندبادلحظه‌ای و گردوخاک موقت از فردا شنبه ( ۲۵ تیر) تا یکشنبه (۲۶ تیر) در جنوب سیستان و بلوچستان خبر داد.

بر اثر این مخاطرات جاری شدن رواناب و آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن رودخانه‌های فصلی، صاعقه، خسارت در اثر باد شدید لحظه ای همراه با خیزش گردوخاک موقت و کاهش شعاع دیدو احتمال اختلال در پرواز پیش بینی می‌شود.

همچنین این سازمان با صدور هشدار زرد رنگ دیگری از خیزش گردوخاک، نفوذ گردوغبار و وزش باد شدید در فارس، کهگیلویه و بویراحمد، شمال بوشهر، خوزستان، ایلام، یزد، کرمان، سمنان و خراسان رضوی، خوزستان، ایلام، فارس، شمال بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و شرق کرمان طی شنبه (۲۵ تیر) و خوزستان و ایلام طی یکشنبه (۲۶ تیر) خبر داده است.

کاهش شعاع دید، کاهش کیفیت هوا، احتمال سقوط سنگ از ارتفاعات، احتمال خسارت به سازه‌های موقت و احتمال اختلال در ناوگان حمل و نقل اثرات مخاطرات یاد شده هستند و از این رو سازمان هواشناسی کشور به قرار نگرفتن افراد آسیب پذیر در فضای باز به هنگام بروز گردو خاک، پایش شاخص آلودگی توسط دستگاه‌های ذیربط و اتخاذ تصمیم مطابق با مقررات، مالچ پاشی و سایر اقدامات پیشگیرانه در کانون‌های کنار مراکز جمعیتی، عدم توقف و پارک خودرو در اطراف درختان فرسوده و ساختمان‌ها نیمه کاره و استحکام سازه‌های موقت از جمله تابلوهای تبلیغاتی و پوشش گلخانه‌ها توصیه کرده است.

 

نظرات