اکسکینو
mrchoobi

فیلم کامل لایو جنجالی حسین مهری درباره تقلب در مافیا و واکنش ها را ببینید

0

فیلم کامل لایو جنجالی حسین مهری درباره تقلب در مافیا و واکنش ها را ببینید

لایو حسین مهری مافیا درباره پشت صحنه و تقلب در مافیا را از دست ندهید : دومین قسمت از فینال فینالیست‌ های شب‌ های مافیا ۴ با حواشی و جنجال های همراه بود و گفته شد که تقلب صورت گرفته و حسین مهری یکی از شرکت کنندگان شب های مافیا تهدید به افشاگری درباره تقلب در این قسمت کرد.

فیلم کامل لایو جنجالی حسین مهری از تقلب در مافیا و واکنش ها را ببینید
حالا جنجال تقلب در شب های مافیا ۴ به لایو حسین مهری درباره مافیا رسیده و او در لایو جدید درباره حواشی قسمت دوم فینال فینالیست های شب های مافیا و تقلب توضیحاتی را ارائه کرد.

در حال بارگذاری فیلم…

حسین مهری در لایو جدید خود در اینستاگرام درباره پشت صحنه مافیا چنین مدعی شد: در دست دوم بازی اتفاقاتی افتاد که من ترجیح دادم آن را به مردم بگویم.
زمانی که برنامه را ضبط کردیم به آقای سعید ابوطالب، کارگردان گفتم که مخاطبان این قسمت را قطعا دوست نخواهند داشت اما ایشان نظر دیگری داشتند.
در قسمت دوم از فصل پنجم «شب‌های مافیا ۴»، حامد آهنگی با لو دادن نقش خود توسط گرداننده از بازی اخراج شد و همین اتفاق اعتراض برخی دیگر از شرکت‌ کنندگان در نقش شهروند و همچنین انتقاد بیننده‌ها را به دنبال داشت.

این بازیگر با بیان اینکه قسمت‌ های اخیر «شب‌های مافیا» هم روی بیننده و هم بازیکنان بازی تاثیر منفی گذاشته است، در این زمینه اظهار کرد: خود من از قبل پیشنهادهایی را به کارگردان درباره جلوگیری از این حواشی ارائه دادم که اگر آنها رعایت می شد، دیگر هیچ شک و شبهه ای نه برای بینندگان و نه برای بازیکنان به وجود نمی آمد. پیشنهادها این بود که ماسک بزنیم، موبایل همراهمان نباشد و بین بازیکنان و عوامل یک پرده مشکی زده شود که مشخص نباشند و بازیکنانی که از بازی خارج می شوند، از سوی بازیکنان داخل دیده نشوند.

متاسفانه زمانی که بازی آغاز شد و چهار نفر از بازیکنان صحبت کردند، دیدم که دو نفر از بازیکنان بیرون را نگاه می کنند و تقریبا تایید می گیرند و آن رابطی که تایید را می فرستاد را هم دیدم که چه کسی است. همان جا مقابل همه واضح اعلام کردم، کمی هم فضا سنگین شد و بازیکنانی که مافیا بودند از اینکه تقلب صورت می گیرد ناراحت بودند. خود شهروندان هم ناراحت بودند و آن افرادی هم که تقلب کردند کمی نگران شدند و این جو خوبی برای بازی ایجاد نکرد.

مهری در ادامه مطرح کرد: هیچگاه اسمی از آن دو بازیکن نمی برم؛ چرا که به هر حال در نهایت بازی بوده و قرار بوده یک فضای تفریحی باشد و شیطنت شد. همان ابتدا مشخص شده بود من مافیا هستم و یکسری کمک ها رسیده بود و به همین دلیل حامد آهنگی هم بعد از اینکه من بیرون رفتم این تصمیم را گرفت و ماجرا از این قرار بود.

اگر مخاطبان با دقت بازی را ببینند کامل متوجه می‌شوند. در صورتی که خود گروه مافیا از محمدرضا علیمردانی گرداننده گرفته تا کارگردان و دوستان دیگر، تلاششان این بود که بازی سالم و سلامت صورت بگیرد. واقعا گاهی پیش می آمد که مجبور بودم بروم و ببینم ماجرا از چه قرار است و می دیدم که کسی را گذاشتند که تقلب صورت نگیرد. خیلی مراقبت می شد ولی متاسفانه شیطنتی شد و در نهایت آن دست دوم خیلی به ذائقه مخاطب خوش ننشست و من هم اگر اتفاقاتی از این دست بیفتد اعتمادم کامل از دست می رود.

** همچنین ببییند: فیلم کامل / قسمت ۲ فینال فینالیست ها شب های مافیا ۴ سعید ابوطالب را ببینید **

این بازیگر همچنین درباره پیشنهاد یکی از بازیگران شرکت کننده گفت: پیشنهاد این بازیگر این بود که مخاطبان دوست دارند بازی طول بیشتری داشته باشد، کنش داشته باشد و شک و شبهه بین بیننده و بازیکنان ایجاد شود و سریع معرفی نکنیم. این موضوع فکر من را به هم ریخت و تمرکزم را از دست دادم و روز بدی را داشتم و خیلی خوب بازی نکردم.

اما زمانی که دست سوم شد من و حامد آهنگی حالمان خیلی گرفته بود، بقیه مافیا نیز همین طور. حامد آهنگی پیشنهاد داد انرژی بگذاریم و دست سوم را خوب بازی کنیم تا مخاطبان هم دوست داشته باشند که فکر می کنم مخاطبان دوست داشته باشند و فکر می کنم در دست سوم شیطنتی اتفاق نیفتاد اما در دست دوم اینگونه نبود و چیزهایی که گفتم را دیدم و گفتم که آن را برای مخاطبان مطرح کنم./ اقتصادآنلاین

لایو حسین مهری مافیا

لازم به ذکر است که حسین مهری با به اشتراک گذاشتن پست اینستاگرامی با مضمون در صفحه شخصی اش از تهدید به افشاگری گفته بود:
بزودى همه چيز رو درباره فينال فيناليست هاى مافيا بهتون توضيح ميدم😉
پ ن : هميشه سكوت كردم چون به توضيح دادن علاقه اى ندارم ولى هميشه هم سكوت خوب نيست
كاش به پيشنهادهايى كه دادم توجه ميشد
١-ماسك زده بشه
٢-يه پرده مشكى بين عوامل و بازيكن ها باشه
٣-وقتى بازيكن ها از بازى خارج ميشن تو ديد بازيكن هاى داخل بازى نباشن

نظرات