تفریحات

بیوگرافی محمدطاهر وادی بازیکن والیبال و همسرش + زندگینامه با عکس و افتخارات

0

بیوگرافی محمدطاهر وادی بازیکن والیبال و همسرش + زندگینامه با عکس و افتخارات

زندگی شخصی و بیوگرافی محمدطاهر وادی بازیکن والیبال و همسرش + زندگی نامه محمد طاهر وادی والیبالیست با عکس های جدید اینستاگرام همراه با سوابق خانوادگی و اهل کجاست و پیج اینستاگرام تا سوابق ورزشی محمد طاهر وادی در والیبال و افتخارات جدید محمدطاهر وادی ملی پوش والیبال ایران از شروع تا شهرت را در ادامه از مجله حرف تازه میخوانید

محمدطاهر وادی

بیوگرافی محمدطاهر وادی

محمد طاهر وادی متولد ۱۸ مهر ۱۳۶۸ در تهران، اهل شهرستان اسلامشهر در استان تهران، بازیکن حرفه‌ای والیبال و پاسور تیم ملی والیبال ایران و عضو تیم پیکان تهران در لیگ برتر والیبال مردان ایران است. او در پست سعید معروف پاسور نامدار والیبال ایران بازی می کند.

نایب قهرمانی آسیا در سال  ۲۰۱۵ و قهرمانی مسابقات جاکارتا در سال ۲۰۱۸ و قهرمان در مسابقات جام کنفدراسیون آسیا در سال ۲۰۱۶ از جمله افتخارات محمد وادی والیبالیست ایرانی محسوب می شود.

بیوگرافی محمد طاهر وادی

زندگی نامه محمد طاهر وادی

درباره اطلاعات شخصی این والیبالیست ایرانی، باید گفت که او دارای قد ۱۹۴ و وزن ۸۵ کیلوگرم است کهبه عنوان پاسور در باشگاه والیبال پیکان تهران و تیم ملی والیبال ایران فعالیت می کند.

سوابق سال های فعالیت

محمد طاهر وادی یکی از بازیکنان تیم ملی والیبال ایران است که تاکنون در تیم ها و باشگاه هایی چون میزان خراسان ، متین ورامین، سارویه ساری، خاتم اردکان و سپاهان اصفهان، شهرداری ارومیه، پیکان تهران و … عضو بوده است.

زندگی نامه محمد طاهر وادی

او سابقه ۴ دوره حضور در جام باشگاه‌های جهان و تیم ملی جوانان ایران را دارد.
محمد طاهر وادی، زیر نظر مربیانی همچون علی‌رضا معمری، پیمان اکبری، عادل بناکار، ابراهیم وادی و محمد رضا سالک را بازی کرده است.

وادی در اوایل سال ۱۳۹۸ به باشگاه والیبال سپاهان اصفهان پیوست. پاسور سابق تیم خاتم اردکان، در خرداد ۹۶ به جمع بلند قامتان والیبال سپاهان پیوست و توانست به عنوان پاسور افتخارآفرینی زیادی برای تیمش به ارمغان اورد.

بیوگرافی محمدطاهر وادی والیبالیست ایرانی

وادی فعالیت ورزشی در والیبال را متین ورامین آغاز کرد و سپس به تیم های میزان خراسان و خاتم اردکان پیوست. او در اوایل سال ۱۳۹۸ به باشگاه والیبال سپاهان اصفهان پیوست

ازدواج و همسر محمدطاهر وادی

ایشان، متاهل است و دارای همسر و یک پسر به نام سینا می باشد که عکس همسر و پسرش را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

ازدواج و همسر محمدطاهر وادی

جالب است درباره محمد طاهر وادی بدانید که کتاب مورد علاقه اش حافظ خوانی و غذای مورد علاقه قورمه سبزی، اسپاگتی است. او عاشسق موسیقی پاپ است و دیگر ورزش هایی دنبال که میکند شنا و فوتبال است.

البته علاقه خاصی هم به فیلم های اکشن دارد.

محمد طاهر وادی

تیم ملی

محمدطاهر وادی، این روزها پاسور تیم ملی والیبال ایران است و درخشش او لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲ ستودنی بود و در آینده موفقیتی چشمگیر در پست سعید معروف خواهد داشت

محمد طاهر وادی، در سال ۲۰۱۴ توسط کولاکوویچ به تیم ملی دعوت شد. او سابقهٔ حضور در تیم ملی جوانان ایران را دارد و در مسابقات انتخابیِ والیبال قهرمانی جهان ۲۰۱۴ و انتخابی المپیک ۲۰۱۲ عضو تیم ملی والیبال ایران بود. طاهر وادی برای لیگ جهانی ۲۰۱۴ دوباره به تیم ملی ایران دعوت شد.

محمد طاهر وادی اهل کجاست

وی اصالتاً اهل اسلامشهر در استان تهران است

افتخارات محمدطاهر وادی

پیج اینستاگرام محمد طاهر وادی با عکس جدید

mohamad_vadi18

افتخارات

  • قهرمانی آسیا: مدال نقره – جایگاه دوم تهران ۲۰۱۵ تیمی
  • بازی‌های آسیایی: مدال طلا – جایگاه اول جاکارتا ۲۰۱۸ تیمی
  • جام کنفدراسیون آسیا : مدال طلا – جایگاه اول ناکون پاتوم ۲۰۱۶ تیمی و مدال نقره – جایگاه دوم وین ین ۲۰۱۲ تیمی

عکس های جدید محمد وادی والیبال عکس

اینستاگرام محمد وادی عکس

عکس بیوگرافی محمد طاهر وادی و همسرش

نظرات