تفریحات

عکس شوکه کننده و عجیب از لعیا زنگنه و رامین پرچمی در کنار هم ببینید

0

عکس شوکه کننده و عجیب از لعیا زنگنه و رامین پرچمی در کنار هم ببینید که با تغییر چهره زیادی بعد از ۲۸ سال در اکران فیلم بی حلزون در پردیس کوروش با هم دیدار کردند و سوژه داغ روز رسانه ها و فضای مجازی شدند را در ادامه شما نیز ببینید

لعیا زنگنه و رامیننی پرچمی

عکس شوکه کننده و عجیب از لعیا زنگنه و رامین پرچمی در کنار هم ببینید

رامین پرچمی و لعیا زنگنه دو بازیگر سینما و تلویزیون که تجربه همکاری با هم در چند پروژه از جمله سریال در پناه تو را در کارنامه هنری خود دارند، روز گذشته پس از ۲۸ سال با هم دیدار کردند. این دو بازیگر در اکران فیلم بی صدا حلزون در پردیس کوروش با هم دیدار کرده و به گفتگو نشستند.

ویدئوی لحظه دیدار لعیا زنگنه و رامین پرچمی بعد از سال‌ ها در اکران مردمی فیلم بی‌صدا حلزون در پردیس سینمایی کوروش به یکی از پریازدترین ویدئوی شبکه های اجتماعی تبدیل شد

عکس شوکه کننده و عجیب از لعیا زنگنه و رامین پرچمی در کنار هم ببینید

سریال در پناه تو سریالی ایرانی به کارگردانی حمید لبخنده و محصول سال ۱۳۷۳ که خانم زنگنه و آقای پرچمی از بازیگران اصلی آن بودند و نقش زن و شوهر را بازی کردند که البته از هم جدا شدند
پنجمین اکران مردمی فیلم بی‌ صدا حلزو» به کارگردانی بهرنگ دزفولی‌ زاده با بازی لعیا زنگنه، رامین پرچمی، عباس جمشیدی‌ فر، زیبا کرمعلی، سیما خضرآبادی، شیدا یوسفی و مه‌ لقا می‌ نوش در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد.
لعیا زنگنه در حاشیه برگزاری این مراسم گفت: بعد از ۲۵ سال این اولین اکران مردمی است که در آن حضور پیدا کرده‌ام.

عکس جدید لعیا زنگنه و رامین پرچمی بعد از 28 سال

رامین پرچمی و لعیا زنگنه ۲۸ سال پیش در سریال «در پناه تو» هم‌بازی بودند. «در پناه تو» سریالی ایرانی به کارگردانی حمید لبخنده و محصول سال ۱۳۷۳ است.

این سریال برای اولین بار از شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شد.

عکس شوکه کننده و عجیب از لعیا زنگنه و رامین پرچمی در کنار هم ببینید

زنگنه بازی در نمایش‌های حرفه‌ای را از سال ۱۳۷۱ و بازی در سینما را از سال ۱۳۷۵ با راز مینا کاری از عباس رافعی آغاز کرد. لعیا زنگنه که دارای مدرک کارشناسی تئاتر از دانشگاه هنر تهران است و یک دوره کلاس آموزش نقاشی را نیز گذرانده‌است. استعداد هنری وی توسط امین تارخ در سال ۱۳۷۱ کشف و با هدایت هنری و مشاوره محمدعلی کشاورز و ثریا قاسمی وارد عرصه تلویزیون و سینما شد. او دوران دانشجویی در چند نمایش شامل پارانویا، یادگار، خال خالی و نیز در فیلم کوتاه دانشجویی کنج تنهایی بازی کرد. بازی در نمایش یادگار سال‌های شن نخستین کار حرفه‌ای او در تئاتر بود.

عکس لعیا زنگنه و رامین پرچمی در اکران فیلم بی حلزون

رامین پرچمی کارشناس ارشد کارگردانی و بازیگری تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی است
علاوه بر بازیگری، کارگردان فیلم کوتاهی با عنوان راه حل بوده‌است. پرچمی فعالیت خود را با بازی در سریال در پناه تو و فیلم سینمایی ضیافت آغاز کرد. وی برای مدتی سردبیر هفته‌نامه فرهنگی هنری نقش‌آفرینان بود.

شهرت او به خاطر بازی در مجموعه‌های تلویزیونی چون در پناه تو، پس از باران، همسایه‌ها، زیر آسمان شهر ۳ و فیلمهایی چون ضیافت، اعتراض، تلفن، خاکستری، مهمان مامان، اخراجی‌های ۲ است.

نظرات