تفریحات

فیلم کامل ماجرای دیدار یک دهه نودی با امام زمان (عج) از زبان خواننده سلام فرمانده را ببینید

0

فیلم کامل ماجرای دیدار یک دهه نودی با امام زمان (عج) از زبان خواننده سلام فرمانده را ببینید

از ساعاتی پیش ویدئویی از ادعای حاج ابوذر روحی خواننده سرود سلام فرمانده درباره دیدار یک دهه نودی با امام زمان (عج) در هنگام خواندن سلام فرمانده در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است که بازتاب گسترده ای در فضای مجازی از جمله توئیتر و یوتیوب و اینستاگرام داشته است.

فیلم کامل ماجرای دیدار یک دهه نودی با امام زمان (عج) از زبان خواننده سلام فرمانده را ببینید

در این فیلم منتشر شده مصاحبه ابوذر روحی خواننده سرود سلام فرمانده با صابر خراسانی در مشهد را نشان می دهد که در برنامه مناسبتی و ویژه برنامه تلویزیونی است که از مرکز خراسان رضوی و مشهد مقدس پخش میشود و در بخشی از این برنامه تلویزیونی، ابوذر روحی خواننده سرود «سلام فرمانده» در ادامه تعریف از خاطرات سرود سلام فرمانده، از تجربه یک کودک در رویت امام‌ زمان حین خواندن این سرود گفت که در ویدئوی زیر میبینید:

دانلود ویدئو

پس از گفتگو و اظهارات ابوذر روحی درباره دیدار یک بچه دهه نودی با امام زمان (عج) صابر خراسانی شعری بسیار را با این مضمون خواند:

یک سلامم را اگر پاسخ بگویی میروم، لذتش را با تمام شهر قسمت میکنم…🥺 ❤
سرود «سلام فرمانده» طی هفته های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته و ویدئوهایی از اجرای آن در شهرهای مختلف ایران و حتی برخی کشورهای دنیا منتشر شده است.

سرود سلام فرمانده نخستین بار در اواخر اسفند ۱۴۰۰ در مسجد جمکران به مناسبت نیمه شعبان و در وصف امام زمان (عج) توسط ابوذر روحی، مداح اهل بیت و گروه سرود ماح با نام کامل ملت امام حسین اجرا شد. این گروه سرود متشکل از ۳۱۳ کودک از استان های گیلان و قم بود؛ عدد ۳۱۳ نمادی از تعداد یاران امام دوازدهم شیعیان در زمان ظهور ایشان است.

از ابوذر روحی و گروه سرود ماح، دی ماه سال گذشته نیز نماهنگ «رفیق شهیدم» منتشر شده بود.

نماهنگ «سلام فرمانده» با تهیه کنندگی حجت الاسلام سید نعیمی برای شبکه باران صدا و سیمای گیلان تولید شد. کارگردانی نماهنگ را مهرانه به‌نهاد و موسیقی و تنظیم آن را مهیار طالبی بر عهده داشتند. ترانه ی اثر را هم سید مهدی بنی‌ هاشمی سروده‌ است.

نماهنگ «سلام فرمانده» پس از تحویل سال ۱۴۰۱ از شبکه ۳ سیما پخش شد و از آن زمان این سرود بارها در شهرهای مختلف ایران و همینطور برخی کشورهای اسلامی توسط کودکان و نوجوانان اجرا شده که ویدئوهای آن در فضای مجازی منتشر شده است.

نظرات