بیوگرافی امین اسماعیل نژاد بازیکن والیبال و همسرش +زندگی با عکس جدید با افتخارات

20

بیوگرافی امین اسماعیل نژاد بازیکن والیبال و همسرش +زندگی با عکس جدید با افتخارات

زندگی شخصی و بیوگرافی امین اسماعیل نژاد بازیکن والیبال متولد ۲۷ آذر ۱۳۷۵ در ملکان با قد ۲۰۳ والیبالیست تورک و همسرش و فرزندان+ زندگینامه امین اسماعیل نژاد والیبالیست فوق ستاره ایران با عکس های جدید اینستاگرام همراه با سوابق خانوادگی و اهل کجاست و پیج اینستاگرام تا سوابق ورزشی امین اسماعیل‌نژاد در والیبال و افتخارات جدید امین اسماعیل نژاد ملی پوش والیبال ایران از شروع تا شهرت با لقب غول والیبال ایران و فوق ستاره والیبال آسیا و دنیا بالاتر از نیشیدا والیبالیست ژاپنی تا ماجرای سربازی و ازدواج و پدر و مادرش و خانواده وی را در ادامه از مجله حرف تازه میخوانید

بیوگرافی امین اسماعیل نژاد

بیوگرافی امین اسماعیل نژاد والیبالیست

 • نام اصلی: امین اسماعیل نژاد – amin esmailnejad
 • سن : ۲۷ آذر ۱۳۷۵
 • محل تولد : ملکان تبریز
 • قد : ۲۰٣ سانتیمتر
 • پیشه : والیبالیست
 • رتبه در ۱۹۳ : FIVB
 • پست : پشت خط زن
 • ماجرای ازدواج و همسرش : در حال حاضر مجرد
 • القاب : فوق ستاره آسیا و دنیا ، غول والیبال ایران
 • افتخارات: پدیده جدید والیبال ایران
 • پیج اینستاگرام : amin.esmailnejad10

امین اسماعیل نژاد (aminesmailnejad) در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۷۵ در شهر ملکان تبریز به دنیا آمده، اصالتا تورک و اهل شهر ملکان تبریز است که در حال حاضر فوق ستاره والیبال آسیا و دنیا، بازیکن حرفه‌ای والیبال و پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران و عضو تیم شهداد یزد در لیگ برتر والیبال مردان ایران است. بهترین پشت خط زن لیگ برتر والیبال ایران و ارزشمندترین بازیکن لیگ برتر والیبال ایران و عنوان امتیاز آورترین بازیکن از جمله افتخارات امین اسماعیل نژاد والیبالیست ایرانی محسوب می شود.

وی درتیم ملی ایران با بازی بی نظیر و فوق العاده اش در رقابت‌های لیگ برتر لقب غول جدید والیبال ایران را هم به خودش اختصاص داده است

امین اسماعیل نژاد بازیکن والیبال

اطلاعات شخصی سن و قد و وزن

درباره اطلاعات شخصی این والیبالیست ایرانی که اینروزها لقب غول والیبال ایران گرفته، باید گفت که او دارای قد ۲۰٣ سانتی متر، وزن ۹۲ کیلوگرم است که در پست پشت خط زن در باشگاه والیبال مقاومت شهداب یزد و تیم ملی والیبال ایران فعالیت می کند.

او یکی از بازیکنان والیبال و پشت خط زن تیم ملی والیبال کشور و باشگاه پاس گرگان در لیگ برتر والیبال مردان کشورمان می باشد و در اکثر بازی ها امتیازآورترین بازیکن تیم بهروز عطایی لقب گرفت.

لقب فوق ستاره والیبال آسیا و دنیا

امین اسماعیل نژاد پدیده بی‌ چون و چرای باشگاه شهداب در لیگ برتر والیبال ایران به شمار می‌آمد. او با نمایش های خیره کننده خود قهرمانی تیم یزدی در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر را رقم زد و همین موضوع باعث شد که نگاه بهروز عطایی را به خود جلب کند.

ایشان، در لیگ برتر والیبال مردان ایران به عنوان بازیکن حرفه ای والیبال و پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران فعالیت دارد. او با قد ۲۰۳ سانتیمتر با لقب غول جدید والیبال ایران می شناسند. او والیبال را با باشگاه پیکان در سال ۱۳۹۵ به صورت حرفه ای آغاز کرد و در حال حاضر در تیم پاس گرگان فعالیت دارد.

این بازیکن ۲۵ ساله تیم ملی والیبال ایران اینروزها اخیر توجه رسانه‌ های داخلی و خارجی را به خود جلب کرده است. بازیکنی که با درخشش مثال زدنی اش در بازی ایران مقابل لهستان لقب فوق ستاره تازه والیبال جهان را از آن خود کرد.

بیوگرافی امین اسماعیل نژاد غول والیبال ایران

سوابق سال های فعالیت

از نوجوانی وارد رشته والیبال شده و بطور حرفه ای در مسابقات حضور داشته است. او والیبال حرفه ذای را از سال ۱۳۹۵ با تیم پیکان تهران و سپس باشگاه شهرداری تبریز آغاز کرد و پس از درخشش در مسابقات به باشگاه سایپا تهران و پس از آن به تیم والیبال مقاومت شهداب یزد پیوست.

اسماعیل‌ نژاد سابقه عضویت در تیم ملی والیبال ایران را دارد و یکی از پر افتخاترین بازیکنان کشورمان می باشد که در لیگ ملت های والیبال در سال ۲۰۲۲ با پرش بی نظیر خود، باعث حیرت جهانیان شد.

امین اسماعیل نژاد پدیده بی‌چون و چرای باشگاه شهداب در لیگ برتر والیبال ایران به شمار می‌آمد. او با نمایش های خیره کننده خود قهرمانی تیم یزدی در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر را رقم زد و همین موضوع باعث شد که نگاه بهروز عطایی را به خود جلب کند.

ازدواج و همسر امین اسماعیل نژاد کیست

ایشان، در حال حاضر مجرد است و ازدواج نکرده و هنوز خدمت سربازی نرفته است.

عکس های جدید امین اسماعیل نژاد بازیکن تیم ملی والیبال ایران

تیم ملی

او سابقه بازی در تیم ملی زیر ۲۰ سال ، زیر ۲۳ سال و تیم ملی والیبال ایران را در کارنامه خود دارد. اسماعیل نژاد در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا ۲۰۱۷ به میزبانی اردبیل که با قهرمانی ایران به پایان رسید به عنوان بهترین پشت خط زن انتخاب شد. در همان سال مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان در مصر را در حالی که پشت خط زن اول تیم ملی بود به خاطر مصدومیت از دست داد.

گالری عکس های امین اسماعیل نژاد

وی سابقه نایب قهرمانی لیگ برتر والیبال ایران را در سال ۹۵ با تیم پیکان تهران در کارنامه خود دارد و در سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱ با تیم شهداب یزد به قهرمانی لیگ برتر رسید و عنوان بهترین پشت خط زن لیگ برتر والیبال ایران و نیز ارزشمندترین بازیکن لیگ برتر والیبال ایران را به دست آورد و همچنین در سال ۲۰۲۱ به همراه تیم ملی والیبال ایران در مسابقات قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۱ مقام اول را کسب کرد و مدال طلا گرفت.

اوج درخشش لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲

۱۴ تیر ۱۴۰۱ اسماعیل نژاد بازیکنی که با درخشش مثال زدنی اش در بازی ایران مقابل لهستان در لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲ لقب فوق ستاره ی تازه والیبال کشور آسیا و جهان را از آن خود کرد.

او با سرویس‌های حیرت انگیزش توانست فاصله امتیازی عجیبی با لهستان به وجود آورد و یک مرتبه دیگر لقب مرد تعیین کننده والیبال کشور در این پیروزی بزرگ را به نام خود ثبت نماید و  بهمراه تیم ملی والیبال ایران در یک بازی هیجان انگیز توانست با نتیجه ۳- ۲ در مقابل حریفش پیروز شود و شروع شگفت انگیزی را در هفته سوم با پیروزی مقابل تیم پرستاره لهستان تجربه کند.

امین اسماعیل نژاد

از سوابق فعالیتی امین اسماعیل نژاد می توان به حضورش در تیم پیکان تهران در سال های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶، تیم شهرداری تبریز در سال ۱۳۹۷ و همچنین تیم سایپای تهران در سالهای ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ اشاره کرد. او همچنین با تیم پیکان تهران در لیگ برتر والیبال ایران در سال ۹۵۱۳ مقام نایب قهرمانی را کسب کرد. وی با تیم شهداب یزد در سال ۱۴۰۰_ ۱۴۰۱ قهرمانی لیگ برتر را کسب کرد و لقب ارزشمندترین بازیکن لیگ برتر والیبال ایران و بهترین پشت خط زن لیگ برتر والیبال ایران را دریافت کرد. او در مسابقات قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۱ بهمراه تیم ملی والیبال ایران در سال ۲۰۲۱ مقام اول را کسب کرد و مدال طلا را از آن خود کرد.

امین اسماعیل نژاد اهل کجاست

وی اصالتاً اهل شهرستان ملکان و آذری است. شهر ملکان در ۱۵۰ کیلومتری جنوب تبریز یکی از شهرهای آذربایجان شرقی است.

امین تجربه قهرمانی در لیگ برتر والیبال ایران را با تیم شهداب یزد را دارد و به‌ عنوان امتیاز آورترین بازیکن زمین نیز لقب گرفت.

پیج اینستاگرام امین اسماعیل نژاد با عکس جدید

amin.esmailnejad10

افتخارات

 • قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا
 • مدال طلا – جایگاه اول ۲۰۱۷ تیم
 • مدال طلا – جایگاه اول ۲۰۲۱ تیم
 • نایب قهرمانی لیگ برتر والیبال ایران را در سال ۹۵
 • ارزشمندترین بازیکن لیگ برتر والیبال ایران
 • بهترین پشت خط زن لیگ برتر والیبال ایران
 • عنوان امتیاز آورترین بازیکن در دیدار تیم های مقاومت شهداب یزد و پیکان تهران
 • و ….

زندگی نامه امین اسماعیل نژاد عکس

سربازی امین اسماعیل نژاد

یکی از مشکلات فعالیت های امین مشکل ماجرای ربازی و خدمت زیر پرچم است که باید  برای گذراندن دوران سربازی به خدمت برود. از ساعتی پیش ستاره سابق تیم ملی والیبال ایران یک کمپین جالب و کم نظیر را در فضای اینستاگرام به راه انداخت. عادل غلامی سرعتی زن سابق تیم ملی با انتشار عکسی از اسماعیل نژاد خواهان معافیت این ستاره جوان والیبال ایران شد و دیگر ورزشگکاران نیز در این کمپین از او حمایت کردند.

چالش بزرگ پیش روی ستاره والیبال ایران و در حقیقت هنوز یک سال از خدمت سربازی امین اسماعیل نژاد باقی مانده و بر اساس قانون او باید فصل آینده به یک تیم نظامی نقل مکان کند.

لژیونری و پیشنهادات خارجی

پس از شهرت و درخشش امین اسماعیل نژاد در لیگ ملت های والیبال سیل پیشنهادات از باشگاهی خارجی مطرح دنیا برای او سرازیر شده است. ستاره جدید والیبال ایران از چند تیم بزرگ ایتالیایی و لهستانی پیشنهاد دریافت کرده است.

عملکرد امین اسماعیل نژاد در همین سه هفته دور گروهی لیگ ملت ها به قدری خیره کننده و فوق‌العاده بود که او تمام نگاه ها را به خود جلب کرده است. اسماعیل نژاد در بین امتیازآورترین بازیکنان لیگ ملت ها بعد از نیمیر عبدالعزیز در رتبه دوم قرار دارد و به نوعی خود را در قامت یک فوق ستاره به اثبات رسانده و اکنون بهترین زمان ممکن برای لژیونر شدن امین اسماعیل نژاد است و برای تبدیل شدن به یک فوق ستاره جهانی، او باید حضور در لیگ بزرگی مثل ایتالیا را تجربه کند.

 

بیوگرافی امین اسماعیل نژاد

رتبه در FIVB

یکی از درخشان‌ترین بازیکنان مرحله گروهی مسابقات پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران یعنی امین اسماعیل‌نژاد بود. بازیکنی که از همان هفته اول جای صابر کاظمی را در ترکیب تیم ملی گرفت و توانست در بیشتر بازی‌های ایران لقب امتیازآورترین بازیکن زمین را به خود اختصاص دهد.

بر اساس امار FIVB امین اسماعیل نژاد با کسب ١٩٣ امتیاز در جمع امتیازاورترین‌های مرحله گروهی رتبه دوم را به خود اختصاص داده و فقط نیمیر عبدالعزیز هلندی را از این حیث بالاتر از خود می‌بیند؛ فوق ستاره هلندی‌ها که موفق شده آمار خیره‌کننده ٢٣١ امتیاز را به ثبت برساند.

اسماعیل نژاد با ثبت ١۶٩ حمله موفق بالاتر از یوجی نیشیدا دومین بازیکن برتر مسابقات از این لحاظ بوده است.

امین اسماعیل نژاد والیبالیست

افتخارات امین اسماعیل نژاد

20 دیدگاه در “بیوگرافی امین اسماعیل نژاد بازیکن والیبال و همسرش +زندگی با عکس جدید با افتخارات

 1. علی قشقایی گفت:
  4
  1

  نابغه تمام ادوار والیبال ایران است فوق ستاره ،ابر مرد والیبال ایران،❤️❤️❤️💙💙💙💛💛💛☀️☀️☀️

 2. علی اهنود گفت:
  5
  1

  فوق العاده عالی هستی امین جان
  تو بهترینی درجهان ..

 3. فرامرز گفت:
  7
  2

  سلام ، من خودم از کلیبر هستم و به ترک بودن خودم افتخار می کنم، بیایید با قومیت گرایی ایجاد تفرقه نکنیم، ما اول ایرانی هستیم. به امین عزیز هم تبریک میگم امیدوارم همواره موفق باشید ، ان شاء الله. تو افتخار ایران عزیز هستی پسر.

 4. عبدالله گفت:
  4
  3

  همه ما ایرانی هستیم و به امین اسماعیل نژاد افتخار می‌کنیم درود بر آذریهای دوست داشتنی

 5. جواد گفت:
  9
  5

  ایشان ترک هستند نه آذری. آذری اشاره به آذربایجانی بودن داره نه نژاد. ایشان با افتخار ترک هستند.

 6. 恢复肌肤 گفت:
  19
  3

  سلام من زهرا اسمعیل نژاد هستم واقعا من به داشتم چنین پسر عمویی افتخار میکنم تو افتخار شهر و کشورمونی😘😘😘

 7. منصور گفت:
  18
  13

  واقعا تورک گفتن این قدر سوزش داره هی می پیچونی بگی آذریه

 8. دکتر مصطفی ایرانی گفت:
  22
  1

  الان نقطه قوت ما اتحاد اقوام ایرانی است وگرنه مطمنا ایرانی در کار نخواهد بود امین افتخار ایرا ن و آذربایجان می باشد و بنده بعنوان یک بنابی احساس غرور می کنم از شهر همسایه ما ملکان چنین گوهر نابی به دنیای والیبال معرفی شده است .

 9. مهدی گفت:
  19
  5

  تورک اوغلی یاشاسین.

 10. Mohammad گفت:
  27
  23

  اصالتا ترک هستن نه آذری
  ترررررک
  اینو بفهمین

 11. سیروس گفت:
  37
  3

  بحثهای قومیتی باعث سوختن استعداد ها میشه لاقل تو ورزش این بحثها رو بذارید کنار لطفا…

 12. عباس علی ابوالحسنی گفت:
  27
  2

  عالی هستی 👏👏👏👏👏

 13. سحر گفت:
  20
  2

  ماشالا بهت خیلی خوبی ولی کاش میشد تو تیم شهداب بمونی حیف که سربازی ایشالا همیشه بدرخشی

 14. بهداد گفت:
  27
  2

  گلادیاتور توپ و تور..

 15. حمید انگوبین گفت:
  60
  2

  دمت گرم
  امین خان
  پارس،بلوچ،عرب،تورک،لر،گیلک،ترکمن،وفارس
  تو همه ی این اقوام هستی
  وقتی ایرانی هستی.
  ماهم دوستت داریم والهی همیشه سربلندباشی و پولادین

 16. ملکان شهر خوشه های طلای گفت:
  28
  3

  واقعا اهل ملکان هست عجب نمیدونستم ادم همشهریشو نشناسه خیلی عجیبه خیلی عالی

 17. یکی گفت:
  33
  109

  یا اسم آذری رو با تورک عوض کنید و یا ما هم کلا اسم ایرانو حذف خواهیم کرد🤬

 18. علی گفت:
  27

  پر بازیکن اذربایجان فقط حامی می خواهد

 19. Mohsen گفت:
  43
  2

  این بازیکن عالی است …
  آینده والیبال ایران بسیار درخشان است 😁😁😁💖💖💖💖🇮🇷🏐🏐🏐

 20. نوریان گفت:
  49
  2

  فوق العاده هست این بازیکن امیدوارم موفقیت ایشان ادامه دار باشد .افرین افرین افرین .خداوند را شاکریم که همچنین بازیکنانی داریم

نظرات