آیا شنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۱ تعطیل است؟| تعطیلی ادارات فردا آلودگی هوا

0

آیا شنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۱ تعطیل است؟| وضعیت تعطیلی مدارس و ادارات فردا آلودگی هوا و گرد و غبار و گرمای شدید و روزعرفه شنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۱ مدارس و ادارات تعطیل است؟ اطلاعیه تعطیلی فردا شنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۱ و وضعیت تعطیلی اداره ها و مهد کودک ها در شهرهای شاخص هوای آلوده و تعطیلی مدارس تهران و البرز و شهرها شنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۱ به دلیل آلودگی هوا و بین تعطیلی فردا را از حرف تازه میخوانید.

آیا شنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۱ تعطیل است؟| تعطیلی ادارات فردا آلودگی هوا

آیا شنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۱ تعطیل است؟| تعطیلی ادارات فردا آلودگی هوا

اطلاعیه تعطیلی فردا شنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۱ و وضعیت تعطیلی ادارات و مهد کودک و موسسات هنوز اعلام نشده و تا ساعاتی دیگر بروز رسانی خواهیم کرد…

در حال تکمیل و …

🔹 بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران طی شنبه ۱۸ تیرماه تا اواسط هفته آینده برای بیشتر نقاط کشور جوی پایدار همراه با افزایش دمای هوا پیش بینی کرد. ضرابی افزود، طی چند روز آینده شرایط برای تشکیل کانون‌های گرد و غبار در عراق و انتقال آن به مناطقی در نوار غربی و مرکز به ویژه استان‌های خوزستان، ایلام، کرمانشاه کردستان، بوشهر و لرستان مهیاست.
کارشناس سازمان هواشناسی تا اواسط هفته آینده برای بیشتر نقاط کشور جوی پایدار همراه با افزایش دمای هوا پیش بینی کرد.

مرتضی ضرابی گفت، روند افزایش دما تا اواسط هفته آینده ادامه خواهد داشت.

ضرابی افزود، طی چند روز آینده شرایط برای تشکیل کانون‌های گرد و غبار در عراق و انتقال آن به مناطقی در نوار غربی و مرکز به ویژه استان‌های خوزستان، ایلام، کرمانشاه کردستان، بوشهر و لرستان مهیاست.

کارشناس سازمان هواشناسی، پدیده غالب در نیمه شرقی کشور را باد‌های ۱۲۰ روز عنوان کرد و گفت: بخش‌های شمالی سیستان و بلوچستان و نوار شرقی کرمان مستعد خیزش گرد و خاک است.

ضرابی افزود: در بخش‌های مرکزی، دامنه‌های جنوبی البرز، تهران، قم، سمنان، مرکزی، البرز و اصفهان چشمه‌های خیزش گرد و خاک فعال است و باعث کاهش شاخص کیفی هوا خواهد شد.

طی ۵ روز آینده در سیستان و بلوچستان،‌ هرمزگان،‌ جنوب کرمان، جنوب و شرق فارس در برخی ساعات رگبار ،‌ رعدوبرق ، وزش باد شدید موقتی گاهی گردوخاک پیش‌بینی شده است.

همچنین طی سه روز آینده در نیمه شرقی کشور،‌ برخی مناطق استان‌های سمنان،‌ البرز، تهران، قزوین،‌ قم، همدان،‌ مرکزی و بخش‌هایی از غرب،‌ جنوب غرب و جنوب کشور وزش باد شدید و گردوخاک پیش‌بینی می‌شود. به‌لحاظ دمایی نیز تا اواسط هفته آینده روند افزایش دما در نوار شمالی ادامه خواهد داشت

 

تعطیلی ادارات فردا

نظرات