تغییرات جدید در رئالیتی شو محبوب جوکر ؛ حضور خانم ها در فصل جدید جوکر

0

تغییرات جدید در رئالیتی شو محبوب جوکر ؛ حضور خانم ها در فصل جدید جوکر

آیا سریال جوکر با حضور خانم‌ها ساخته می‌شود؟ تغییرات جدید در رئالیتی شو محبوب جوکر ؛ حضور خانم ها و بازیگران زن در فصل جدید جوکر تایید شد، احسان علیخانی: اگر اجازه بدهند خانم ها فصل آینده به «جوکر» می‌ آیند و در پاسخ به اینکه آیا سریال جوکر با حضور خانم‌ها ساخته می‌شود؟ یا خیر

روز گذشته آخرین قسمت فینال جوکر که در دو فصل آماده و پخش شد، به اتمام رسید. اما در انتهای سری اول جوکر، احسان علیخانی به ساخت سری جدید با حضور شرکت‌کنندگان خانم اشاره کرد.

حضور خانم ها در فصل جدید جوکر
حضور خانم ها در فصل جدید جوکر : احسان علیخانی در قسمت پایانی مسابقه جوکر ابراز امیدواری کرد که چارچوب‌ های ساخت آثار کمدی مثل جوکر بازتر شود. او گفت اگر اجازه دهند از همین فصل بعد خانم‌ ها و بازیگران زن هم به جوکر می‌آیند.

روز دوشنبه هفته جاری آخرین قسمت جوکر از طریق شبکه خانگی پخش شد. در پایان این قسمت، امین حیایی به عنوان برنده فصل دوم فینال معرفی شد و حرکت جالب‌تر این بازیگر محبوب اینکه تمام جایزه نقدی خود را برای امر مدرسه‌سازی تقدیم کرد.

در پایان سری اول جوکر، احسان علیخانی به عنوان کارگردان برنامه به جمع شرکت‌کننده‌ها آمد و با آنها درباره مسائل مختلفی در پشت صحنه این برنامه گپ زد. علیخانی درباره پروسه تولید جوکر گفت: «قبل از اینکه پروژه راه بیوفتد، با حضور بچه‌های تئاتر و استندآپ کمدین، چهار تا ضبط گرفتیم. اولی خوب از آب در نیامد و واقعا ترسیدم. با خودم گفتم نمی‌شود. در یک مقاطعی ناامیدترین بودم. می‌گفتم نمی‌شود و نمی‌گیرد و مسخره‌مان می‌کنند.»

در پایان آخرین قسمت از فصل اول «جوکر»، احسان علیخانی به عنوان کارگردان برنامه به جمع شرکت‌کننده‌ها آمد و با آنها درباره مسائل مختلفی در پشت صحنه این برنامه گپ زد.علیخانی درباره پروسه تولید جوکر گفت: «قبل از اینکه پروژه راه بیوفتد، با حضور بچه‌های تئاتر و استندآپ کمدین، چهار تا ضبط گرفتیم. اولی خوب از آب در نیامد و واقعا ترسیدم. با خودم گفتم نمی‌شود. در یک مقاطعی نا امیدترین بودم. می‌گفتم نمی‌شود و نمی‌گیرد و مسخره‌مان می‌کنند.»

او در ادامه گفت: «برای دومین بار یک سری بچه‌های تئاتری جدی‌تر آمدند کمکمان کردند. بعد از ضبط سوم، حس کردم ده پانزده درصد داریم به هدف نزدیک می‌شویم و آنوقت تازه با سیامک وارد گفت‌ و گو شدم. سیامک که آمد ضبط صفرمان با سیامک و بچه‌های تئاتر و استندآپ کمدین گرفتیم. گفتم اگه بیست سی درصد خود برنامه جذاب باشد با حضور شماها و خلاقیت و خوشمزگی‌تان و همراهی بچه‌های نویسنده‌ و … کار خوب از آب درمی‌آید و بالاخره هم شد.»

در بخشی از این گپ‌ و گفت‌ها امیرمهدی ژوله به این نکته اشاره کرد که چرا نباید خانم‌ها در جوکر باشند و گفت: «نمی‌دانم این را پخش می‌کنید یا نه. اصلا مگر می‌شود یک برنامه‌ای فقط مردانه باشد؟ امیدوارم فضایی فراهم شود که همانجور که الان خانواده‌ها کنار هم برنامه را می‌بینند، اهالی هنر و سینما بتوانند با خانواده حضور داشته باشند و خانم‌ها هم در مسابقه شرکت کنند.»

علیخانی هم گفت: «ما اگر فضا باشد کاملا آماده‌ایم برای فصل بعد این کار را بکنیم. اگر اجازه دهند از خدایمان است.»/ فیلم نیوز

نظرات