خرید اینترنتی تصفیه آب نیمه صنعتی

0

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی برای کاربردهایی که نیاز به آب تصفیه شده بیش از مصارف خانگی باشد مورد استفاده قرار می گیرد. خرید تصفیه آب نیمه صنعتی باید با توجه به ظرفیت دستگاه، تعداد و نوع فیلترهای استفاده شده و کاربردهای آن انجام شود، که در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم. تصفیه آب نیمه صنعتی در ظرفیت های مختلفی شامل ۲۰۰ گالن، ۴۰۰ و ۸۰۰ گالن تولید می شود. از دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی برای آب هایی با غلظت کم نمک و TDS زیر ۲۰۰۰ ppm استفاده می شود.

  تصفیه آب نیمه صنعتی

علاوه بر خرید فیزیکی تصفیه آب صنعتی، با توجه به رشد کسب و کارها و فروشگاه های اینترنتی معتبر می توانید با خیال راحت اقدام به خرید اینترنتی تصفیه آب نیمه صنعتی کنید. در این مطلب قصد داریم شما را با مراحل دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی، انواع ظرفیت های آن، کاربردها و نحوه خرید اینترنتی تصفیـه آب نیمه صنعتی آشنا کنیم.

فیلترهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه های تصفیـه آب نیمه صنعتی معمولا بر اساس کاربردی که دارد و هم چنین مشخصات آب ورودی می تواند مراحل متفاوتی داشته باشد. مراحل اصلی تصفـیه آب نیمه صنعتی شال موارد زیر می باشد:
۱- فیلتر الیافی: فیلتر الیافی اسلیم نیز وظیفه حذف ذرات معلق با ابعاد بیش از ۵ میکرون را دارد.
۲- فیلتر کربن گرانول: فیلتر کربن گرانول نیمه صنعتی برای حذف رنگ، بو و مزه نامطلوب و هم چنین حذف کلر و برخی از مواد آلی و فلزات سنگین از آب مورد استفاده قرار می گیرد.
۳- فیلتر کربن بلاک: فیلتر کربن بلاک اسلیم نیز عملکرد مشابهی مانند کربن گرانول دارد، با این تفاوت که به دلیل ساختار یکپارچه دقت بیش تری برای حذف آلاینده های نام برده شده دارد.
۴- ممبران اسمز معکوس نیمه صنعتی: فیلتر ممبران عنصر اصلی حذف املاح و سختی آب است، که دقتی حدود ۹۹% دارد. بسته به ظرفیت دستگاه از ۲، ۴ یا ۵ فیلتر ممبران نیمه صنعتی با ظرفیت های ۱۰۰ یا ۴۰۰ گالن استفاده می شود.
۵- فیلتر پست کربن: این فیلتر نیز بر پایه کربن است و برای از بین بردن بو و طعم آب که در اثر ماندن در مخزن ایجاد شده است، مورد استفاده قرار می گیرد. تصفیـه آب نیمه صنعتی با مخزن فروخته نمی شود، اما در صورت نیاز به ذخیره آب امکان استفاده از مخزن وجود دارد.
علاوه بر فیلتر نام برده شده، بسته به نیاز، نوع آب ورودی و کاربرد آب تصفیه شده می توان از فیلترهای دیگری شامل فیلتر UV، فیلتر اکسیژن ساز و قلیایی نیز در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده کرد.

تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی چه موارد استفاده ای دارد؟

دستگاه تصفـیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس با توجه به ظرفیت تولیدی که دارد، برای کاربردهای مختلفی شامل موارد زیر قابل استفاده می باشد:

رستوران ها و کافی شاپ ها
شرکت ها
کارگاه ها و کارخانجات کوچک
پیش تصفیه سیستم های تولید آب مقطر
آزمایشگاه ها
کاربردهای آب شستشو و آبکشی مانند کارواش ها
ساختمان های مسکونی و ویلاها
خرید تصفیه آب نیمه صنعتی ظرفیت های مختلف

تصـفیه آب نیمه صنعتی برندهای مختلف، دارای ظرفیت های معمول ۲۰۰، ۴۰۰ و ۸۰۰ گالن می باشد. ظرفیت و تعداد فیلتر ممبران استفاده در دستگاه، ظرفیت آن را تعیین می کند. در دستگاه ۲۰۰ گالن از دو عدد فیلتر ممبران ۱۰۰ گالن، در دستگاه ۴۰۰ گالن ۴ عدد فیلتر ممبران ۱۰۰ گالن و در تصفـیه آب نیمه صنعتی ۸۰۰ گالن از ۲ عدد فیلتر ممبران ۴۰۰ گالن استفاده می شود.
برای دریافت مشاوره جهت خرید تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۰۰ و ۸۰۰ گالن که از ظرفیت های پرکاربرد تصفیه آب نیمه صنعتی هستند، نیز می توانید از راهنمایی کارشناسان ما استفاده کنید.

برندهای مختلف تصفیه آب نیمه صنعتی

تصفیـه آب نیمه صنعتی برندهای مختلفی دارد. از جمله برندهای شناخته شده تصفـیه آب نیمه صنعتی شامل آرتک، سافت واتر، سی سی کا (CCK) و زینود می باشد.

خرید تصفیه آب نیمه صنعتی آرتک

کلیه قطعات تصفـیه آب نیمه صنعتی آرتک ساخت کشور تایوان هستند، که باعث کارکرد بهینه و افزایش طول عمر دستگاه می شوند. طراحی هوزینگ های این برند نیز در کشور آمریکا انجام شده است. پمپ تصـفیه آب نیمه صنعتی مورد استفاد در دستگاه های تصـفیه آب نیمه صنعتی آرتک، از برندهای تایوانی و با کیفیت و طول عمر بالا هستند. فیلتر ممبران استفاده شده نیز از برند شناخته شده فیلمتک می باشد.

خرید تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

دستگاه های تصـفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر نیز دارای ممبران فیلمتک می باشند. تصفـیه آب نیمه صنعتی سافت واتر، استهلاک پائینی دارد و قیمت مناسبی نیز نسبت به نمونه های موجود در بازار دارد. پمپ تصـفیه آب نیمه صنعتی دستگاه های سافت واتر نیز تایوانی هستند و از هوزینگ های مرغوب و یا کفیت ایرانی در دستگاه استفاده شده است.

خرید تصفیه آب نیمه صنعتی CCK

تصفیـه آب نیمه صنعتی سی سی کا دارای پمپ تایوانی، فیلترهای پیش تصفـیه پایه گیاهی و گیج فشار روغنی می باشد. ممبران مورد استفاده در دستگاه تصفیـه آب نیمه صنعتی نیز معمولا فیلترهای ۱۰۰ یا ۴۰۰ گالن فیلمتک می باشند.

خرید تصفیـه آب نیمه صنعتی زینود

دستگاه های تصفـیه آب نیمه صنعتی ساخت متخصصان ایرانی هستند. فیلتر ممبران نیمه صنعتی مورد استفاده در این برند از ممبران های فیلمتک می باشد. استفاده از شیر بک واش برای شستشوی فیلترهای ممبران باعث افزایش طول عمر آنها می شود. هم چنین شیر برقی استفاده شده در این دستگاه ها از هدر رفت آب جلوگیری می کند.
با توجه به تعدد برندهای تصفیـه آب نیمه صنعتی، توصیه ما این است که پیش از خرید اینترنتی تصفیه آب نیمه صنعتی، از مشاوره کارشناسان مربوطه برای انتخاب سیستم مناسب استفاده کنید.

هنگام خرید تصفیـه آب نیمه صنعتی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

نکات مهم زیر در خرید تصفیـه آب نیمه باعث افزایش بازدهی سیستم و کاهش هزینه های نگهداری از آن می شود:
۱- اولین و مهم ترین نکته دریافت مشاوره قبل از خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی برای انتخاب ظرفیت مناسب و در نظر گرفتن دیگر پارامترهای سیستم می باشد.
۲- بعد از آن نکته مهم مراجعه به فروشگاه ها یا وب سایت های معتبر می باشد، که تضمین کننده کیفیت محصول خود و دارای خدمات پس از فروش مناسب باشند.
۳- این نکته را نیز در نظر داشته باشید، که همیشه ظرفیت دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی تان را کمی بیش از مقدار آب مورد نیاز در شبانه روز در نظر بگیرید، که نیاز به کارکرد مداوم دستگاه نباشد. این کار از وارد شدن فشار به پمپ و ممبران در اثر کار مداوم جلوگیری کرده و باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود.
خرید تصفیه آب نیمه صنعتی از سایت آبین به شما تضمین اصل بودن کالا و بازگشت کالا تا ۷ روز را می دهد. برای مشاوره با کارشناسان آبین به سایت https://abin.ir/ مراجعه کنید.

نظرات