آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس و ادارات سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ آلودگی هوا (جدید)

1

آخرین خبر تعطیلی مدارس و ادارات سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ گرد و خاک و آلودگی هوا و گرمای هوا در شهرهای خوزستان و تهران و البرز و ایلام و شهرهای اصفهان ، تبریز ، مشهد ، یزد ، تهران ، زنجان و سیستان و بلوچستان و کرمان و … بدلیل آلودگی هوا مشخص شد, تعطیلی مدارس و ادارات تهران و البرز فردا سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ به دلیل گردوخاک و الودگی هوا و شاخص آلودگی هوا تهران و وضعیت آلودگی هوای تهران تا تعطیلی مدارس و ادارات شهرها و استان ها امروز سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ آلودگی هوا را از حرف تازه میخوانید.

تعطیلی ادارات سه شنبه 14 تیر 1401 آلودگی هوا

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس و ادارات سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ آلودگی هوا (جدید)

🔹 تا ساعاتی دیگر اطلاعیه جدید درباره تعـطیلی مدارس و مهدکودک ها و ادارات برای روز سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ بروزرسانی میشود

🔺اطلاعیه فوری:

تعطیلی ادارات ۱۵ شهرستان استان اصفهان فردا

🔹مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تعطیلی ادارات، فعالیت‌های آموزشی و ورزشی تابستانه و مراکز آموزشی، دانشگاه‌ها و مهدهای کودک در روز سه شنبه در اصفهان و ۱۴ شهر استان خبر داد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان:

🔹به دلیل استمرار افزایش آلودگی هوا، دستگاه‌های اداری و اجرایی، مدارس، دانشگاه‌ها در شهرستان‌های اصفهان، خوربیابانک، اردستان، نایین، شهرضا، زرین شهر، ورزنه، کوهپایه، نجف‌آباد، شاهین‌شهر، هرند، جرقویه، مبارکه، خمینی‌شهر، برخوار، فلاورجان فردا سه‌شنبه ۱۴ تیرماه تعطیل است./ایرنا

****

پنج شهرستان حوزه سیستان به علت تداوم پدیده گرد غبار روز سه‌شنبه تعطیل خواهد بود

🔹علیرضا شهرکی مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان اظهار داشت: با توجه به تداوم پدیده گرد و غبار در حوزه سیستان و قرار گیری شاخص کیفیت هوا در وضعیت خطرناک به استناد نامه اجرایی تبصره ۳ و قانون هوای پاک و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان برای مورخ ۱۴/ ۴/ ۱۴۰۱ تصمیمات اتخاذ شده به شرح ذیل اعلام می گردد.

🔹کلیه مراکز اداری و دولتی و بخش اداری نهادها و سازمانهای وابسته به نهادهای عمومی و خصوصی به استثنای مراکز نظامی، انتظامی، بهداشتی و درمانی، بیمارستان ها، بانک ها و مراکزی که در روزهای تعطیل لازم است به فعالیت خود ادامه دهند در شهرستان های منطقه سیستان تعطیل اعلام شد.

🔹 فعالیت واحدهای صنعتی، تولیدی اثرگذار بر تشدید آلودگی هوای شهر و روستا در محدوده های شهری و روستایی همچنین فعالیت های عمرانی که موجب تشدید آلودگی هوا می شوند؛ ممنوع می باشد.

🔹تاکید دیگر عدم انجام فعالیت های ورزشی در فضای باز است و در صورت امکان مردم در خانه بمانند و در و پنجره ها را ببندد تا مواجهه با آلودگی کاهش یابد و در صورتی که علائمی مانند تنگی نفس و خس خس سینه مشاهده نمودند به مراکز درمانی مراجعه کنند.

♦️تعطیلی اداره‌های خوزستان به دلیل وقوع گرد و غبار

🔹 همه اداره‌ها در استان خوزستان به علت وقوع گرد و غبار فردا تعطیل هستند.

🔹 مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: با توجه به تداوم پایداری شرایط جوی و ریزگردها، همه اداره ها و سازمان ها فردا سه شنبه ۱۴ تیر ماه تعطیل هستند.

♦️بانک های خوزستان هم روز سه شنبه تعطیل اعلام شد

🔹دبیرخانه کمیسیون هماهنگی بانک های استان خوزستان اعلام کرد: حسب هماهنگی با دبیر این کمیسیون، بانک‌های عضو کمیسیون در استان خوزستان نیز سه شنبه ۱۴ تیرماه تعطیل خواهند بود.

♦️ادارات یزد سه‌شنبه تعطیل است

🔹به دلیل پیش‌بینی احتمال پایداری گرد و غبار از سوی اداره کل هواشناسی استان یزد و به استناد آیین‌نامه اجرایی تبصره سه ماده سه قانون هوای پاک، هفتمین کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا تمامی ادارات دولتی و فعالیت‌های آموزشی را تعطیل اعلام کرد./ایسنا

در حال تکمیل….

شاخص آلودگی هوا در تهران و دیگر شهرها

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران طی روز‌های آینده آسمان تهران نسبتا آفتابی همراه با آلودگی هوا خواهد بود.

آسمان تهران فردا ۱۴ تیر آفتابی با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتیگراد و طی روز چهارشنبه ۱۵ تیر نیز آفتابی با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و برای روز پنجشنبه ۱۶ تیر آفتابی با حداقل دمای ۲۵ درجه و با حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت آلودگی هوای تهران

وضعیت جوی استان تهران طی سه روز آینده آسمانی صاف تا کمی ابری و در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد و در ساعات بعد از ظهر و شب گاهی وزش باد شدید به‌ویژه در نواحی جنوب غربی و ارتفاعات شرقی و در مناطق مستعد با خیزش موقت گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.
جدول دمای هوای تهران تا سه روز آینده را ببینید:

شاخص آلودگی هوای تهران در ۲۴ ساعت اخیر در ایستگاه پایش پارک رازی تهران (در مرکز شهر) روی عدد ۱۶۷ قرار دارد که در شرایط ناسالم برای همه افراد است.

طی امروز در دامنه‌های جنوبی البرز، مناطقی از مرکز، شرق کشور، وزش باد شدید رخ می‌دهد که سبب خیزش گرد و خاک می‌شود.

سه شنبه در جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان، ارتفاعات جنوب کرمان و جنوب شرق فارس در ساعات بعد از ظهر رشد ابر‌های هنر‌های و رگبار و رعد و برق انتظار می‌رود و در مناطقی از شرق، شمال شرق و مرکز کشور وزش باد ادامه خواهد داشت.

طی روز‌های دوشنبه و سه شنبه در استان‌های مرزی ایلام، خوزستان، بوشهر و جنوب فارس وزش باد همراه با گرد و خاک پدیده حاکم است.

چهارشنبه و پنجشنبه در اغلب مناطق کشور جوی پایدار همراه با افزایش نسبی دما استقرار می‌یابد و فقط در جنوب سیستان و بلوچستان و برخی نقاط هرمزگان افزایش ابر و رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

1 دیدگاه در “آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس و ادارات سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ آلودگی هوا (جدید)

  1. سعید خاکستری گفت:

    بنظر میاد با این اطلاع رسانی تون احیانا کرم دارید ، یک کلمه‌ ، بالاخره سه شنبه تهران و البرز تعطیل هست یا نه ؟

نظرات