آخرین خبر درباره تعطیلی ادارات شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ آلودگی هوا (جدید)

0

آخرین خبر تعطیلی ادارات شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ گرد و خاک و آلودگی هوا و گرمای هوا در شهرهای خوزستان و تهران و البرز و ایلام و شهرهای اصفهان ، تبریز ، مشهد ، یزد ، تهران ، زنجان و سیستان و بلوچستان و کرمان و … بدلیل آلودگی هوا مشخص شد, تعطیلی ادارات فردا شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ به دلیل گردوخاک و الودگی هوا و تعطیلی ادارات و بانک ها و دانشگاه های شهرها و استان ها امروز شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ آلودگی هوا را از حرف تازه میخوانید.

تعطیلی ادارات شنبه 11 تیر 1401 آلودگی هوا

آخرین خبر درباره تعطیلی ادارات شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ آلودگی هوا (جدید)

🔹 تا ساعاتی دیگر اطلاعیه جدید درباره تعـطیلی ادارات و بانک ها برای روز شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بروزرسانی میشود

اطلاعیه فوری

🔺ادارات استان مرکزی روز شنبه ۱۱ تیر ماه تعطیل نیست

استاندار مرکزی گفت: ادارات استان مرکزی روز شنبه ۱۱ تیرماه تعطیل نیست.

فرزاد مخلص‌ الائمه ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تعطیلی ادارات در شنبه هفته آینده ۱۱ تیرماه اظهار داشت: با توجه به اینکه از امروز آزمون سراسری کنکور به مدت ۴ روز در کشور و استان مرکزی حال اجرا‌ست و با توجه به روند افزایشی دما لازم است که مردم در بخش خانگی و سایر بخش‌ها از جمله صنعت، کشاورزی و تجاری در روند مدیریت مصرف برق و صرفه‌ جویی همکاری کنند.

وی افزود: این چند روز شرایط ویژه است و میزان مصرف به طور طبیعی در این چند روز افزایش پیدا می‌کند زیرا مدارس و مراکز برگزاری کنکور فعال هستند و باید طوری برنامه‌ریزی کرد تا در این زمینه دچار کمبود برق نباشیم و آزمون کنکور را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

استاندار مرکزی ادامه داد: روز شنبه ادارات استان تعطیل نیستند و ساعت کار بانک‌ها هم کاهش پیدا کرد تا مردم بتوانند برنامه‌ریزی کنند اگر تصمیم دارند که از شهر خارج شوند اطلاع داشته باشند.

مخلص‌الائمه تصریح کرد: در روز پنجشنبه امیدوار هستیم که حداقل ۲۵ مگاوات در اوج بار کاهش مصرف داشته باشیم که در مجموع به نفع بخش صنعت و کشاورزی ذخیره و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در حال تکمیل…
وضعیت آب و هوای فردا شنبه ۱۱ تیر

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی در ادامه با صدور هشدار زرد رنگ دیگری از افزایش سرعت باد و افزایش ارتفاع امواج ۱ تا ۱.۵ متر طی روزهای شنبه و یکشنبه (۱۱ و ۱۲ تیرماه) در منطقه شمال و مرکزی خلیج فارس و استان‌های بوشهر و خوزستان و غرب استان هرمزگان خبر داد.

در اثر این مخاطره احتمال غرق شدن شناگران، احتمال آسیب به قفس‌ها و تورهای صیادی، خسارت به قایق و شناورهای کوچک مورد انتظار است.

برای کاهش آسیب‌های احتمالی احتیاط در شنا، احتیاط در ترددهای دریایی به‌ ویژه تردد با شناورهای سبک و قایق‌ های صیادی و تفریحی و در نظر گرفتن تمهیدات لازم توسط کلیه فعالان دریایی در دستور کار قرار گیرد.

در هشدار نارنجی‌ رنگ سازمان هواشناسی پیش‌بینی می‌شود که پدیده‌ای جوی اثرات منفی به دنبال داشته باشد و خسارت‌های احتمالی را سبب شود. هشدار نارنجی برای آماده‌باش دستگاه‌های مسئول برای مقابله با یک پدیده خسارت‌زا صادر می‌شود. هشدار زردرنگ به معنای این است که پدیده‌ای جوی رخ خواهد داد که ممکن است در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را ایجاد کند. این هشدار برای آگاهی مردم صادر می‌شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده‌ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از سوی دیگر مسئولان نیز در جریان این هشدارها قرار می‌گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.

نظرات