همه جا با فرادرس

فیلم کامل لحظه سرقت وحشتناک از طلا فروشی در قرچک را ببینید + دستگیری سارق

0

فیلم کامل لحظه سرقت وحشتناک از طلا فروشی در قرچک را ببینید که ۵ تیر ۱۴۰۱ در یکی از خیابان های شهرستان قرچک رخ داد و سارق طلا فروشی قرچک نیز دستگیر شد همراه با جزئیات و فیلم سرقت مسلحانه از طلا فروشی قرچک را ببینید

فیلم کامل لحظه سرقت وحشتناک از طلا فروشی در قرچک را ببینید + دستگیری سارقان

فیلم کامل لحظه سرقت وحشتناک از طلا فروشی در قرچک را ببینید + دستگیری سارقان

از ساعاتی پیش کلیپ سرقت از طلا فروشی در قرچک بازتاب گسترده ای داشته و در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است که خوشبختانه با هوشیاری پلیس سارق در عرض ۲۰ دقیقه دستگیر شد

روز یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ در حوالی ساعت ۱۶ عصر فردی پس از پرتاب یک شیء آتش زا به داخل مغازه طلا فروشی در یکی از خیابان‌ های شهرستان قرچک و سپس تیر اندازی به سمت ویترین مغازه وارد مغازه شد، تا طلاها را به سرقت ببرد، او پس از لحظه ای با سرقت طلاها از محل متواری شد. در حادثه صاحب طلافروشی مصدوم شدکه در حال حاضر تحت مداوا بوده و حال او خوب است.

فیلم سرقت از طلافروشی در قرچک با مواد آتش زا را ببینید:

سرهنگ موقوفه ای با بیان اینکه متصدی طلافروشی در حال حاضر با توجه به صدمه وارده در بیمارستان در حال مداوا است خاطر نشان کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جزئیات پرونده کماکان ادامه دارد.

دستگیری سارق مسلح

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: سارق مسلح طلافروشی قرچک در کمتر از ۲۰ دقیقه بعد از سرقت دستگیر شد.

سردار کیومرث عزیزی در تشریح جزئیات سرقت عصر یکشنبه از طلافروشی قرچک اظهار داشت: این سرقت حوالی ساعت ۱۶ عصر یکشنبه رخ داد و طی آن فردی پس از پرتاب یک شیء آتش زا به داخل مغازه طلا فروشی در یکی از خیابان‌های شهرستان قرچک و سپس تیر اندازی به سمت ویترین مغازه وارد مغازه شد، تا طلاها را به سرقت ببرد.

وی گفت: اما این سرقت با حضور سریع افسر پلیس مستقر در خیابان در محل ناکام ماند و سارق مقداری طلا از داخل ویترین برداشته و به سرعت فرار کرد، اما مأمورین هوشیار پلیس به تعقیب خودرو وی پرداختند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از اعزام سریع تیم‌های عملیاتی و پشتیبانی پلیس به موقعیت و اجرای طرح مهار و سایر اقدامات پلیسی در راستای دستگیری سارق خبر داد و گفت: هم زمان طی هماهنگی با مراجع قضائی در تعقیب و گریز خودرو سارق و تیراندازی متقابل سر انجام با همکاری پلیس تهران بزرگ خودروی سارق که از محدوده قرچک خارج و وارد تهران شده بود، در سه راه افسریه متوقف و سارق دستگیر می‌شود.

وی افزود: در بازدید از خودرو متهم مقادیری طلاجات شامل تعدادی النگو و انگشتر سرقتی و یک قبضه سلاح کلت کمری با ۱۹ فشنگ جنگی کشف شد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با تاکید بر برخورد شدید پلیس با مخلین نظم و امنیت عمومی خاطر نشان کرد: به کسانی که بخواهند از خطوط قرمز پلیس و در ایجاد امنیت و آرامش مردم عبور کنند هشدار می دهیم که پلیس اجازه جولان به قانون گریزان را نداده و با شدت با آنها برخورد می‌کند.
قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است./ ایرنا

نظرات