همه جا با فرادرس

بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست و همسرش + عکس اینستاگرام و سوابق زندگی

0

بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست و همسرش + عکس اینستاگرام و سوابق زندگی

بیوگرافی سعید صادقی بازیکن فوتبال

 • نام و نام خانوادگی : سعید صادقی – (saeed sadeghi)
 • ملیت: ایرانی
 • محل تولد : ساری
 • پیشه : بازیکن فوتبال – عضو تیم ملی فوتبال ایران
 • پست : هافبک
 • پا: راست
 • تاریخ تولد: ۵ اردیبهشت ۱۳۷۳
 • قد: ۱۸۰
 • باشگاه فعلی : پرسپولیس
 • صفحه شخص در اینستاگرام :saeedsadeghi21
 • همسر : مجرد

سعید صادقی بازیکن

زندگینامه سعید صادقی و همسرش(saeed sadeghi)

سعید صادقی (زاده ۵ اردیبهشت ۱۳۷۳ در ساری) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در حال حاضر برای باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند. او در نقل و انتقالات ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ با عقد قراردادی به تیم پرسپولیس پیوست

صادقی یکی از فوتبالیست های معروف و با تکنیک ایرانی است که سابقه بازی در تیم های مطرحی چون : صبای قم ، نیروی زمینی ، مس کرمان ، خونه به خونه ، شهر خودرو ، گل‌گهر سیرجان و … را در کارنامه ورزشی خود دارد. سعید صادقی در سال ۲۰۲۲ به عضویت تیم ملی فوتبال ایران درآمد و قرار است در ترکیب تیم ملی فوتبال کشورمان قرار بگیرد

زندگینامه سعید صادقی و همسرش

سوابق ورزشی

صادقی فوتبال را از تیم شهید متولی ساری و زیر نظر حمید نشاطی آغاز کرد. از مربیان او می توان به جعفر فلاح، عزیز تقی زاده و رضا تقوی نام برد که کمک شایانی برای پیشرفت این بازیکن فوتبال انجام دادند

او تاکنون در تیم صنعت شهید متولی، پرسپولیس ساری و صنعت ساری بازی کرده است. درخشش زیاد این بازیکن کم سن و سال در بازیهای تیم صنعت ساری باعث شد تا خیلی زود به تیم های بزرگ کشورمان راه باید

عکس های جدید سعید صادقی فوتبالیست

خانواده

آقای صادقی در خانواده ای ۵ نفره با دو برادر در ساری به دنیا آمد. خودش گفته: خانواده بنده مخصوصاً پدر و مادرم همیشه مشوق من بودند و هستند. همچنین ۲ برادرم نیز خیلی کمک حال من بودند تا به این جایگاه برسم. از همین جا از تمام الطاف این عزیزان سپاسگزاری می کنم.

همسر و ازدواج سعید صادقی بازیکن فوتبال

ایشان در حال حاضر مجرد بوده و ازدواج نکرده. صادقی داباره ازدواجش گفته: بنده مجرد هستم و شرایطم با بازیکنانی که متأهل هستند متفاوت است. من تحت تکفل پدرم هستم و از لحاظ مالی مشکلات عدیده ای ندارم.

همسر و ازدواج سعید صادقی بازیکن فوتبال

سقف آروزها

صادقی آرزو دارد روزی پیراهن رئال مادرید را بپوشد و برای این تیم بازی کند.

از صبای قم تا مس کرمان

در سال ۲۰۱۲ به تیم صبای قم پیوست و یک فصل برای این تیم به میدان رفت. او دوران سربازی خود را در نیروی زمینی سپری کرد و پس از آن به مس کرمان رفت.

مس کرمان

صادقی در سال ۲۰۱۵ به تیم مس کرمان پیوست و ۳۱ بازی برای تیمش انجام داد و موفق شد دو گل به ثمر برساند. او یک فصل در این تیم ماند و پس از به تیم خونه به خونه رفت

سعید صادقی پرسپولیسی

خونه به خونه

از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ عضو تیم خونه به خونه بود و در این مدت ۲۹ بازی برای تیم جدیدش بازی کرد، اما موفق به گلزنی نشد. پس از جدایی از خونه به خونه به پیکان پیوست و ۴ بازی برای پیکان انجام داد و کلی را وارد دروازه حریف نکرد.

دوبل با شهرخوردو

وینگر خوش تکنیک که فصل گذشته موثرترین بازیکن لیگ برتر، از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ به عضویت تیم شهرخودرو درآمد و ۶۴ یازی برای این تیم انجام داد و موفق شد ۵ گل وارد دروازه حریف کند. او در مقابل ذوب آهن دوبل کرد و نام خودش را به عنوان تکنیکی ترین بازیکن لیگ برتر بیست و یکم فوتبال ایران ثبت کرد.

سعید صادقی بازیکن گل گهر

درخشش با گل گهر

این فوتبالیست ساروی، در ۶ مهر ۱۳۹۹ با قراردادی یکساله به گل‌گهر سیرجان پیوست وی در ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ قراردادش را یک سال دیگر تمدید کرد. او ۵۸ بار به میدان رفت و توانست ۱۲ گل بزند. با اینکه در گل گهر سیرجان، آنقدر بازیکن شاخص و درجه یکی نبود، اما در نقل و انتقالات، کار به جایی رسید که چند تیم به طور جدی این بازیکن را می خواستند.

خانواده و عکس های برادر و پدر سعید صادقی فوتبالیست

جالب است بدانید که باشگاه استقلال در صدد جذب این بازیکن بودند که صادقی در پاسخ به این پرسش که چرا با وجود پیشنهادی که از استقلال تهران داشت در نهایت تصمیم به ماندن در گل گهر سیرجان گرفت، اظهار داشت:

باعث افتخار من است که از تیم بزرگی مثل استقلال پیشنهاد داشتم و باید از کادر فنی این تیم تشکر کنم. من همه شرایط را مورد بررسی قرار دادم و در نهایت تصمیم گرفتم در گل‌گهر بمانم. من فصل خوبی را با این تیم پشت سر گذاشتم و دوست داشتم باز هم با امیر قلعه‌نویی کار کنم و فکر می‌کنم تصمیم خوبی گرفتم.

سعید صادقی بازیکن پرسپولیس کیست

سعید صادقی بازیکن پرسپولیس

سعید صادقی در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ به شاه ماهی نقل و انتقالات معروف شد و در نهایت در ۴ تیر ۱۴۰۱ با عقد قراردادی به تیم پرسپولیس پیوست.

تا جایی که وحید قلیچ درباره او گفته: خیلی دلش بخواهد که به پرسپولیس بیاید! پرسپولیس جای بازیکنان بزرگ است. بازیکنی که نه تجربه ملی دارد، نه سابقه ای در فوتبال مان داشته، اگر بخواهد برای پرسپولیس کلاس بگذارد، همان بهتر که نیاید. تا جایی که میدانم این بازیکن تا سه چهار سال پیش اصلاً فوتبال بازی نمی کرد و تازه فوتبالیست شده! اگر ادعایی دارد پس بازیکنانی که از ۱۶، ۱۷ سالگی در لیگ برتر فوتبال بازی می کنند چه باید بگویند؟ آنهایی که از سن ۱۹ سالگی در تیم ملی بوده اند چه باید بگویند؟ با ۲۸ سال سن نباید از این حرفها زد! این عدد و رقم‌هایی که برای او گفته می شود به درد برنامه بچه‌ها و کارتون فوتبالیست‌ها خوب است. اینجا پرسپولیس است تیم قهرمانان، تیم سلاطین.

سعید صادقی پرسپولیسی یا استقلالی

سعید صادقی پرسپولیسی یا استقلالی

این ستاره ملی پوش به شدت پرسپولیسی است و تمام دوستان نزدیکش و بازیکنان تیم ملی هم این مساله را می دانند. علیرضا بیرانوند هم با انتشار یک استوری خبر از پرسپولیسی شدن صادقی داد

نظرات