زمان پخش و تکرار و بازپخش برنامه حسینیه معلی شبکه سه سیما [+ ساعت تکرار]

0

«برنامه حسینیه معلی» ویژه برنامه مناسبتی ماه محرم و صفر ۱۴۰۱ برای پخش در شبکه سه سیما هر شب ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه پخش میشود و تکرار در ساعات ۲:۳۰ و ۱۷:۳۰ می باشد. جزئیات پخش و معرفی کامل برنامه معلی شبکه سه سیما و زمان پخش و تکرار این برنامه مناسبتی می پردازیم

جزئیات زمان پخش و معرفی کامل برنامه معلی شبکه سه سیما + تکرار و بازپخش

ساعت و زمان دقیق پخش برنامه حسینیه معلی شبکه سه سیما + تکرار و بازپخش

ویژه برنامه‌ «حسینیه معلی» به تهیه کنندگی سعید ستودگان در ماه محرم و صفر سال ۱۴۰۱  از شبکه سه سیما پخش می‌شود. اولین قسمت برنامه معلی همزمام با آغاز ماه محرم ۱۴۰۱ با اجرای حامد سلطانی روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت

در این برنامه از حضور مداحان شاخص و پیشکسوتان هیئات مذهبی کشور بهره‌مند خواهد شد و خادمان حضرت سیدالشهدا علیه السلام، برنامه «معلی» را همراهی خواهند کرد.

در این ویژه برنامه، لحظات درخشانی از عزاداری های نواحی و استان‌ها، اقوام و گویش‌های مختلف ایرانی و همچنین جهان اسلام ثبت و به تصویر کشیده خواهد است.مهدی رسولی و مجیدبنی فاطمه و دو تن دیگر از مداحان در این برنامه حضور دارند.

ساعت پخش و تکرار

🔹 برنامه تلویزیونی حسینیه معلی با اجرای حامد سلطانی هر شب حوالی ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه پخش خواهد شد

🔸 تکرار : ساعات ۲:۳۰ و ۱۷:۳۰

🔸 برخی ممکن است گمان کنند که این برنامه یک تلنت استعدادیابی در حوزه مداحی است که در پاسخ باید گفت که اینچنین نیست و هیچگونه رقابتی در این برنامه بین شرکت کنندگان وجود ندارد

سعید ستودگان تهیه کننده ویژه برنامه «معلی» گفت : به یاری خدا و با عنایت اهل بیت علیهم السلام، قرار است که ویژه برنامه متفاوتی در ایام محرم و صفر امسال (۱۴۰۱) روی آنتن شبکه سه سیما برود و با عنایت سید و سالار شهیدان، ویژه برنامه‌ «معلی» با قاب‌هایی گرم و صمیمی از آئین‌های عاشورایی و عزاداری نواحی و اقوام استان‌های مختلف کشور برای سید شهدا(ع) خواهد بود

🔸 وی ادامه داد: در این ویژه برنامه، لحظات درخشانی از عزاداری های نواحی و استان‌ها، اقوام و گویش‌های مختلف ایرانی و همچنین جهان اسلام ثبت و به تصویر کشیده خواهد است

🔹 این برنامه از حضور مداحان شاخص و پیشکسوتان هیئات مذهبی کشور بهره‌مند خواهد شد و خادمان حضرت سیدالشهدا علیه السلام، برنامه «معلی» را همراهی خواهند کرد.

🔸 برخی ممکن است گمان کنند که این برنامه یک تلنت استعدادیابی در حوزه مداحی است که در پاسخ باید گفت که اینچنین نیست و هیچگونه رقابتی در این برنامه بین شرکت کنندگان وجود ندارد.

وی ادامه داد: در این ویژه برنامه، عزاداری های نواحی، استان‌ها، اقوام و گویش‌های مختلف ایرانی و همچنین جهان اسلام به تصویر کشیده می‌شود.

تهیه کننده برنامه «معلی» تصریح کرد: این برنامه با حضور مداحان شاخص و پیشکسوتان و خادمان هیات‌های مذهبی کشور تولید می‌شود.

ستودگان با اشار به اینکه «معلی» برنامه استعدادیابی در حوزه مداحی نیست، بیان کرد: برخی ممکن است گمان کنند که این برنامه یک برنامه استعدادیابی در حوزه مداحی است که در پاسخ باید گفت که هیچگونه رقابتی در این برنامه بین شرکت کنندگان وجود ندارد و صرفا برای عرض ارادت به مقام امام حسین (ع) تولید می‌شود.

ستودگان در پایان عنوان کرد: نام «معلی» به معنی برافشته و بلند مرتبه برای این برنامه در نظر گرفته شده است که یادآور عتبات عالیات کربلا به عنوان میعادگاه عاشقان و دلدادگان حسینی است.

نظرات