زمان پخش و تکرار و بازپخش برنامه حسینیه معلی شبکه سه سیما محرم ۱۴۰۲ [+تکرار]

0

«برنامه حسینیه معلی» ویژه برنامه مناسبتی محرم ۱۴۰۲ برای پخش در شبکه سه سیما هر شب ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه پخش میشود و تکرار در ساعات ۱۵:۳۰ می باشد. جزئیات پخش و معرفی کامل برنامه معلی شبکه سه سیما و زمان پخش و تکرار این برنامه مناسبتی می پردازیم

برنامه تلویزیونی حسینیه معلی در محرم ۱۴۰۲ با اجرای نجم الدین شریعتی هر شب حوالی ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه پخش خواهد شد

🔸 تکرار : ساعات ۱۵:۲۷

فصل جدید برنامه «حسینیه معلی» در دهه اول محرم ۱۴۰۲ بعد از خبر شبانگاهی از سه‌شنبه ۲۷ تیر، تا شام غریبان هر شب ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد و تکرار آن نیز ساعت ۱۵:۲۷ خواهد بود. روی آنتن می‌رود. این برنامه با اجرای نجم الدین شریعتی و حضور سید مجید بنی‌فاطمه، میثم مطیعی، مهدی رسولی و رضا هلالی به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

«حسینیه معلی»؛ از سه‌شنبه ۲۷ تیر، تا شام غریبان هر شب ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

جزئیات زمان پخش و معرفی کامل برنامه معلی شبکه سه سیما + تکرار و بازپخش

ساعت و زمان دقیق پخش برنامه حسینیه معلی شبکه سه سیما محرم ۱۴۰۲ + تکرار و بازپخش

ویژه برنامه‌ «حسینیه معلی» به تهیه کنندگی سعید ستودگان در ماه محرم ۱۴۰۲ از ۲۷ تیرماه ۱۴۰۲ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. اولین قسمت برنامه معلی همزمان با آغاز محرم ۱۴۰۲ با اجرای نجم الدین شریعتی روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت

در این برنامه از حضور مداحان شاخص و پیشکسوتان هیئات مذهبی کشور بهره‌مند خواهد شد و خادمان حضرت سیدالشهدا علیه السلام، برنامه «معلی» را همراهی خواهند کرد.

در این ویژه برنامه، لحظات درخشانی از عزاداری های نواحی و استان‌ها، اقوام و گویش‌های مختلف ایرانی و همچنین جهان اسلام ثبت و به تصویر کشیده خواهد است.مهدی رسولی و مجیدبنی فاطمه و دو تن دیگر از مداحان در این برنامه حضور دارند.

ساعت پخش و تکرار

🔹 برنامه تلویزیونی حسینیه معلی با اجرای نجم الدین شریعتی هر شب حوالی ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه پخش خواهد شد

🔸 تکرار : ساعات ۱۵:۲۷

🔸 برخی ممکن است گمان کنند که این برنامه یک تلنت استعدادیابی در حوزه مداحی است که در پاسخ باید گفت که اینچنین نیست و هیچگونه رقابتی در این برنامه بین شرکت کنندگان وجود ندارد

سری جدید برنامه معلی

فصل جدید برنامه «حسینیه معلی» از سه شنبه ۲۷ تیر روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

فصل جدید برنامه «حسینیه معلی» از سه‌شنبه ۲۷ تیر، با اعمال تغییراتی در چینش داوران این برنامه روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت. ۳ فصل گذشته برنامه «حسینیه معلی» با داوری مداحان و ذاکران اهل بیت (ع) سعید حدادیان، مهدی سلحشور، سیدمجید بنی فاطمه، مهدی رسولی و محمد صمیمی و با اجرای حامد سلطانی پخش می‌شد.

‌در فصل جدید «حسینیه معلی» که همزمان با آغاز محرم روی آنتن می‌رود، میثم مطیعی به همراه ذاکران اهل بیت (ع) مجید بنی فاطمه، عبدالرضا هلالی و مهدی رسولی در جایگاه داوری این برنامه حضور خواهند داشت.

تغییر مجری برنامه

تهیه‌کننده مجموعه «حسینیه معلی» از تغییر مجری و کارشناسان مداح و ذاکر این برنامه برای پخش در سری جدید خبر داد.

سعید ستودگان تهیه‌کننده برنامه «حسینیه معلی» درباره فصل جدید این برنامه و ترکیب ذاکرین و مجری با اشاره به تغییر مجری در این فصل نیز گفت: حامد سلطانی اجرای برنامه اعجوبه‌ها را دارد و نتوانستیم توفیق همکاری با او را داشته باشیم و در این فصل احمد اکبرنژاد از مجریان باسابقه شبکه سه برنامه را اجرا می‌کند.

سعید ستودگان تهیه کننده ویژه برنامه «معلی» گفت : به یاری خدا و با عنایت اهل بیت علیهم السلام، قرار است که ویژه برنامه متفاوتی در ایام محرم و صفر امسال (۱۴۰۲) روی آنتن شبکه سه سیما برود و با عنایت سید و سالار شهیدان، ویژه برنامه‌ «معلی» با قاب‌هایی گرم و صمیمی از آئین‌های عاشورایی و عزاداری نواحی و اقوام استان‌های مختلف کشور برای سید شهدا(ع) خواهد بود

🔸 وی ادامه داد: در این ویژه برنامه، لحظات درخشانی از عزاداری های نواحی و استان‌ها، اقوام و گویش‌های مختلف ایرانی و همچنین جهان اسلام ثبت و به تصویر کشیده خواهد است

🔹 این برنامه از حضور مداحان شاخص و پیشکسوتان هیئات مذهبی کشور بهره‌مند خواهد شد و خادمان حضرت سیدالشهدا علیه السلام، برنامه «معلی» را همراهی خواهند کرد.

🔸 برخی ممکن است گمان کنند که این برنامه یک تلنت استعدادیابی در حوزه مداحی است که در پاسخ باید گفت که اینچنین نیست و هیچگونه رقابتی در این برنامه بین شرکت کنندگان وجود ندارد.

وی ادامه داد: در این ویژه برنامه، عزاداری های نواحی، استان‌ها، اقوام و گویش‌های مختلف ایرانی و همچنین جهان اسلام به تصویر کشیده می‌شود.

تهیه کننده برنامه «معلی» تصریح کرد: این برنامه با حضور مداحان شاخص و پیشکسوتان و خادمان هیات‌های مذهبی کشور تولید می‌شود.

ستودگان با اشار به اینکه «معلی» برنامه استعدادیابی در حوزه مداحی نیست، بیان کرد: برخی ممکن است گمان کنند که این برنامه یک برنامه استعدادیابی در حوزه مداحی است که در پاسخ باید گفت که هیچگونه رقابتی در این برنامه بین شرکت کنندگان وجود ندارد و صرفا برای عرض ارادت به مقام امام حسین (ع) تولید می‌شود.

ستودگان در پایان عنوان کرد: نام «معلی» به معنی برافشته و بلند مرتبه برای این برنامه در نظر گرفته شده است که یادآور عتبات عالیات کربلا به عنوان میعادگاه عاشقان و دلدادگان حسینی است.

نظرات