بازیگر نقش رحمان در سریال یاغی کیست بیوگرافی و عکس بدون گریم

0

بازیگر نقش رحمان در سریال یاغی کیست بیوگرافی و عکس بدون گریم

بیوگرافی مهدی حسینی نیا بازیگر نقش رحمان در سریال یاغی کیست بیوگرافی و عکس جدید و اینستاگرام و آشنایی با مهدی حسینی نیا بازیگر نقش رحمان در سریال یاغی همراه سن و ویکی پدیا و فیلم ها و سریال های جدید مهدی حسینی نیا بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون در سریال یاغی را در این صفحه از مجله حرف تازه مشاهده نمایید.

بازیگر نقش رحمان در سریال یاغی

مهدی حسینی نیا متولد ۲۸ شهریور سال ۱۳۶۰ در تهران، فارغ التحصیل كارشناسی رشته نرم افزار، هنرپیشه است که با بازی در سریال خانه امن و سریال یاغی در نقش رحمان برادر بهمن به شهرت رسید. او مجرد بوده و در حال حاضر ازدواج نکرده است

سریال یاغی توسط محمد کارت ساخته شده است. یاغی مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی در ژانر درام است که برای سرویس نمایش خانگی فیلیمو ساخته شده‌ است. فیلم‌نامهٔ آن را پدرام پورامیری، حسین دوماری و کارت بر اساس رمان سالتو به نگارش درآورده‌اند.

بیوگرافی مهدی حسینی نیا بازیگر نقش رحمان در سریال یاغی

سوابق بازیگری

آقای حسینی نیا بازیگری را از سال ۱۳۹۸ با نقش آفرینی در تئاتر آغاز کرد. از جمله فعالیت ‌های او در تئاتر می‌توان به بازی در نمایش‌های صور اسرافیل و او شمال من، جنوب من، شرق و غرب من بود اشاره کرد.

مهدی حسینی‌نیا در آثاری همچون تاکنون در فیلم های سینمایی دسته دختران، مصلحت، روز ششم، روشن، شنای پروانه، گورکن، عنکبوت، شب اول هجده سالگی، ما همه با هم هستیم، متری شیش و نیم، بنفشه آفریقایی، شنل، ایستگاه اتمسفر، اینجا کسی نمی میرد، خشکسالی و دروغ، هیچ کجا هیچ کس، من همسرش هستم، اینجا بدون من، سریال های لحظه گرگ و میش، پرده نشین، مجموعه های نمایش خانگی : میدان سرخ، می خواهم زنده بمانم، یاغی، سیاوش، عالیجناب، فیلم های کوتاه: بی ریختی، به وقت جدید یا قدیم، نفس گیر، سواد کوهی، مدار بسته، روایت ناپدید شدن مریم، امیرعلی، سنگ روی سنگ، هم سایه ها، تئاتر های: گریزلی، ملاقات، مده آ، فصل دوم، به طرز غریبی، و چند داستان دیگر، جعبه پاندورا، لوسیا، صور اسرافیل، درها و دیوارها، او شمال من، جنوب من، شرق و غرب من بود، باور کنید من گره گوار سامسا هستم و فلان و فلان حضور داشته است. به نقش‌ آفرینی پرداخته ‌است.

بیوگرافی بازیگر نقش رحمان در سریال یاغی

بیوگرافی بازیگر نقش رحمان در سریال یاغی

مهدی حسینی نیا در پیج اینستاگرام درباره نقشی که در سریال یاغی بازی کرده، خودش را اینگونه معرفی کرده: این امن‌ ترین جا واسش بغل منه.
می‌شه تو زندگی خصوصی من دخالت نکنی؟!

یاغی مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی در ژانر درام است که برای سرویس نمایش خانگی فیلیمو ساخته شده‌است. محمد کارت کارگردانی این مجموعه را بر عهده دارد و فیلم‌نامهٔ آن را پدرام پورامیری، حسین دوماری و کارت بر اساس رمان سالتو به نگارش درآورده‌اند. بازیگران اصلی این مجموعه پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، سامان مهکویه، افشین حسنلو و آبان عسکری، مه‌ لقا باقری، عباس جمشیدی‌ فر، جواد خواجوی و الیکا ناصری هستند.

یاغی در ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ به نمایش درآمد. این مجموعه با استقبال منتقدان و مخاطبان مواجه شده‌است.

اسم واقعی بازیگر نقش رحمان در سریال یاغی

“یاغی” روایتگر درامی پر فراز و نشیب از سفر یک قهرمان است که شخصیت های متنوعی از طبقات مختلف اجتماعی در مسیر با او همراه می شوند یا برایش مانع می تراشند. یاغی باید از مرز درد و خستگی عبور کند.

بیوگرافی مهدی حسینی نیا بازیگر نقش رحمان در سریال یاغی کیست

سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت و به تهیه‌کنندگی سید مازیار هاشمی در سال ۱۴۰۱ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این سریال پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، فرهاد اصلانی، نیکی کریمی، آبان عسکری، مهدی حسینی نیا، مه لقا باقری، عباس جمشیدی فر، جواد خواجوی، ناهید مسلمی، امیر رضا دلاوری، بهرام ابراهیمی، نادر شهسواری، سیدمحمد هادی دیباجی، الیکا ناصری، محمد صابری، توفیق حیدری، سامان مهکویه، افشین حسنلو، حسن همتی، شهاب کرلو، محمد مطهری پور، سعید شریف، عباس ایمانی، علی محمد حسام فر، پگاه سعیدی، لادن ژاوه وند، هوشنگ قوانلو، صفر محمدی، امیر مقیمی، مائده تقوایی، مهرداد خانی و نیلوفر شهفری به هنرمندی پرداخته‌اند.

نظرات