تفریحات

بازیگر نقش احمد در سریال یاغی کیست بیوگرافی و عکس بدون گریم

0

بازیگر نقش احمد در سریال یاغی کیست بیوگرافی و عکس بدون گریم

بیوگرافی سعید شریف بازیگر نقش احمد در سریال یاغی کیست بیوگرافی و عکس جدید و اینستاگرام و آشنایی با سعید شریف بازیگر نقش احمد در سریال یاغی همراه سن و ویکی پدیا و فیلم ها و سریال های جدید سعید شریف بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون در سریال یاغی را در این صفحه از مجله حرف تازه مشاهده نمایید.

بازیگر نقش احمد در سریال یاغی

سعید شریف متولد دهه ۶۰ در تهران، هنرپیشه است که با بازی در سریال ششمین نفر و آخرین بازی و سریال یاغی به شهرت رسید. او مجرد بوده و در حال حاضر ازدواج نکرده است

سریال یاغی توسط محمد کارت ساخته شده است. یاغی مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی در ژانر درام است که برای سرویس نمایش خانگی فیلیمو ساخته شده‌ است. فیلم‌نامهٔ آن را پدرام پورامیری، حسین دوماری و کارت بر اساس رمان سالتو به نگارش درآورده‌اند.

بیوگرافی سعید شریف بازیگر نقش احمد در سریال یاغی کیست

سوابق بازیگری

آقای شریف سابقه نقش آفرینی در فیلم ناکوک، سریال های ششمین نفر، آخرین بازی و مجموعه نمایش خانگی یاغی را در کارنامه هنری خود دارد.

او بازیگری را از تئاتر آغاز کرده و پس از چند سال فعالیت در عرصه تئاتر در فیلم های ناکوک و سریال های آخرین بازی در سال ۱۳۹۳ به کارگردانی حسین سهیلی زاده و ششمین نفر در سال ۱۳۹۰ به کارگردانی بهمن گودرزی به ایفای نقش پرداخته است.

بیوگرافی سعید شریف بازیگر نقش احمد در سریال یاغی

بیوگرافی سعید شریف بازیگر نقش احمد در سریال یاغی

سعید شریف درباره نقشی که در سریال یاغی ایفا کرده در پیج اینستاگرامش نوشته: اجتمایی بودن به ما نیومده، ما آب بخوریم میگن سگ مست شده …

یاغی مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی در ژانر درام است که برای سرویس نمایش خانگی فیلیمو ساخته شده‌است. محمد کارت کارگردانی این مجموعه را بر عهده دارد و فیلم‌نامهٔ آن را پدرام پورامیری، حسین دوماری و کارت بر اساس رمان سالتو به نگارش درآورده‌اند.

اسم واقعی بازیگر نقش احمد در سریال یاغی

در این سریال پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، فرهاد اصلانی، نیکی کریمی، آبان عسکری، مهدی حسینی نیا، مه لقا باقری، عباس جمشیدی فر، جواد خواجوی، ناهید مسلمی، امیر رضا دلاوری، بهرام ابراهیمی، نادر شهسواری، سیدمحمد هادی دیباجی، الیکا ناصری، محمد صابری، توفیق حیدری، سامان مهکویه، افشین حسنلو، حسن همتی، شهاب کرلو، محمد مطهری پور، سعید شریف، عباس ایمانی، علی محمد حسام فر، پگاه سعیدی، لادن ژاوه وند، هوشنگ قوانلو، صفر محمدی، امیر مقیمی، مائده تقوایی، مهرداد خانی و نیلوفر شهفری به هنرمندی پرداخته‌اند.

یاغی در ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ به نمایش درآمد. این مجموعه با استقبال منتقدان و مخاطبان مواجه شده‌است.

آثار و سوابق کاری

فیلم ناکوک

سریال ششمین نفر

سریال آخرین بازی

مجموعه نمایش خانگی یاغی

نظرات