نحوه شرکت و سایت ثبت نام مسابقه قهرمان شبکه سه + زمان پخش و شرایط ثبت نام

0

نحوه شرکت و سایت ثبت نام مسابقه قهرمان شبکه سه + زمان پخش و شرایط ثبت نام

شرکت و ثبت نام در مسابقه قهرمان شبکه سه سیما برای عموم آزاد است و همه میتوانند در این مسابقه شرکت کنند. در ادامه شرایط و نحوه شرکت در مسابقه استعدادیابی قهرمان شبکه ۳ تلویزیون همراه با سایت ثبت نام و قوانین و زمان ثبت نام و زمان پخش را بخوانید

مسابقه قهرمان

قهرمان جدیدترین مسابقه شبکه سه سیما به تهیه کنندگی محمد حسین سعادتی است که از سال ۱۴۰۰ در حال تولید بوده و به زودی فراخوان برای شرکت در این مسابقه از سوی عوامل داده خواهد شد. جزییات دیگر پروژه جدید شبکه سه به زودی اعلام خواهد شد.

این مسابقه آیتم‌های متنوعی دارد و ورزشکاران و افرادی که حرفه ای در رشته های مختلف ورزشی فالیت دارند، می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

قهرمان پروژه بین‌ المللی تلویزیون است که این بار شبکه سه سیما قرار است به سراغ ساخت استعدادیابی جدیدی در سطح بین‌الملل برود. گفته میشود که قرار است که بعد از اتمام عصر جدید جازیگرین آن شود.

این مسابقه برگرفته از نمونه‌های خارجی و موفق جهانی است که نیرو، سرعت عمل و استقامت شرکت‌ کنندگان از نکات اصلی و مهم آن محسوب می‌شود چرا که آن‌ها با چنین شاخصه‌ هایی باید برای حضور در مسابقه با یکدیگر رقابت کنند.

مسابقه استعدادیابی قهرمان به تهیه‌ کنندگی محمدحسین سعادتی و کارگردانی محمد پیوندی با هدف استعدادیابی در حوزه رشته‌های مختلف ورزشی از شبکه سه سیما  به زودی روی آنتن خواهد رفت و به زودی فراخوان خود را منتشر می‌کند تا میزبان شرکت‌کنندگان اولین فصل از مسابقات باشند.

سایت ثبت نام مسابقه قهرمان

سایت ثبت نام در مسابقه قهرمان شبکه سه

«قهرمان» پس از انتشار فراخوان خود وارد مرحله راستی آزمایی می‌شود و پس از آن‌ با ۴۰۰ نفر به صورت رسمی اولین مرحله این مسابقه را آغاز می‌کند. آدرس سایت متعاقبا اعلام میشود تا بتوانید در این مسابقه استعداد خود را به نمایش بگذارید

مجری

هنوز جزئیات بیشتری درباره عوامل و مجری این برنامه منتشر نشده و مشخص نیست چه کسی اجرای آن را بر عهده خواهد داشت.

صفحه اینستاگرام

پیج اینستاگرام این مسابقه به نشانی @ghahreman.tv در دسترس عموم قرار دارد.

«قهرمان» پس از انتشار فراخوان خود وارد مرحله راستی آزمایی می‌شود و پس از آن‌ با ۴۰۰ نفر به صورت رسمی اولین مرحله این مسابقه را آغاز می‌کند.

نظرات