همه جا با فرادرس
اکسکوینو

بازیگر نقش صحرا در سریال بازی نقاب ها کیست بیوگرافی و عکس بدون گریم

0

بازیگر نقش صحرا در سریال بازی نقاب ها کیست بیوگرافی و عکس بدون گریم

بیوگرافی مهسا هاشمی بازیگر نقش صحرا در سریال بازی نقاب ها کیست بیوگرافی و عکس جدید و اینستاگرام و آشنایی با مهسا هاشمی بازیگر نقش صحرا در سریال بازی نقاب ها همراه سن و ویکی پدیا و فیلم ها و سریال های جدید مهسا هاشمی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون در سریال بازی نقاب ها را در این صفحه از مجله حرف تازه مشاهده نمایید.

بازیگر نقش صحرا در سریال بازی نقاب ها

مهسا هاشمی فعالیت بازیگری را از کودکی آغاز کرده و برای اولین بار با بازی در تیزرهای تبلیغاتی وارد عرصه بازیگری شد و تاکنون در چندین فیلم و سریال پربیننده و مطرح بازی کرده است.

سریال بازی نقاب ها توسط سیروس حسن پور و توسط علی مهام تهیه‌کنندگی شده است.

مهسا هاشمی در سریال بازی نقاب ها نقش صحرا را بازی کرده که بنا به قانون خون بس در بین دو طایفه به عقد یاشار درمی آید و همسرش می شود، اما شوهرش دل در گرو دختر دیگری به نام آلما دارد و چالش های زیادی برایش در زندگیش رخ می دهد.

او متولد ۱۸ فروردین ۱۳۷۷ در تهران، دارای مدرک تحصیلی رشته مهندسی عمران، یکی از بازیگران با سابقه و مشهور تئاتر و سینما و تلویزیون است که تاکنون در چندین فیلم سینمایی و سریال و نمایش به ایفای نقش پرداخته است.

مهسا هاشمی از بازیگران جوان تئاتر و تلویزیون است و اولین تجربه بازیگری حرفه ای خود را در کودکی و در ۵ سالگی با بازی در فیلم های تبلیغاتی آغاز کرد .

و سپس در سال ۱۳۸۷، در فیلم بهار قبل و بعد به کارگردانی شاهد احمدلو بازی کرد و باید گفت توانسته نقش خوبی را به نمایش بگذارد.

وی به تازگی در فیلم هایی «سرزمین کهن»، «وضعیت سفید»، «گمشده» و فیلم سینمایی «خیابان بیست و چهارم» و عروس تاریکی و بیست و یک روز یعد ، آگوست و ماهی و برکه و … بازی کرده و همچنین تجربه بازی در چند فیلم و تله فیلم را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است.

بیوگرافی مهسا هاشمی بازیگر نقش صحرا در سریال بازی نقاب ها کیست

سوابق بازیگری

خانم هاشمی فعالیت هنری خود را ۵ سالگی با فیلم های تبلیغاتی در تلویزیون آغاز کرد و به تازگی در آثاری همچون فیلم هایی چون «سرزمین کهن»، «وضعیت سفید»، «گمشده» و فیلم سینمایی «خیابان بیست و چهارم» و عروس تاریکی و بیست و یک روز یعد ، آگوست و ماهی و برکه و… حضور داشته است.

صحرا کاراکتر اصلی در بازی نقاب ها میباشد. خانم هاشمی در نقشی که بازی کرده و چندین تجربه بازیگری خود را به صورت حرفه ای در قاب تلویزیون به دست آورده است.

بیوگرافی بازیگر نقش صحرا در سریال بازی نقاب ها

بیوگرافی بازیگر نقش صحرا در سریال بازی نقاب ها

سریال بازی نقاب ها به کارگردانی سیروس حسن پور و تهیه کنندگی علی مهام با حضور بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون از شبکه دو سیما پخش شد

مهسا هاشمی در این سریال در نقش صحرا بازیگر نقش مقابل بابک انصاری در نقش یاشار است.

صحرا و یاشار دو جوان از دو طایفه ترکمن قربانی نزاع خانواده هایشان میشوند. دو طایفه ترکمن ، بعد از سال ها نزاع و درگیری خونین تصمیم به مصالحه می گیرند و دو جوان از این دو طایفه که پدرانشان به دست هم کشته شده اند با هم وصلت می کنند و این آغاز ماجرای زیادی در این سریال است.

«بازی نقاب‌ها» نام تازه‌ترین مجموعه تلویزیونی شبکه دو سیماست که داستان دو طایفه از دیار ترکمن صحرا را به تصویر می‌کشد. دو خانواده که از پس درگیری و دشمنی و خون‌ریزی چند ساله تصمیم به صلح و آشتی می‌گیرند و پیوند ازدواج دو جوان از این دو طایفه نقطه «خون‌بس» بر خط طولانی این نزاع می‌شود.

عکس بازیگر نقش صحرا در سریال بازی نقاب ها

آزیتا حاجیان، جعفر دهقان، منوچهر آذر، بابک انصاری، رحیم نوروزی، مهرداد ضیایی، فرهاد بشارتی، مهسا هاشمی، یلدا قشقایی، لیلا برخورداری، صفا آقاجانی و مینا نوروزی بازیگران این سریال به نویسندگی بهنام علیزاده هستند که تهیه‌کننده آن علی مهام است و کارگردانی را سیروس حسن‌پور برعهده داشته است.

او درباره «شخصیت صحرا می‌گوید: صحرا دختری است که به خاطر برادرش پا روی احساسات خود می‌گذارد و ازخودگذشتگی می‌کند تا این خون‌بس برقرار شود. طی این ۴۰ قسمت، اتفاقاتی می‌افتد که شخصیت صحرا را پخته می‌کند و او را به بلوغ فکری می‌رساند و تماشاگر روند این تحول را طی این مدت می‌بیند.

بازیگر نقش صحرا در سریال بازی نقاب ها

طی سالیان سال بین دو قبیله درگیری‌هایی ایجادشده که گره این درگیری به دست یک دختر ۲۰ ساله و یک پسر جوان گشوده خواهد شد و زنجیره این حوادث درامی را شکل می‌دهد که تک‌تک شخصیت‌های داستان را جذابیت‌ می‌بخشد که شخصیت صحرا هم یکی از مهم‌ترین آنهاست.

نقش صحرا سه گریم متفاوت در این سریال دارد؛ گریم قبل از ازدواج، گریم روز عروسی و گریم بعد از ازدواج. خانم خسروی طراح گریم سریال برای هر یک از سه مرحله ویژگی‌های خاصی درنظر گرفته بودند که به خوبی اجرا شد.

 

نظرات