تفریحات

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ آلودگی هوا (جدید)

1

آخرین خبر تعطیلی مدارس و ادارات شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ گرد و خاک و آلودگی هوا در شهرهای تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، مشهد ، خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر بدلیل آلودگی هوا مشخص شد, تعطیلی مدارس و ادارات فردا شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ به دلیل گردوخاک و الودگی هوا و تعطیلی مدارس و ادارات و بانک ها و دانشگاه های شهرها و استان ها امروز شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ آلودگی هوا را از حرف تازه میخوانید.

تعطیلی مدارس شنبه 21 خرداد 1401 آلودگی هوا

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ آلودگی هوا (جدید)

🔹 اطلاعیه ای درباره تعـطیلی مدارس برای روز شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ صادر نشده و تعطیلی فردا با توجه به شرایط جوی و آلاینده ها دور از انتظار نخواهد بود و تا ساعاتی دیگر بروز رسانی خواهیم کرد.

در حال تکمیل….

🌦 هواشناسی فردا ۲۱ خرداد

🔹بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده توسط سازمان هواشناسی، سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به وقوع سیلاب ناگهانی و رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، در مناطق مستعد خیزش گردوخاک طی امروز و فردا در ۷ استان از ورود توده جدید گردوخاک به کشور طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد.

🔹سازمان هواشناسی طی ۳ روز آینده در خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، ارتفاعات البرز شرقی در استان‌های گلستان، سمنان، شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل افزایش ابر، رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی همراه با خیزش گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

طی روزهای شنبه تا دوشنبه در سیستان و بلوچستان و ارتفاعات کرمان افزایش ابر گاهی همراه با وزش باد شدید و رعدوبرق پیش‌بینی شده است.

همچنین امروز و فردا رشد ابر و رخداد رگبار پراکنده باران در ارتفاعات بالادستی ، دور از انتظار نیست. طی امروز و فردا روند کاهش نسبی دما و روزهای دوشنبه و سه شنبه (۲۳ و ۲۴ خرداد) روند افزایش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی توده گردوخاک در کشور عراق شکل گرفته که انتظار می‌رود طی ۲۴ ساعت آینده نوار غربی کشور و به‌تدریج بخش‌هایی از مرکز کشور را تحت تاثیر خود قرار دهد و باعث افزایش آلاینده جوی و کاهش کیفیت هوا شود.

طی ۲ روز آینده در نوار شرقی کشور و برخی مناطق استان‌های واقع در زاگرس مرکزی و طی ۳ روز آینده در دامنه‌های جنوبی البرز در زنجان، قزوین، البرز، تهران،‌اصفهان و فارس افزایش ابر گاهی همراه با وزش باد شدید و خیزش گردوخاک پیش‌بینی شده است.

همچنین طی سه روز آینده در ایلام، خوزستان، کرمانشاه و بوشهر وزش باد شدید همراه با خیزش گردوخاک انتظار می‌رود و خلیج‌فارس مواج خواهد بود.

آسمان تهران فردا (۲۱ خرداد) صاف و در بعضی ساعت‌ها وزش باد با احتمال وزش باد شدید و گرد و خاک با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۴درجه سانتیگراد و طی یکشنبه (۲۲ خرداد) صاف و در بعد از ظهر کمی ابری و وزش باد با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

1 دیدگاه در “آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ آلودگی هوا (جدید)

  1. موز گفت:

    چیشد آقا تعطیله؟ فردا امتحان دارم هیچی نخوندم

نظرات