تفریحات

فیلم لحظه وحشتناک ربودن پسر ۱۰ ساله در دماوند تا ماجرای قتل را ببینید

0

فیلم کامل ربودن پسر ۱۰ ساله در دماوند تا قتل و کشف جسد پسر بچه ۱۰ ساله که توسط پسر ۱۹ ساله در دماوند رخ داد و هشداری جدید برای خانواده ها می باشد (حتما ببینید) فیلم ربودن پسر ۱۰ ساله از لحظه فریب دادن تا ناپدید شدن و به قتل رساندن و کشف جسد پسر بچه ده ساله در دماوند تهران بعد ار ربودن را در فیلم لحظه ربودن پسر ۱۰ ساله دماوند (۱۸+) ببینید:

ربودن پسر ۱۰ ساله در دماوند

فیلم لحظه وحشتناک ربودن پسر ۱۰ ساله در دماوند تا ماجرای قتل را ببینید

از ساعاتی پیش ویدئویی با عنوان لحظه فریب و ربودن پسر ۱۰ ساله در دماوند در شبکه های اجتماعی وایرال شده که بازتاب گسترده ای داشته است

فیلم ربودن پسر ۱۰ ساله از لحظه فریب دادن تا ناپدید شدن و به قتل رساندن پسر ۱۰ ساله در دماوند و کشف جسدش را ببینید:

پرونده ناپدید شدن پسربچه‌ ۱۰ ساله در شهرستان دماوند، با کشف جسدش در حوالی شهرک جیلاردنو  و اعترافات قاتل ۱۹ ساله وارد فاز جدیدی توسط پلیس آگاهی شد

 

جام جم آنلاین نوشت: هفته گذشته (خرداد ۱۴۰۱) خانواده‌ای با مراجعه به پلیس خبر از ناپدید شدن پسربچه ۱۰ ساله خود دادند. به‌ گفته آنها، پسرشان برای بازی از مجتمع مسکونی شان در حوالی شهرک مسکن‌ مهر گیلاوند خارج شده و دیگر به خانه بازنگشته بود. خانواده این کودک می‌گفتند پسرشان دارای معلولیت ذهنی بود و پس از ناپدید شدن وی همه جا را دنبالش گشته اما اثری از او پیدا نکرده‌اند.

با اظهارات خانواده پسربچه گمشده، تحقیقات پلیس برای یافتن ردی از وی آغاز شد. مأموران با حضور در محل زندگی پسربچه مسیرهایی را که احتمال می‌رفت وی از آنجا عبور کرده باشد تجسس کردند و در نهایت با بررسی دوربین‌های مداربسته به سرنخ مهمی دست یافتند. فیلم‌های ضبط شده از این حکایت داشت که کمی دورتر از محل زندگی پسربچه، پسر جوانی دست او را گرفته و با خود می‌برد.

ماجرای ناپدید شدن پسر 10 ساله در دماوند تا قتل

ماجرای ناپدید شدن پسر ۱۰ ساله در دماوند تا قتل

همه شواهد از این حکایت داشت که پسربچه گمشده ربوده شده و تنها مظنون پرونده همان پسر جوانی بود که همراهش بود. دستور بازداشت این مظنون صادر شد و مأموران در جریان تحقیقات گسترده موفق شدند هویت او را شناسایی کنند.

محل زندگی پسر جوان در مجتمع کناری محل زندگی پسربچه گمشده بود و در این شرایط، وی توسط مأموران دستگیر و به اداره آگاهی منتقل شد. متهم اگرچه در ابتدا تلاش می‌کرد خود را بی‌گناه معرفی کند و مدعی بود که از سرنوشت پسربچه خبر ندارد اما در نهایت اعترافات هولناکی به زبان آورد که نشان از قتل پسربچه گمشده داشت.

او اعتراف کرد که روز حادثه با دیدن پسربچه به سمت او رفته و به وی خوراکی داده و او را گول زده است. پس از آن نیز دست او را گرفته و از محل سکونتش دور کرده و در نهایت به قتل رسانده است. متهم ۱۹ساله مدعی بود که پس از ارتکاب این جنایت هولناک، جسد پسربچه را مخفیانه به حوالی شهرک جیلاردنو برده و آنجا دفن کرده است.

علت قتل

این در حالی بود که با پیدا شدن جسد پسربچه گمشده، آثار خفگی روی گردن او مشهود بود و با اعترافات جوان جنایتکار وی بازداشت شد و به‌گفته سردار کیومرث عزیزی، فرمانده انتظامی شرق استان تهران، تحقیقات برای مشخص شدن علت اصلی جنایت و انگیزه متهم از قتل پسربچه خردسال ادامه دارد.

نظرات