تفریحات

فیلم جنجالی تیراندازی و درگیری مسلحانه با کلاشینکف در ارومیه را کامل ببینید

0

درگیری مسلحانه در ارومیه : فیلم کامل تیراندازی و درگیری مسلحانه در ارومیه میان سرنشینان چند خودروی سواری و واکنش ها را ببینید که در ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ در خیابان آزادگان شهرستان ارومیه رخ داد.

فیلم کامل تیراندازی و درگیری مسلحانه با کلاشینکف در ارومیه را ببینید

ماجرای فیلم کامل تیراندازی و درگیری مسلحانه با کلاشینکف در ارومیه را ببینید

از ساعاتی پیش ویدئوی جنجالی و وحشتناک از درگیری مسلحانه در خیابان آزادگان ارومیه در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است که باعث رعب و وحشت مردم شده است.

ساعت ۲۰ شب ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ درگیری مسلحانه میان سرنشینان چند خودروی سواری در خیابان آزادگان ارومیه رخ داد که در ویدئوی زیر ببینید:

دانلود ویدئو

در این درگیری مسلحانه که با استفاده از سلاح‌های شکاری رخ داد، سرنشینان دو خودرو به سمت خودروی دیگر شلیک و راننده یکی از خودروها زخمی شد و به دنبال این درگیری، نیروهای پلیس نسبت به تعقیب متهمان فراری اقدام کرد‌.

بر اساس جدیدترین خبرها از این درگیری و تیراندازی در ارومیه، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌ غربی با اشاره به یک فقره درگیری مسلحانه‌ در خیابان آزادگان شهر ارومیه گفت: ماموران انتظامی چهار عامل این درگیری را شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

‌برخورد با عاملان تیراندازی مسلحانه درس عبرتی برای قانون‌شکنان خواهد بود

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی در این ارتباط با اشاره به یک فقره درگیری مسلحانه‌ در خیابان آزادگان شهر ارومیه اظهار داشت: بر اثر یک فقره درگیری مسلحانه‌ منجر به تیراندازی در یک خیابان این شهر، ماموران انتظامی چهار عامل این درگیری را شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ صادق شکری با بیان اینکه در این تیراندازی دو ‌خودرو و یک قبضه کلاشینکف نیز توفیف شد، افزود:‌ علت اصلی این درگیری نزاع و اختلافات خانوادگی اعلام شده است.

دستگیری عوامل تیراندازی و نزاع خیابانی در ارومیه

در اثر یک مورد تیراندازی مسلحانه در خیابان آزادگان شهر ارومیه چهار عامل این درگیری شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند که علت اصلی این درگیری نزاع و درگیری خانوادگی اعلام شده است.

حسین مجیدی دادستان عمومی و انقلاب ارومیه

حسین مجیدی دادستان عمومی و انقلاب ارومیه نیز با اشاره به درگیری مسلحانه در خیابان آزادگان ارومیه، اظهار کرد: دستگاه‌ قضایی به طور جد، پیگیر شناسایی هرچه سریع عاملان تیراندازی است.

به گفته وی، عاملان این تیراندازی پس از طی مراحل قانونی و قضایی به اشد مجازات خواهند رسید.

وی ادامه داد: با کسانی که با ایجاد رعب و وحشت، امنیت روانی جامعه را به مخاطره می‌اندازند به هیچ عنوان مماشاتی در کار نخواهد بود و اشد مجازات در انتظارشان است.

همچنین ایرنا نوشت: یک منبع آگاه گفت: بر اساس شواهد اولیه درگیری مسلحانه در خیابان آزادگان ارومیه رخ داده و این درگیری یک زخمی برجای گذاشته است

این منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود اظهار داشت: این درگیری ساعت حوالی ۲۰ شب رخ داده و مسوولان در حال بررسی علل حادثه هستند.

وی ادامه داد: در این درگیری سرنشینان ۲ خودرو با هم در خیابان درگیر می‌شوند که سرنشینان خودروی سواری پژو با سلاح گرم به طرف مقابل شلیک می‌کنند و یکی از سرنشینان زخمی شدند.

نظرات