آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ آلودگی هوا (جدید)

2

آخرین خبر تعطیلی مدارس و ادارات سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ آلودگی هوا در شهرهای تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، مشهد ، خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر بدلیل آلودگی هوا مشخص شد, تعطیلی مدارس و ادارات فردا سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ به دلیل گردوخاک و الودگی هوا و تعطیلی مدارس و ادارات و بانک ها و دانشگاه های شهرها و استان ها امروز سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ آلودگی هوا را از حرف تازه میخوانید.

تعطیلی مدارس سه شنبه 17 خرداد 1401 آلودگی هوا

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ آلودگی هوا (جدید)

🔹هنوز درباره تعـطیلی مدارس و دانشگاه ها و ادارات برای روز سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ تصمیمی اتخاذ نشده و تعطیلی فردا با توجه به شرایط جوی و آلاینده ها دور از انتظار نخواهد بود و تا ساعاتی دیگر بروز رسانی خواهیم کرد.

در حال تکمیل….

🌦 هواشناسی فردا ۱۷ خرداد

🔹بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده توس سازمان هواشناسی، افزایش نسبی تندی باد تا صبح روز سه‌ شنبه (۱۷ خرداد ماه) تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده‌ها می‌شود، هرچند با آغاز تردد خودروها، افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا به‌ویژه در مناطق پرتردد دور از انتظار نیست. وزش باد مؤثر در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده‌ها را فراهم خواهد کرد، بااین‌حال افزایش غلظت آلاینده ازن در برخی ساعات بعدازظهر سبب کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق خواهد شددر شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبح امروز (۱۶ خرداد ماه) کیفیت هوا در برخی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته و افزایش ترافیک صبحگاهی است.

عدم وزش باد مؤثر در طول روز پراکندگی آلاینده‌ها را محدود می‌کند علاوه بر این با توجه به افزایش دما و فراهم شدن شرایط مناسب جهت تولید آلاینده ازن، در برخی ساعات بعدازظهر احتمال افزایش غلظت این آلاینده و کاهش کیفیت هوا در بر خی مناطق وجود خواهد داشت. تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت یکشنبه همراه با افزایش ترافیک شامگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد و کیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت.

طوفان شن و گرد و خاک شرق کشور از جمله استان‌های سیستان و بلوچستان را درگیر می‌کند.

🔹دمای هوا از سه‌ شنبه ( ۱۷ خرداد) در گیلان و از چهارشنبه ( ۱۸خرداد) در اردبیل، مازندران و گلستان به طور محسوسی کاهش می‌یابد.

🔹طی امروز  ۱۷ خرداد ماه اهواز با دمای ۴۹ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و شهرکرد با دمای۷ درجه سانتیگراد سردترین مرکز استان‌ کشور است.

 

2 دیدگاه در “آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ آلودگی هوا (جدید)

  1. یه بنده خدا گفت:

    میدونی من میترسم اخرش فردا برم امتحان بدم بیام بعد ببینم هنوز زده شده مشخص نشده😂😂😂

  2. زینب گفت:

    الان فردا تعطیله یا نه؟

نظرات