فیلم کامل لحظه وحشتناک زنده به گور کردن جوجه ها در اردبیل و واکنش ها را ببینید

0

فیلم کامل لحظه زنده به گور کردن جوجه ها در اردبیل و واکنش ها را ببینید که در خرداد ۱۴۰۱ به طرز عجیب و وحشتناکی هزاران جوجه توسط صاحب مرغداری در اردبیل معدوم و زنده به گور می کنند.

فیلم کامل لحظه وحشتناک زنده به گور کردن جوجه ها در اردبیل و واکنش ها را ببینید

فیلم کامل لحظه وحشتناک زنده به گور کردن جوجه ها در اردبیل و واکنش ها را ببینید

از روز گذشته ویدئویی گوتاه از نحوه معدوم کردن و کشتن هزاران جوجه یک روزه و زنده به گور کردن آنها در شبکه اجتماعی در حال انتشار است که صاحب یک مرغداری در اردبیل، به‌دلیل کمبود و گرانی نهاده‌های تولید و دان مرغ، مجبور به معدوم کردن هزاران قطعه جوجه شده و این اقدام با واکنش تند کاربران مواجه شد.

به دنبال انتشار تصاویری از معدوم کردن چندین هزار جوجه در اردبیل عاملان این اقدام در استان تحت تعقیب کیفری قرار گرفت. در فیلم زیر کشتن و زنده به گور کردن هزاران جوجه در اردبیل را ببینید:

دانلود

در این خصوص معاون اجتماعی و پیشگیری رئیس کل دادگستری استان اردبیل به مهر گفت: عاملان این اقدام در استان تحت تعقیب کیفری هستند.

جلال آفاقی به دنبال اقدام غیرقانونی و غیر شرعی یکی از واحدهای پرورش مرغ در اردبیل در دفن چندین هزار جوجه زنده که تصاویر آن در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای داشته و در حال انتشار است، افزود: دادستانی اردبیل به‌صورت مستقیم به این موضوع ورود پیدا کرده و تا تشخیص عامل یا عاملان این اقدام بررسی‌ها را ادامه می‌دهد.

آفاقی این عمل را غیرشرعی، غیراخلاقی و غیرقانونی دانست و ادامه داد: تصمیم دستگاه قضائی استان برای مجازات سنگین عامل یا عاملین این عمل مجرمانه قطعی است.

وی با یادآور شدن حقوق حیوانات، این عمل را از جنبه اقتصادی نیز به‌ویژه در شرایط تورم و گرانی فعلی، به نوعی اخلال در نظام اقتصادی و تضییع حقوق مردم عنوان کرد و از متولیان امر در سازمان‌های اداری مرتبط خواست اقدامات پیشگیرانه لازم را از تکرار موارد مشابه انجام دهند.

جلال آفاقی، معاون اجتماعی و پیشگیری رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: به دنبال اقدام غیرقانونی و غیر شرعی یکی از واحدهای پرورش مرغ اردبیل در دفن چندین هزار جوجه زنده که تصاویر آن در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای داشته و در حال انتشار است، دادستانی اردبیل به صورت مستقیم به این موضوع ورود پیدا کرده و تا تشخیص عامل یا عاملان این اقدام بررسی‌ها را ادامه خواهد داد.

تصمیم دستگاه قضایی استان برای مجازات سنگین عامل یا عاملین این عمل مجرمانه قطعی است. منبع: مهر

 

نظرات