تفریحات

مدل های جدید تی شرت تابستانی زنانه و دخترانه مجلسی و اسپرت ۱۴۰۱

0

مدل جدید تی شرت زنانه ۱۴۰۱ : انتخاب تی شرت برای فصل تابستان یکی از دغدغه های افراد برای این فصل گرم است. بسیاری از تی شرت ها بر اساس طرح، جنس و رنگ متفاوت می شوند.یکی از المان های خرید تی شرت زنانه جنس آن است که در این محتوا می خواهیم شما را با برخی از نکات خرید تی شرت و مدل های جدید تیشرت زنانه ۱۴۰۱ – ۲۰۲۲ مجلسی و اسپرت آشنا کنیم با ما در حرف تازه همراه باشید.

تی شرت زنانه تابستانی 1401

راهنمای خرید

وقتی نوبت به خرید تیشرت می‌رسد، توجه به نوع پارچه آن یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید در قدم اول انجام دهید.

بهترین انتخاب برای جنس تیشرت، پنبه است. آن هم کتان خالص یا ۱۰۰ درصد؛ نه پارچه‌ای که با الیاف دیگری مثل پلی استر ترکیب شده است. پارچه پنبه ای مقاومت خوبی دارد، می‌توان به راحتی آن را شست و در عین حال به پوست شما اجازه نفس کشیدن می‌دهد.
اکیدا توصیه می‌کنیم از خرید تیشرت‌هایی که در بافت آن‌ها از پلی استر استفاده شده است، خودداری کنید؛ چون وقتی سایر الیاف طبیعی به کار رفته در لباس شسته شوند.کمی آب می‌روند؛ ولی پلی استر شکل قبلی‌اش را حفظ می‌کند. نتیجه این می‌شود که تی شرت شما در بخش‌هایی تنگ و در سایر بخش‌ها گشاد و بدفرم خواهد شد.

تی شرت زنانه و دخترانه

تی شرت تابستانی زنانه و دخترانه ۲۰۲۲

حساس راحتی در لباس و تیشرتی که قصد خرید آن را دارید، باید اصلی‌ترین معیار شما باشد. با وجود این خیلی طبیعی است که بعد از مدتی، پارچه تیشرت کمی کش بیاید؛ بنابراین موقع خرید سراغ مدل‌های فیت یا Slim Fit بروید تا بعد از چند بار شسته شدن دچار دردسر نشوید.
بهترین روش برای اینکه بدانید تیشرت جدید اندازه‌تان هست یا نه؛ پوشیدن آن است

تی شرت دخترانه

موقع خرید تی شرت همیشه به دوخت نواحی مهمی مثل یقه، آستین‌ها و لبه پایینی لباس دقت کنید. دقت نکردن به این موارد باعث می‌شود پولتان را دور بیندازید.
موقع خرید آنلاین عکس را زوم کنید و درز و دوخت‌ها را به خوبی بررسی کنید.
دوخت دور آستین، یقه و اطراف سرشانه یک برند با کیفیت به صورت یکسره است و جایی قطع نمی‌شود. برندهای خیلی خوب معمولا این دوخت را دوبله می‌کنند. و به جای یک بار دوخت، سراغ دو بار دوخت می‌روند تا احتمالا در رفتگی دوخت و ایجاد درز را به حداقل برسانند.

 

جدیدترین انواع مدل های تیشرت تابستانی زنانه مجلسی و اسپرت ۱۴۰۱

بلوز تابستانی

تی شرت تابستانی زنانه مجلسی ۱۴۰۱

تا همین چند سال پیش هم بیشتر برندها به سمت تیشرت‌های تک رنگ و ساده پیش می‌رفتند. اما مدتی است که خرید تی شرت های طرح‌دار هم طرفداران زیادی پیدا کرده است. و خیلی‌ها دوست دارند از طریق طرح یا نوشته روی لباسشان باورها، سلیقه یا اعتقادشان را به نمایش بگذارند؛ بنابراین ساده یا طرح‌دار بودن تی شرت کاملا سلیقه‌ای است.

به خاطر داشته باشید هر چقدر جنس پارچه تی شرت شما بهتر باشد. امکان چاپ طرح‌های رنگی‌تر، زیباتر و تمیزتری را به تولید کننده خواهد داد؛ بنابراین تی شرتی که چاپ روی آن تمیز نیست، جنس خوبی هم ندارد.
دقت داشته باشید اگر طرح چاپ شده روی تی شرت تَرَک خورده باشد. یا با کشیدن ناخن روی آن بلند شود، تی شرت شما کاملا بی کیفیت خواهد بود.

بلوز اسپرت دخترانه

این روزها تنوع در رنگ و مدل تیشرت زنانه طرح‌دار بیشتر از سال‌های قبل است. چرا که هر فردی می‌تواند طرح مورد علاقه خود را روی آن چاپ کند. طرح تیشرت زنانه می‌تواند یک نوشته، عکس شخصیت‌های کارتونی، فیلم و سریال، یک چهره معروف، یک نقاشی معروف یا یک تصویر ضمنی باشد. در واقع هر چیزی که تصور کنید، می‌توانید آن را روی تیشرت زنانه خود چاپ کنید. از این رو تعداد انتخاب‌هایتان نامحدود است.

تی شرت مجلسی زنانه

بلوز اسپرت زنانه

تی شرت فانتزی زنانه

لباس زنانه تابستانی

تی شرت فانتزی دخترانه ۲۰۲۲

پیراهن تابستانی

مدل های لباس زنانه ویژه تابستان

با ما همراه باشید

نظرات