وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ بعلت گرد و غبار + اسامی شهرها

2

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ بعلت آلودگی هوا و دلیل گرد و خاک و آلودگی هوا و طوفان و بازندگی و تگرگ مشخص شد+ اسامی شهرها

خبر تعطیلی مدارس و ادارات به دلیل الودگی هوا دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ در تمامی شهرهای سراسر ایران + تعطیلی مدارس فردا الودگی هوا در ادامه در پاسخ به سوال دانش آموزان عزیز که آیا مدارس شهرهای تهران و ایلام و بوشهر و چهارمحال و بختیاری و یزد و کرمان و مشهد و همدان و کردستان دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ تعطیل است یا نه و آیا مدارس تهران دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ تعطیل است یا نه جزئیات اخبار جدید درباره وضعیت تعطیلی فعالیت مدارس مشهد و ایلام و بوشهر و خرمشهر و تهران برای فردا را بخوانید

تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 2 خرداد 1401

وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ بعلت گرد و غبار + اسامی شهرها

🔹اخبار جدید بالافاصله پس از اعلام مسئولان مربوطه در این پست منتشر خواهد شد

هواشناسی شهرها برای فردا

🔹 بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی: هشدار سطح زرد هواشناسی برای بارش باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، در مناطق مستعد ریزش تگرگ در استان‌های شمالی و خراسان شمالی تا روز چهارشنبه صادر شده است.

هشدار دیگری برای وزش باد و گردوخاک و کاهش کیفیت هوا از تا روز سه‌شنبه برای استان‌های البرز، سمنان، تهران، گیلان، اصفهان، مرکزی، آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، زنجان، قزوین، صادر شد

استان تهران و بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی روز‌های آینده آسمان تهران آفتابی پیش‌بینی می‌شود. فردا ۲ خرداد ۱۴۰۱ آسمان پایتخت آفتابی خواهد بود و شاخص آلودگی هوا نیز در وضعیت زرد پیش‌بینی می‌شود.
بخوانید…

آسمان تهران فردا (۲ خرداد ماه) آفتابی با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتیگراد و طی روز سه‌شنبه (۳ خرداد ماه) آفتابی با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۲۹ درجه سانتیگراد و برای روز چهارشنبه (۴ خرداد ماه) توام با وزش باد و با حداقل دمای ۱۷ درجه و با حداکثر دمای ۲۹ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته با میانگین ۱۰۰ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت سالم بود. آلاینده شاخص هم‌اکنون با میانگین ۱۱۹ است و کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

افزایش نسبی تندی باد تا صبح روز دوشنبه (۲ خردا ماه) تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده‌ها می‌شود، هرچند با آغاز تردد خودروها، افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا به‌ویژه در مناطق پرتردد دور از انتظار نیست. وزش باد مؤثر در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده‌ها را فراهم خواهد کرد، بااین‌حال افزایش غلظت آلاینده ازن در برخی ساعات بعدازظهر سبب کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق خواهد شد.

 

 

2 دیدگاه در “وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ بعلت گرد و غبار + اسامی شهرها

  1. ناشناس گفت:

    مشهد تعطیله

  2. حسین مرمضی گفت:

    استان خوزستان تعطیل است یا نه ؟

نظرات