وضعیت تعطیلی ادارات خوزستان فردا پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ بعلت آلودگی هوا

1

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس و ادارات شهرهای خوزستان و اهواز فردا پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ به علت گرد و خاک و آلودگی هوا و طوفان و بازندگی و تگرگ مشخص شد + اسامی شهرها در تعطیلی دانشگاه ها و مدارس و ادارات خوزستان و شهرهای خوزستان اهواز الودگی هوا فردا پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ سراسر ایران+تعطیلی ادارات و بانک ها و دانشگاه ها فردا الودگی هوا در ادامه در پاسخ به سوال آیا ادارات شهرهای خوزستان و اهواز فردا پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ تعطیل است یا نه جزئیات اخبار جدید درباره وضعیت تعطیلی فعالیت ادارات و دانشگاه ها و بانک ها خوزستان و اهواز و خرمشهر برای فردا را بخوانید

تعطیلی ادارات خوزستان فردا پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

وضعیت تعطیلی ادارات خوزستان فردا پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ بعلت آلودگی هوا

قابل توجه کاربران محترم که هنوز درباره تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و ادارات خوزستان و اهواز در روز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ تصمیمی اتحاذ نشده و تا ساعاتی دیگر این خبر بروزرسانی میشود

پیش بینی وضع هوای خوزستان و اهواز فردا پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

بر اساس جدیدترین خبرها از وضعیت هوای خوزستان و شهرهای خوزستان از وضعیت هوای خوزستان در ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱: روابط عمومی اداره کل محیط زیست خوزستان اعلام کرد؛ هوای ۱۴ شهرستان خوزستان در وضعیت خطرناک قرار دارد و میزان غلظت گرد و غبار PM۱۰ بر حسب میکروگرم بر متر مکعب در ۱۴ شهرستان در ساعت ۷ صبح امروز، چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه در وضعیت خطرناک برای همه گروه‌های سنی قرار گرفت.

میزان آلودگی در ایذه یک هزار و ۱۰۳، بهبهان ۹۴۰، گتوند ۶۵۴، شوشتر ۵۶۶، مسجدسلیمان ۵۶۴، امیدیه ۴۵۴، هندیجان ۴۲۲، بندر امام خمینی ۴۱۸، شوش و استانداری اهواز ۴۰۰ ثبت شد.

همچنین میزان آلودگی در ماهشهر ۳۷۹، شادگان ۳۱۷، حمیدیه ۲۳۰ و دشت آزادگان ۱۹۰ گزارش شده است.

در این مدت آبادان با میزان آلودگی ۱۴۴ در وضعیت سالم قرار گرفته است.

گفتنی است؛ به دلیل وقوع گرد و غبار با منشا عراقی در روز گذشته، اداره‌ها و مدارس استان خوزستان تعطیل و امتحان‌های مدارس لغو شدند.

همچنین ۶۵۳ نفر با مشکلات تنفسی به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مراجعه کردند که از این تعداد ۵۹۱ نفر به صورت سرپایی درمان، ۵۴ نفر در بخش‌های عادی بستری و ۱۶ نفر دیگر در بخش‌های ویژه بستری شدند.

به دلیل تداوم گرد و غبار در ۷ شهرستان شمالی شامل؛ اندیمشک، دزفول، شوشتر، گتوند، مسجدسلیمان، لالی و اندیکا و احتمال افزایش گرد و خاک برای ساعت‌های صبح امروز، کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوا تصمیم بر لغو امتحان‌های مدارس و دورکاری ۲ ساعته اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی گرفت.

در مناطق شرق و شمال شرق کشور شاهد افزایش حجم ریزگرد‌ها هستیم، در خوزستان، بوشهر، ایلام و کرمانشاه، وزش باد شدید و گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

در برخی نقاط استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، استان‌های ساحلی خزر، خراسان شمالی و رضوی در برخی ساعات رگبار، وزش باد شدید، گاهی گردوخاک داریم.

1 دیدگاه در “وضعیت تعطیلی ادارات خوزستان فردا پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ بعلت آلودگی هوا

  1. هدی گفت:

    با این شرایط واقعا مجبورین کنکور برگزار کنید نمیشه نفس کشید ریه هامو پر از گرد و خاک شده با این وضع مگه میشه نشست سرجلسه کنکور اونم ۳ ۴ساعت یه خورده رحم داشته باشین مام آدمیم به خدا

نظرات