اکسکینو

کسب درآمد بالا از آموزش تعمیرات برد الکترونیکی فنی برق

0

تعمیرات برد الکترونیکی از مشاغل پردرآمد و پولساز فنی می باشد و اگر به مهارت های این شغل مسلط باشید و بتوانید پس از آموزش تعمیرات برد الکترونیکی انواع بردهای الکترونیکی را عیب یابی و تعمیر کنید می توانید از این شغل درآمدهای بسیار بالایی داشته باشید. برد الکترونیکی از مهم ترین قطعات در لوازم برقی و الکترونیکی است و در ساختار تمام لوازم از بزرگ تا کوچک دیده می شود. به دلیل نقش مهمی که بردهای الکترونیکی در این لوازم دارند خراب شدن آنها می تواند عملکرد لوازم را با اختلال ایجاد کند بنابراین لازم است تا هر چه سریعتر تعمیرات برد صورت گیرد. این موضوع به خوبی خبر از بازار کار خوب این رشته می دهد. آموزشگاه های بسیاری مانند آموزشگاه فنی برق و فنون برق به آموزش نحوه عیب یابی و تعمیرات انواع برد الکترونیکی پرداخته اند که با شرکت در دوره های آموزش تعمیرات برد الکترونیکی آنها می توانید به بازار کار این شغل وارد شده و کسب درآمد کنید.

آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

آموزش تعمیرات برد الکترونیکی شامل چیست؟

برد الکترونیکی صفحه ای است که بر روی آن قطعات بسیاری از جمله مقاومت، خازن، ترانزیستور و غیره قرار گرفته اند. قطعات قرار گرفته بر روی این صفحه از طریق سیم های اتصال به هم متصل شده اند. بردهای الکترونیکی بنا به دلایل گوناگون از جمله افزایش جریان برق، آب خوردگی، کثیف شدن و غیره دچار مشکل می شوند. تعمیر و عیب یابی برد کار آسانی نیست و نیاز به بررسی دقیق دارد. اگر عیب یابی برد به درستی صورت نگیرد ممکن است به جای تعمیر برد آسیب های بیشتری به آن وارد شود. بنابراین بسیار مهم است که پیش از تعمیر برد، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی را به صورت حرفه ای دیده باشید.

تعمیرات بردهای الکترونیکی شامل مراحل گوناگونی می شود:

  1. جدا کردن برد از دستگاه
  2. بررسی و تست قطعات الکترونیکی
  3. بررسی ظاهری قطعات
  4. بررسی اتصالات
  5. شناسایی قطعه معیوب
  6. تعمیر یا تعویض قطعه معیوب

برخی از مهم ترین مراحلی است که در زمان تعمیرات برد بایستی مورد توجه قرار گیرد.

توجه داشته باشید که انجام هر یک از این مراحل به ابزارهای خاصی نیاز دارد . در دوره های آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی مراحل تعمیرات برد به همراه نحوه کار با ابزارها به شما آموزش داده می شود.

آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

بازار کار تعمیرات برد الکترونیکی چگونه است؟

بردهای الکترونیکی قطعاتی حساس و پیچیده اند و تعمیرات آنها به دانش و مهارت های تخصصی نیاز دارد. تخصصی بودن تعمیرات برد بازار کار این حرفه را اشباع نکرده و این حرفه را به یکی ار بهترین رشته های فنی در بازار کار تبدیل کرده است. بنابراین در صورت آموزش تعمیرات برد الکترونیکی در یک آموزشگاه حرفه ای می توانید به درآمدهای بسیار خوبی دست پیدا کنید.

توجه داشته باشید که خراب شدن برد عملکرد لوازم الکترونیکی را با اختلالات بسیاری روبه رو می کند  بنابراین بایستی هر چه سریعتر مشکل شناسایی ورفع گردد. اما عیب یابی و تعمیر سریع برد تنها از دست تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده بر می آید. به دلیل کمبود نیروی متخصص در این حرفه، می توان گفت شغل تعمیرات برد الکترونیکی از بهترین مشاغل در میان شغل های فنی است. این حرفه نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها نیز از بازار کار خوبی برخوردار می باشد.

اگر آموزش تعمیرات برد را به خوبی یاد بگیرید می توانید با سرعت بیشتری مهارت های دیگر مشاغل فنی را نیز یاد گرفته و آینده شغلی خود را متحول کنید. به طور مثال می توانید آموزش تعمیرات موبایل یا آموزش تعمیرات لوازم خانگی را بهتر یاد بگیرید و ر این مشاغل به موفقیت برسید.

آموزش تعمیرات برد الکترونیکی با فنی برق

آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین آموزش های فنی حرفه ای است که دوره های تعمیرات برد الکترونیکی را برگزار می کند. این آموزشگاه در کلاس های تعمیرات برد هر آنچه که برای ورود به بازار کار این شغل مورد نیاز است را به شما آموزش می دهد. آموزش ها طی این کلاس به صورت عملی بوده و در محیطی  شبیه به محیط واقعی کار نحوه عیب یابی و تعمیرات برد را یاد خواهید گرفت. سرفصل های این دوره بسیار کامل و جامع است. آموزشگاه فنی برق برای آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی با اساتید حرفه ای و با تجربه همکاری داشته است. اگر قصد ورود به بازار کار این حرفه را دارید و می خواهید در بازار کار به موفقیت دست پیدا کنید. آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین آموزشگاه هایی است که با شرکت در دوره های آن می توانید به درآمدهای بالا دست پیدا کنید.

در این اموزشگاه علاوه بر دوره های تعمیرات برد کلاس های آموزشی متعدد دیگری برگزار می شود که در ادامه با برخی از این کلاس ها آشنا می شویم.

آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

آموزش برق ساختمان در آموزشگاه فنی برق

آموزش برق ساختمان یکی از رشته های فنی پردرآمد دیگری است که می توانید شما را برای رسیدن به مهارت های بالا یاری کند. برق ساختمان شامل مجموعه ای از اقدامات از قبیل نقشه کشی، سیم کشی، لوله کشی ، نصب سیستم های امنیتی و رفاهی و غهره می باشد.با توجه به این که برق یکی از مهم ترین نیازهای هرساختمانی است بنابراین می توان آینده شغلی بسیار خوبی را برای این شغل متصور شد.

در دوره آموزش برق ساختمان فنی برق، صفر تا صد برق کشی ساختمان به شما آموزش داده می شود. آموزش ها در این دوره از پایه شروع شده و در انتها شما را به یک برقکار حرفه ای ساختمان تبدیل می کند. اگر از علاقه مندان به برق ساختمان هستید و می خواهید در این زمینه فعالیت داشته باشید باید بگوییم انتخاب خوبی است چرا که این شغل از بهترین مشاغل فنی در بازار کار است.

در این آموزشگاه علاوه بر دوره فوق کلاس های آموزشی متعدد دیگری برگزار می شود. آموزش تعمیرات ایسیو، آموزش مکانیک خودرو، آموزش جوشکاری، آموزش برق صنعتی، آموزش تعمیرات لوازم خانگی، آموزش نصب دوربین مدار بسته و غیره برخی از دوره های در حال برگزاری در این آموزشگاه است.

اگر قصد ثبت نام در این دوره یا دیگر دوره های آموزشی را دارید تنها کافیست به سایت این مجموعه به آدرس https://fannibargh.com/ مراجعه کنید یا با شماره ۰۲۱۶۶۱۲۱۰۲۹ تماس بگیرید.

نظرات