arongroups

معرفی تورهای مشهد در سه دسته ارزان، اکونومی و لوکس

0

تور مشهد از محبوب ترین تورهای داخلی در ایران است که به صورت پیوسته در حال برگزاری است. این تور دارای کیفیت های مختلفی است و به همین سبب با قیمت های متنوعی ارائه می گردد. اختلاف قیمت بین تورهای مختلف مشهد شاید در نگاه اول شگفت به نظر برسد، اما با آگاهی از عوامل موثر بر هزینه ها به منطق آن پی خواهید برد. پیش از معرفی انواع تورها از نظر قیمت، بهتر است نگاهی داشته باشیم به مهم ترین فاکتورهای تعیین کننده در قیمت تور

 تورهای مشهد سفرآس24

کدام فاکتورها قیمت تور را تعیین می کنند؟

هزینه یک تور از عوامل مختلفی تأثیر می پذیرد که زمان سفر، کیفیت هتل انتخابی، شیوه سفر (زمینی یا هوایی)، کلاس پروازی، مدت زمان اقامت و خدمات سایت برگزار کننده از مهم ترین آنها به شمار می آیند. هر کدام از این عوامل می توانند سبب افزایش یا کاهش هزینه سفر شوند و قیمت تور را مشخص کنند. به طور مثال رزرو تور مشهد در زمان تعطیلات نوروز و تعطیلات تابستان به سبب پر طرفدار بودن گران است.

در این میان کیفیت هتل انتخابی تأثیر بسیاری بر قیمت تور دارد. مشهد از نظر تعداد و تنوع اقامتگاه در کشور جایگاه نخست را دارد. تورهای ارائه شده برای سفر به مشهد در اقامتگاه هایی متنوع از هتل پنج ستاره تا خانه مسافرهای ارزان قیمت برگزار می شوند و به همین دلیل با بودجه تمام مسافران قابل تنظیم هستند. تورهای مشهد سفرآس۲۴ با توجه به فاکتور هتل محل برگزاری به سه دسته ارزان، اکونومی و گران قیمت تقسیم می شود. در ادامه به معرفی این تورها خواهیم پرداخت.

تورهای لاکچری مشهد

تورهای لاکچری در هتل هایی با پنج و چهار ستاره برگزار می گردد. این هتل ها دارای ساختمانی شیک و مجلل هستند که به دست بهترین مهندسان داخلی و خارجی طراحی گردیده است. اتاق های این گونه هتل ها دارای فضایی دلباز و چیدمانی فوق العاده زیبا هستند و به انواع امکانات اقامتی مجهز شده اند. در این گونه هتل ها می توانید در بهترین رستوران های اختصاصی غذا بخورید و در مدرن ترین فضاهای ورزشی و تفریحی سرگرم باشید. لیست زیر تورهای لوکس مشهد را نشان می دهد:

 1. تور مشهد هتل مجلل درویشی

تور مشهد هتل مجلل درویشی

ساخت هتل درویشی از بزرگ ترین پروژه های اقامتی کشور بود که نوید برپایی یکی از لوکس ترین هتل ها را در شهر مقدس مشهد می داد. شهری با سالانه بیش از ۲۵ میلیون مسافر که بسیاری از آنان اقامت لاکچری را انتخاب می کنند. تور مشهد هتل مجلل درویشی به عنوان یکی از لاکچری ترین تورهای کشور شما را ساکن اقامتگاهی با طراحی شیک، اتاق های لوکس، امکانات رفاهی فوق العاده و فضاهای تفریحی – ورزشی بی نظیر می کند.

 1. تور هتل بین المللی قصر

تور هتل بین المللی قصر نیز از لاکچری ترین تورها به مقصد پایتخت معنوی ایران است. این هتل دارای ساختمانی مجلل و اتاق هایی لوکس در تیپ های پرنسس، پرزیدنت، لاکچری، هخامنش، قاجار، کلاسیک، هانی مون و کیدز روم می باشد. امکانات رفاهی این هتل شامل انواع فضاهای ورزشی و تفریحی می شود.

 1. تور هتل قصر طلایی

ساختمانی طلایی رنگ در خیابان امام رضا (ع) که با قد و قامت بلند خود روی ساختمان های اطراف سایه انداخته. در تور هتل قصر طلایی به این ساختمان دعوت هستید و از بهترین امکانات رفاهی و تفریحی برخوردارید. اتاق های این هتل مانند دیگر هتل های لاکچری بسیار لوکس طراحی شده اند و فضایی شیک و چشم نواز دارند.

 1. تور هتل هما ۱

هتل هما ۱ از اقامتگاه های پنج ستاره و لوکس مشهد است که نامش را در لیست تورهای لاکچری خواهید دید. در این تور مهمان ساختمانی مجلل با اتاق های معمولی، رویال و سینیور خواهید بود که به مدرن ترین امکانات رفاهی مجهز شده اند. در این هتل رزرو اتاق های ساعتی نیز امکانپذیر می باشد.

 1. تور هتل الماس ۲

هتل الماس ۲ هتلی پنج ستاره با امکانات مدرن است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز نموده. این هتل در ساختمانی مرتفع که در چهارده طبقه ساخته شده از مهمانان خود پذیرایی می کند. وجود اتاق هایی با سبک های خاص چون ایران باستان، ترکیه، روم، آفریقا، روسیه، صفویه و … رزرو این تور را به شدت پر طرفدار کرده است.

تورهای اکونومی مشهد

تورهای اکونومی حد فاصل بین تورهای ارزان و لوکس قرار دارند. اغلب این تورها در هتل های سه ستاره برگزار می شوند و بسیار هم پر طرفدار هستند. لیست تورهای مشهد اکونومی به این ترتیب است:

 1. تور هتل اطلس

هتل اطلس مشهد اقامتگاهی سه ستاره در میدان بیت المقدس است که فعالیت خود را از سال ۱۳۵۴ آغاز نموده. این هتل در چند قدمی حرم امام رضا (ع) قرار گرفته و از مناسب ترین گزینه ها برای اقامت زائران می باشد. ساختمان این هتل دارای اتاق های یک تا سه تخته، سوئیت های چهار نفره vip و آپارتمان های سه و چهار نفره می باشد.

 1. تور هتل میامی

میامی هتلی سه ستاره در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) است که هفت دقیقه پیاده روی تا آن فاصله دارد. این هتل در اتاق های دو تا چهار تخته در کیفیت های معمولی، فولبرد و vip از مهمانان محترم پذیرایی می کند. هتل میامی دارای امکاناتی چون پارکینگ، رستوران و کافی شاپ است.

 1. تور هتل فیرروزه

تور هتل فیروزه در اقامتگاهی سه ستاره برگزار می شود. در این تور می توانید واحد اقامتی خود را به صورت اتاق های یک تا سه تخته فولبرد، معمولی، کلاسیک، آتریوم و سوئیت های چهار نفره فولبرد و معمولی و اتاق کانکت های شش تخته معمولی، فولبرد و ویژه رزرو نمایید.

 1. تور هتل دیپلمات

هتل دیپلمات در سال ۱۳۹۱ در خیابان شهید کامیاب و در فاصله دو کیلومتری از حرم افتتاح شد. این هتل سه ستاره دارای اتاق های دو تا چهار تخته معمولی و فولبرد و آپارتمان های پنج نفره فولبرد است که در ساختمانی شش طبقه جای گرفته اند.

 1. تور هتل جواهر شرق

در هتل جواهر شرق اقامتی اقتصادی را تجربه خواهید کرد. این هتل دارای ساختمانی هفت طبقه با ۵۳ واحد اقامتی است که به صورت اتاق های دو تا چهار تخته فولبرد و معمولی و اتاق کانکت های چهار و پنج نفره معمولی و فولبرد طراحی شده اند. فاصله این هتل تا حرم ۵۰۰ متر است.

تورهای ارزان قیمت مشهد

اگر تمام روزهای سفر شما در گشت و گذار سپری می شود، نیازی نیست به رزرو تورهای گران قیمت فکر کنید. تورهای ارزان قیمت برای شما بسیار مناسب هستند. این تورها در هتل های یک یا دو ستاره برگزار می شوند. این هتل ها امکانات رفاهی محدودی را در خود جای داده اند، اما تمام نیازهای ضروری مسافران را پوشش می دهند.

 1. تور هتل قدس

هتل دو ستاره قدس در سال ۱۳۵۴ بازگشایی شد و بلافاصله به سبب موقعیت مکانی خود به یکی از محبوب ترین هتل های مشهد تبدیل گشت. این هتل روبروی ورودی باب الجواد واقع شده و فاصله آن تا حرم سه دققیقه پیاده روی است. در این هتل می توانید اتاق های دو تا سه تخته را در کیفیت های فولبرد، معمولی و رضوی رزرو کنید.

 1. تور هتل کوثر

هتل کوثر از اقامتگاه های دو ستاره مشهد است که سفری ارزان را برای گردشگران رقم می زند. این هتل در ساختمان سه طبقه خود دارای بیش از ۵۰ واحد اقامتی به صورت اتاق های یک تا پنج تخته و آپارتمان های چهار و هفت نفره می باشد.

 1. تور هتل انقلاب

تور هتل انقلاب از دیگر تورهای ارزانی است که در هتلی دو ستاره برگزار می شود. این هتل دارای ۶۰ واحد اقامتی به شکل اتاق های دو تا چهار تخته است که در دو کیفیت فولبرد و معمولی قابل رزرو می باشند.

 1. تور هتل آپارتمان جمالی

تور هتل جمالی از ارزان ترین تورهای مشهد در اقامتگاهی یک ستاره است. در این هتل می توانید اتاق های یک تا چهار تخته و سوئیت های چهار تا پنج نفره را به صورت معمولی و فولبرد رزرو نمایید. از جمله امتیازهای این هتل نزدیکی به مرکز خرید ویلاژ توریست مشهد است.

نظرات