arongroups

جدیدترین انواع مدل های ست ساعت زوج ویژه ۱۴۰۱

0

“ست ساعت زوج”.  ساعت از انواع وسایلی است که زوج ها معمولا علاقه مندند به صورت هماهنگ بایکدیگر خریداری کنند. ساعت های ست در انواع طرح ها و رنگ های مختلفی تولید میشوند و تمام سلایق رو در بر میگیرند. اگر شما جز آن دسته از زوج هایی هستید که میخواهید ست ساعت زیبا و هماهنگی با همسرتان داشته باشید. بهتر است در ادامه این مطلب همراه ما باشید. در ادامه این مطلب حرف تازه جدیدترین انواع مدل های ست ساعت زوج ویژه ۱۴۰۱  در مدل های شیک و زیبا به شما معرفی میکند. برای مشاهده این مطلب با ما همراه باشید.

ست ساعت مدل 1401

راهنمای خرید ست ساعت

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در انتخاب مدل ساعت ست عروس و داماد باید به آن توجه کنید، سلیقه همسرتان است. مدل ساعت‌های ست، یکسان است. به همین‌دلیل، لازم است مدل ساعت را طوری انتخاب کنید که باب سلیقه هردوتان باشد. در انتخاب مدل ساعت ست، اصلا تک روی نکنید.

ست ساعت

ساعت ها دو نوع هستند: آنالوگ و دیجیتال. ساعت آنالوگ از نوع سنتی است که عقربه هایی دارد که زمان را نشان می دهد. هنوز افرادی هستند که به دلیل ظرافت بکار رفته در ساعتهای آنالوگ، آنها را انتخاب می کنند. در عین حال، ساعت های دیجیتالی ساعت شمار، دقیقه شمار و حتی ثانیه شمار را به صورت دیجیتالی نشان می دهند. این نوع از ساعتها مدرن تر هستند. علاوه بر این می توانید زمان دقیق را بسرعت بررسی کنید.

ساعت ست عروس و داماد

ساعت مچی کلاسیک ، ساعت هایی با جنس بدنه طلا، نقره و یا استیل هستند و دارای صفحه نمایش کوچک و بند ظریف و گاها بند پهن هستند.
خانم ها معمولا ساعت مچی کلاسیک را برای مراسم عروسی خود انتخاب می کنند که بیشتر جلوه می نماید و با لباس عروس متناسب است.

ساعت مچی اسپرت دارای صفحه نمایش بزرگ می باشد و خاصیت ضدآب دارند. جنس بند این مدل ساعت ها ، چرمی یا پلاستیکی هستند.
معمولا داماد ها که تیپ عروسی اسپرت دارند از ساعت مچی اسپرت استفاده می کنند.

ساعت شیک

امروزه به دلیل وجود تولیدکنندگان زیاد و رقابت شدید در حوزه ساعت، مدل ها و طراحی های مختلفی از ساعت ها وجود دارد که متناسب با سلیقه خود و همسرتان می توانید انتخاب کنید که ساعتتان اسپورت، رسمی، کلاسیک و … باشد. پیشنهاد حرف تازه برای مراسم ازدواج ساعت های رسمی و کلاسیک هستند که جلوه خاصی به ظاهر شما می دهند.

جدیدترین انواع مدل های ست ساعت زوج ویژه ۱۴۰۱

ساعت عروسی مدل 1401

ساعت اسپرت

ساعت مجلسی

ساعت جدید 2022

ست عروسی

ساعت ظریف

از کجا ساعت ست بخریم

 با ما همراه باشید.

نظرات