تعمیرات لپ تاپ در محل

0

تعمیرات لپ تاپ در محل تنها یک شعار نیست بلکه کاریست که دلتوس از عهده انجام آن به خوبی برآمده است!

تصور عموم درباره خرابی لپ تاپ این است که برای این کار باید به دنبال تعمیرکار لپ تاپ باشند یا اگر شانس بیاورند؛ یک مرکز تعمیرات لپ تاپ را پیدا کنند.

غافل از این که دلتوس، حرفه ای ترین خدمات را در زمینه تعمیر انواع لپ تاپ های مختلف ارائه می کند.

 تعمیرات لپ تاپ در محل

دیگر نه تنها می توانید برای تعمیر لپ تاپ خود به دلتوس مراجعه کنید بلکه می توانید هر کجا که هستید؛ به ما اطلاع بدهید تا برای تعمیرات لپ تاپ شما در محلتان حاضر شویم.

در ادامه با ما همراه باشید زیرا می خواهیم درباره خرابی لپ تاپ، تعمیرات آن و تعمیرات تخصصی لپ تاپ در محل آن هم توسط دلتوس برایتان بگوییم.

 تعمیرات تخصصی لپ تاپ در محل

تعمیرات لپ تاپ امری کاملا تخصصی است و انجام آن کار هر تعمیرکار و مجموعه ای نیست.

از این رو باید برای دریافت هرگونه خدمات در زمینه ی تعمیرات لپ تاپ به مراکز تخصصی و معتبری همچون دلتوس مراجعه کنید.

با این کار می توانید به راحتی با اتخاذ یک تصمیم درست، به راحتی مشکل و خرابی پیش آمده در لپ تاپ های ساخته شده توسط برندهای مختلفی مثل، ایسوس، اپل، لنوو، سامسونگ، توشیبا، مایکروسافت، ام اس آی، سونی، ایسر، اچ پی و دل را با تکیه بر دانش، تجربه و تجهیزات روز دنیا تعمیر کنید.

می توان گفت که از زمان اختراع لپ تاپ و تبدیل سیستم های بزرگ خانگی قدیمی به یک وسیله ی بسیار کاربردی دیجیتالی که به واسطه وزن کم و طراحی فوق العاده اش، قابلیت حمل و نقل به هر جایی را پیدا کرد؛ لپ تاپ حکمی حیاتی را برای همه پیدا کرد.

پر واضح است که دیگر هر کجا که باشیم می توانیم به راحتی به هر اطلاعاتی که بخواهیم دست پیدا کنیم و هر کاری که برای انجام آن نیاز به لپ تاپ باشد را به راحتی و در زمانی بسیار کوتاه انجام دهیم.

اما لپ تاپ این وسیله بسیار کارآمد هم همانند هر وسیله ی دیجیتالی دیگری، ترکیبی از قطعات مختلف و حساس و البته جریان برق است و ممکن است که یا در اثر گذشت زمان و عدم ارتقا سیستم یا با وارد آمدن ضربه، شکستگی، مایعات خوردگی و بسیاری از موارد دیگر، دچار مشکل شده و به تعمیرات لپ تاپ در محل نیاز پیدا می کند.

تعمیرات لپ تاپ در محل دلتوس چگونه است؟

این بار بر خلاف همیشه، هر جایی که هستید منتظر بمانید تا ما برای تعمیر لپ تاپ شما بیاییم.

سرویس جدید دلتوس این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تنها با مطلع کردن کارشناسان دلتوس، لپ تاپ خود را در هر کجایی که هستید تعمیر کنید. چگونه؟

در ادامه برایتان خواهیم گفت.

برای تعمیرات لپ تاپ در محل آن هم با دلتوس می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید:

درخواست تعمیرات لپ تاپ خود را در دلتوس ثبت کنید

برای ثبت درخواست تعمیرات لپ تاپ دلتوس می توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی و حضوری، اعلام نیاز به تعمیرات کنید.

تمام راه های موجود برای ثبت درخواست تعمیرات لپ تاپ و دیگر وسایل الکترونیکی در دلتوس همراه را از قبل برایتان گذاشته ایم.

تعمیرات لپ تاپ در محل

تماس و مشاوره رایگان کارشناسان تعمیرات لپ تاپ دلتوس

بعد از ثبت درخواست تعمـیرات لپ تاپ در دلتوس، کارشناسان این مرکز با شما تماس خواهند گرفت و به صورت رایگان به شما مشاوره خواهند داد.

البته در صورتی که تهران هستید و درخواست تعمیر لپ تاپ در منزل را دارید، نماینده دلتوس بدون دریافت هیچ هزینه ای به محل شما آمده و لپ تاپ را با ارائه ی رسید دریافت، برای بررسی و تعمـیرات به مرکز تعمـیرات لپ تاپ دلتوس منتقل می کند.

تعمیرات لپ تاپ شما را انجام می دهیم

نحوه ی انجام تعـمیرات موبایل در دلتوس به این صورت است که تعمیرکاران و متخصصان مجموعه ما بعد از بررسی مشکل لپ تاپ با شما تماس گرفته و تمامی موارد را به اطلاعتان می رسانند و سپس با رضایت شما، اقدام به تعمـیرات لپ تاپ خواهند کرد.

تعمیرکاران لپ تاپ دلتوس همگی حرفه ای و متخصص هستند و با تعمیر خرابی لپ تاپ یا تعویض قطعات اصلی لپ تاپ آن را همچون روز اولی که خریده بودید؛ به شما تحویل می دهند.

بعد از تعمیرات لپ تاپ آن را برایتان ارسال خواهیم کرد

حالا که دیگر لپ تاپ شما توسط متخصص تعمـیرات لپ تاپ و در تعمیرگاهی مجهز و تخصصی تعمیر شده، آن را همانطور که از شما گرفته بودیم؛ باز هم توسط نماینده دلتوس برایتان ارسال خواهیم کرد.

مهم نیست که کجا هستید؛ ما در کنارتان خواهیم بود.

در جریان باشید که تمامی هزینه های تعمیرات بر اساس نرخنامه تعمیرات لـپ تاپ محاسبه و اعلام می شوند پس خیالتان از بابت هزینه های تعمیرات لـپ تاپ دلتوس راحت باشد.

تعمیرات لپ تاپ در محل

مرکز تعمیرات لپ تاپ دلتوس

پیشنهاد می‌ کنیم که با توجه به بالا رفتن هزینه خرید لپ تاپ، آی مک، موبایل و مک بوک نسبت به تعمیرات آن، بهتر است که در صورت بروز هرگونه مشکلی برای تعمیرات لپ تاپ، تعمیرات مک بوک، تعمیرات موبایل و تعمیرات آی مک خود به مراکز تخصصی و حرفه ای تعمیر همچون دلتوس مراجعه کنید تا با تکیه بر تجربه و دانش تیم تعمیرکاران حرفه ای لپ تاپ، مک بوک و آی مک مشکل و خرابی پیش آمده برای دستگاه شما را به راحتی برطرف کنند.

از آن جایی که هدف ما در دلتوس آسودگی خاطر شماست، در زمینه ی سرویس و تعمیرات انواع لـپ تاپ های مختلف به شما خدماتی مثل:

راه اندازی لپ تاپ

سرویس دوره ای لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ در محل

عیب یابی لپ تاپ

تعویض قطعات لپ تاپ

تعمیر کیبورد لپ تاپ

نصب نرم افزار بر روی لپ تاپ

تعویض دوربین وب کم لپ تاپ

تعمیر و یا تعویض مادربورد لپ تاپ

تعویض صفحه ی نمایش لپ تاپ

تعویض LED لپ تاپ

تعویض LCD لپ تاپ

تعویض لولا لپ تاپ

تعویض فن لپ تاپ

تعویض سوکت شارژ لپ تاپ

تعویض تاچ پد لپ تاپ

و خدماتی دیگر از این قبیل را به صورت کاملا تخصصی ارائه می کند.

در مورد لوازم جانبی جی سی پال – JCPAL Accessories بیشتر بدانیم:

جی سی پال

آیا تعمیرات دلتوس گارانتی دارد؟

در این زمینه لازم به ذکر است که در مرکز دلتوس هرگونه فعالیتی مبتنی بر تعمیر لـپ تاپ با گارانتی پس از تعمیرات انجام می شود و در صورت بروز هرگونه مشکلی در قسمت تعمیر شده، نسبت به بر طرف سازی آن اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

دلتوس تمام عزم خود را جزم این کرده است که مشتریان عزیزش، حس خوب اطمینان و اعتماد پس از تعمیرات را تجربه کنند.

هزینه تعمیرات لپتاپ در محل

همانطور که میدانید هزینه تعمیرات لـپ تاپ در محل به مشکل، نوع تعمیرات، قطعه مورد نظر و یا تعویض آن بستگی دارد.

هنگام اعلام هزینه اگر عیب یابی به درستی صورت گیرد هزینه اعلام شده همان هزینه دریافتی از مشتری خواهد بود.

اما این امکان وجود دارد که پیش بینی قیمت به درستی انجام نشود در اینصورت هزینه تعمیر لپ تاپ افزایش و یا در برخی موارد کاهش می یابد.

درمدل های قدیمی لپ تاپ این امکان وجود دارد که قطعه پیدا نشود.

در این حالت بهترین روش فروش لپتاپ قدیمی و خرید دستگاه جدید می باشد.

نظرات